Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

3 sav per daug??? As va po 2 men pro asaras kelio i lt nematau kaip i "amzina lietu" noriu.

Jei rimtai poilsine ir pazintine kelione ne tas pats. Per pazintine tikrai pavargsti. Bet mes su sese jau protingesnes nei pernai. Miego/gyvenimo kokybe lb svarbu. Su retom isimtim visur emem 3 kambariu butus kad galetum ir diena pamiegot ir vakare kas kada nori tada miegot eina. Kitaip tikrai pavargsti nuo visu ir visko.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 07 26, 13:58)
Siandien vaiku gimtadienius svenciam, tikiuosi, isgyvensiu. 19 vaiku galvu ir dar kazkiek tevu.

Smagios šventės 4u.gif
Atsakyti
Aciu, regis isgyvenom visi. Dar liko dziaugsmas isleisti gautus pinigus ir isigyti scajojama daikta. Buvo smagu.

Mergiona, mes ploto turejom daug, kaip namie beveik. Bet mums pakako laiko. Nezinau, man atrodo, kad jei nesinori grizt namo, kazkas yra negerai. As jau is dalies net rugsejo tempo pasiilgau...

Beje, parsiveziau ideja ka noreciau veikti... gal net pabandysiu igyvendinti, jei atlikti "namu darbai" rodys teigiama balansa 😄
Atsakyti
Man ne namo grizt nesinori o i lt klimata. Tai tokia laime kai gali tartis/planuot "darau rytoj ta ir ta" o ne "jei bus bent +20 ir nepils kaip is kibiro galim daryt ta ir ta". Kokia laime uzsidet viena lengva skudura vietoj dzinsu+golfas+megztinis+ nepamirst striuke viduri vasaros. Aj. Nzn. Nematau iseities. Nenoriu lietaus!!! Salcio!!! Vejo!!! Amzinu debesu. Nebegaliu. Nuo minties kad bus ziema ir sniegas ir batai su striukem storom man bloga. Nuo mintues kad kokie 50% algos iseina kad nupirkt suda kitur tiesiog nereikalinga (sildymas-rubai-batai ziemai)... aj... kad elementarus vaisiai darzoves ne tik kainoja bet ir be skonio... o is kitos puses puikiai suprantu kad "reikia skirti turizma nuo emigracijos" (cia anekdotas toks kaip atvaziavo turistai i pragara-alkoholis narkotikai mergos-visko kiek nori. Na ir dalis turistu nusprende ten emigruot. Pasirase popierius. Velnias jiems duoda darbine roba ir kirvi-malkas kapuot. Jie pasipiktine-ne ta mums rode. Velnias ir sako "skirkit turizma ir emigracija"). Tak chto... visa galva sulauziau-iseitues nematau. Juk dar vaikai ir tevai...
Atsakyti
Aš irgi nemėgstu lt klimato... tiksliau- nemėgau, dabar nebežinau. Nes ant tiek pripratau prie temperatūrų kaitos, kad visiškai vienodai, ar lauke 30, ar 13- apranga vienoda, visada basa ir trumpom rankovėm, nu nesirengsi juk tik dėl to, kad pusdieniui pakliūni ten, kur 12 ir lyja, bent jau dirbti nekaršta smile.gif
Žiauriai noriu kažkur prie jūros bent vienam savaitgaliui, yra kolegų, kurie visus beveik savaitgalius palei vandenyną leidžia, o mane vadyba su anglija suženijo... Vien šiandien du kartus kėliausi... ir vėl angluose sėdžiu... Duos Dievas išeiginėms gal pavyks ištrūkti į žemyną...
Atsakyti
As net nzn koki klimata as megstu. Man reikia saules ir silumos. Visus metus. Kad ziema +12 pvz manes neguodzia visvien salta. Plius jei silcisu ziema-arciau pusiaujo-trumpos dienos visus metus. Egipte kokia 17val jau visiskai tamsu. Diena ilgiausia metu 13 val. Na ir kaip gyvent tamsoje? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 27 liepos 2017 - 06:45
Man visi metų laikai patinka, nepykstu ant žiemos. Norisi visko patirti. Šiltuos kraštuos moka už kondicionierius... Atšaldyt sunkiau nei prišildyt. Plius lauke viską laistai, kiek tam išleidi. Teko gyvent Arizonoj, o jergutėliau, į lauką nosies neiškiši, tik perbėgi iki mašinos, ji irgi apklota kad neįkaistų, kitaip prie vairo neprisiliesi. Gyveni namie darbe ir prekybcentriuose. Dar naktį biggrin.gif Jei ten kaitintų saulė po 16 val per parą išvis nė atsikvėpt nebūtų kada.

Visur gerai kur mūsų nėra. Bet man kaip ir Velumai kelionės vargina kad ir kokios jos būtų ir su amžiumi tai aštrėja. Jauna dar mėnesį ištraukdavau kelionėje, dbr ir dvi savaites sunku... Rojus kaime. Upė šalia, gamta šalia, daržas eko pilnas gėrybių, tik gyvenk ir džiaukis. Vaikam veiklos apstu. Dbr kai uogienes išsiviriau ir prie darbų daugiau grįžt galiu. Svarbu dienos režimą gerai susistatyti ir tingulį nugalėti...

Kelionėje vis tiek valgai nežinia ką dar brangiai moki. Organizmui streso daug keliaujant. Nebent visada į tą pačią vietą vykti. Bet irgi pagalvoji ar tai tikrai geriau nei Lietuvoje. Žodžiu į senatvę aš pailsiu ir visiems metams fizinių bei dvasinių jėgų pasisemiu tik kaime Lietuvoje. Bet aišku kiekvienam tyrbūt kitaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eufemija: 27 liepos 2017 - 08:55
As galvoju, kad Mergionos rupesciai del klimato ne visai teisingai isreiksti. Nezinau kaip cia tiksliau parasius, man regis cia kitur tarakonai slypi. Jei zmogus esi patenkingas gyvenimu, joks oras to pasitenkinimo negali atimt. As kai stikliniame biure sedejau, man kai saule nesviesdavo-budavo tragedija, mol koks cia oras bla bla. Kai sviesdavo -vel tragedija, viena diena tokia grazi per metus, o as dirbt turiu. Tai bukim atviri, ta saule ne prie ko is tikro. Dabar kad ir lyja, salta-as dziaugiuosi. Aisku, norisi naturaliai silumos, bet nervas nebeima. Matysim kaip ziema, bet cia mano vairavimo baime -kitokie tarakonai.

Vezu vaikus i Akropoli gimtadienio pinigu isleist.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 07 27, 11:42)
Nezinau kaip cia tiksliau parasius, man regis cia kitur tarakonai slypi. Jei zmogus esi patenkingas gyvenimu, joks oras to pasitenkinimo negali atimt.


o man irgi atima 4u.gif butent toks susiktas oras, amzinas lietus 4u.gif vasara, tsakant wub.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 07 27, 12:35)
o man irgi atima 4u.gif  butent toks susiktas oras, amzinas lietus 4u.gif vasara, tsakant wub.gif

Kad gera ta vasara unsure.gif visad virš 20 laipsnių, lyja saikingai. Būtų koks 16 laipsnių ir ištisai pliauptų tai sakyčiau šūdas unsure.gif kartą vaikystėje Palangoje visas 2 sav su stora striuke pravaikščiojau ir tik kartą į ledinę jūrą įlindau, baseine kažkiek atsigriebdavau, gerai, kad Lino poilsio namuose buvom.
Atsakyti
Aš va kliedėjau dėl saulės ir šilumos... džiaugiausi- pietų prancūzai, italai... Kol vieną kartą po pasikrovimo su šalmu prie gal 39 laipsnių karščio šilumos smūgio negavau... bent jau kolegos sakė, kad man čia nuo karščio buvo... bloga pasidarė vakarop, kitą dieną dar blogiau, įtariu, buvo gal tempa gerai užkilusi, bet gabalas kelio iškritęs iš atminties, vnž. filmas buvo trūkęs. Vadyba žino, tai manau gal todėl ir laiko mane šiauriau dabar... bet tai kaip prie jūros norisi negaliu... verysad.gif Bet neprotestuoju, nes jau kaip sunku dirbti karštyje tai ne tas žodis, geriau jau kur vėsiau smile.gif Vnž. atsikandau aš tos saulės, nebenoriu biggrin.gif

Susiradau parkingą angluose, už naktį 18 svarų susimokėjau... gavau vaučerį 3 svarų pavalgymui smile.gif tai einu dabar pasidairyt, ko ten yra. Vadyba liepė išsimiegot, mėginsim, gal naktį bus ramiau, nes dabar tai lengvos čia zuja ir ramybės nesimato smile.gif O branguma angluose visko tai nesvietiška... :/
Atsakyti
Veluma yra geras ru pasakymas-po sebe o liudiax ne sudi. Kiekvienas is savo boksto ziuri.

As nuo vaikystes nekenciau lietaus debesu ir sniego. Visos rogutes-paciuzos- ne man. Visad truko saules sviesos. O "brangu saldyt" Eufemijos paminetas-man fantastika. Buvo ir 40 su virsum-nei karta kondiskes bute nejungiau. Masinoje turiu kaldra nes sunku seimininkams isaiskint kad "taip, as suprantu kad jums karsta bet MAN reikia kaldros, normalios, ne paklodes ar adijaliuko".

As tai nlb suprantu kaip keliones gali vargint. Tik jei truksta laiko ir per daug priplanuoji. Turi but balansas kiek poilsio o kiek ispudziu. Mes menesi prie juros gulejom menesi ispudzius gaudem wub.gif

Denaxa duok man tuos 39 verysad.gif as prie +25 oro ir 34 vandens susalau. Buvom snd Beseniovoj tai baigem baseine kur 40-42 tempa biggrin.gif realiai suprantu kad dirbt lauke prie 40 butu nelengva bet jei darbas patalpoje o isejes miegaujiesi... man net Bulg silumos pritruko. Mano mylimiausias oras kai vakare tempa pradeda krist ir buna 28-30 iki pat velyvo vakaro. O tokiu vakaru vos pora buvo verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(milaaaa @ 2017 07 27, 12:35)
o man irgi atima 4u.gif  butent toks susiktas oras, amzinas lietus 4u.gif vasara, tsakant wub.gif


Butent. As sutikciau "atkentet" ziema jei po jos vasara butu. Paskutinis lasas man buvo 2012. MENESI (liepa) buvau plg ir nelyjo... tadam-1,5 dienos. Optimiste buvau-na ryt na poryt-ir niekad ta gera diena taip ir neatejo.

Pernai rugpj su Sausauniu plg buvom-rodau Bulg zmonem fotkes-klausia "o tu ziema prie juris vaziuoji?" -nes visa men isskirus keleta tarpu po 2-3 val buvom su dzinsais megztiniu ir rudenine striuke. unsure.gif
Atsakyti