Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Ko cia kimbat? 😄 Viskas mums patinka, bet gal nebutinai tas kas jums? Aplankem plitvicas nes baisiai isgirtos, bet kad antra kart vaziuot? Ko? Vandens as nemegstu pati, nes nemoku plaukt. Bet einu, nes mes 5. Vyrui senamiesciai patinka. Irgi einam. Sibenike del vaiku i aqua parka eisim.
Atsakyti
Tai as ne kimbu o klausiu. Nes vis daugiau atkreipiu demesi kad is visokiu "100 things to do" man niekas netinka. Miestai baznycio paminklai neidomu. Man gamta tik patinka. O jums?
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 07 17, 18:09)
Tai as ne kimbu o klausiu. Nes vis daugiau atkreipiu demesi kad is visokiu "100 things to do" man niekas netinka. Miestai baznycio paminklai neidomu. Man gamta tik patinka. O jums?


1. gamtos stebuklai;
2. gamtos grožis + "įveik save";
3. technikos stebuklai (tiltai, bokštai...);
4. meno šedevrai (taip pat ir architektūros).
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 07 17, 18:04)
1. gamtos stebuklai;
2. gamtos grožis + "įveik save";
3. technikos stebuklai (tiltai, bokštai...);
4. meno šedevrai (taip pat ir architektūros).


Cia pagal svarba?

Mus technikos muzejai dar visokie-kopernikas ir ko kur viska ciupint leidzia.
Atsakyti
Man patinka ir gamta, ir miestai, ypač viduramžiški, ypač romaninė architektūra wub.gif jaučiu silpnybę. Dar bizantiškos freskos. Europoje baigiu daugumą apvažiuoti, čia tokia kolekcinė silpnybė. Liko praktiškai tik Ravena iš žymesnių.

Dažnai irgi įvairiais must see nusiviliu, ten daugiau būna reklama, turistinis popsas ir pinigų siurbimas. Nors aišku būna ir gerų dalykų, reikia atsirinkti.
Atsakyti
Likau namie šiandien per tą supyp... migreną. Bloga naktis buvo. Prisigėriau kodeino, sėdžiu kaip po poros taurių vyno (čia man jau lengvas girtumas), beveik nebeskauda, bet ir vairuot negaliu. Miegas neima, skaitau mokslus. Per lengvi. Kažkokie tiesiog intuityvūs. Visas sunkumas parašyt rašinėlius, kad originalūs ir sklandūs atrodytų - apie banalius dalykus sunku man kažkaip kurt...

Užsiregistravau paskutiniam egzaminui iš praeitų mokslų, kur mokytis nėra ką - tikiuos damušti rugsėjį.

Galvoje sukasi planas, kaip perfinansuot namą (numanau, kad vertė gerokai pakilo) ir nupirkt kokią bakūžę atremontavimui. Su MB rankom visai neblogas verslo planas būtų. Anglai moka daug, jei atrodo gerai... patys nelabai nori remontais užsiiminėt, nes darbai brangūs, o ir meistrai geri - reta.
Atsakyti
Veluma, kaip jus? jusu marsrutu gaisrai nesiekia? 4u.gif
Atsakyti
Lim, sakyciau labai puikus verslo planas, palaikau. Ir TB bus itrauktas pilnai, ir uzdirbsit gerai, po to kitos bakuzes ir pirmyn.

Man ramybes head hunteriai neduoda, vakar is Lundes skambino, siulo pilna relokacija ir darba Cekijoje, med. prietaisu gamykloje, priziuret kokybe gamyboje... kirba visokios mintys, tiek ziniu, patirties neisnaudoju. Suku galva. Samdomai pilnai grizt nenoriu tikrai, bet konsultacinis verslas lietuvai nereikalingas, o kitur... sunku butu, vel ne namie.

Zodziu, net per atostogas turiu apie ka pagalvot.
Papildyta:
Milaaa, dega salia Splito, mes dabar 13 km nuo jo. Vakar ore jautesi siek tiek, seiminkas ispejo kad elektros gali nebut. Bet viskas ok kaip ir, vejas i kita puse. Siandien Trogire visa diena, prie vandens ir miestelyje. Labai patiko,vaziuosim dar kuri vakara dviese...

Atsakyti
Sveikos atostogaujancios ir ne 4u.gif As atostogauju, tai kaifuoju apie namus sukinedamasi, jau gavom virtuve suplanuota, aplankem Neff salona ir issirinkom buitine technika, priestatas jau beveik pastatytas, sekantis zingsnis - naujas stogas visam pastatui. Tris kart nusispjaunu, rodos, kol kas, viskas einasi pagal plana. Man reikia komodos valgojamam, nusiziurejau sita, bandau pirkti, man grazi ji labai
https://www.donedeal...resser/16089847

Lim, grazus planas, bet ziurint kur ir ka pirksit. jei tikrai senas pastatas, yra labai daug apribojimu ka ir kaip gali daryti, aisku, jei apleistas namas estatej tai taip, atremontuoji ir parduodi, velgi reikia aukcione pirkti, kad pigiau butu, velgi nezinia ka nupirksi, gali atrodyti graziai, o kokie pamatai papuve, stogas sutrunijes, o privaciai parduodant jau tikrinama viskas. MB brolis vienu metu uzsiiminejo tuom Skotijoj, jis stalius pats ir statybose ismano viska, dauguma darbu pats dare, tai vidurkis apie 10k uz nama, paskui nusprende, kad neapsimoka, dabar tik staliauja ir rankas trina. Labai gerai pasverkit visus uz ir pries ir sekmes 4u.gif

ai, dar nauja suneli turim, koker spaniele 2 metu mergyte ryza. kai tik atsikraustem cia, ji pradejo ateidineti ir nenori iseiti, pakalbejom su seimininku, jis 83 metu amziaus, tai sako, gal galit priglausti ja, man jau per sunku, sunyte jauna. Dar praeita savaite su didziule saldainiu deze atejo, kad priziuriu mergyte. aisku, mes neplanavom daugiau sunu turet, bet, jei jau pati atejo, tai lai ir buna. Taigi vel turim 3 sunis, matyt musu dalia tokia smile.gif Senis musu katinas irgi dar gyvas, silpnas jau, bet gyvena sau ir dziaugiasi. Va kiek naujienu prirasiau tongue.gif



Atsakyti
Just Di wow bigsmile.gif su seimos pagausejimu wub.gif 4u.gif

Mes Graikijoje. Baigiam isaugt visus rubus ir isleist visus pinigus. Valgom kalmarud su astunkojais ir musakas visokias su kitom tradicinem lekstem maisto. Niam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 07 19, 20:27)
Just Di wow  bigsmile.gif su seimos pagausejimu  wub.gif  4u.gif

Mes Graikijoje. Baigiam isaugt visus rubus ir isleist visus pinigus. Valgom kalmarud su astunkojais ir musakas visokias su kitom tradicinem lekstem maisto. Niam smile.gif


kas tie pinigai, palyginus su tokiu meniu :O
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2017 07 19, 21:50)
kas tie pinigai, palyginus su tokiu meniu :O


biggrin.gif aga bigsmile.gif

Gerai kad cia giminaiciu yra. Einam kartu uzsakom daug visko ir ragaujam. Nes vienam paciam... nzn... gal yra geniju bet net patys graikai ne graikisko meniu nesupranta. Ru parasyta "virtos darzoves" angliskai "green weed" o graikiskai horta (kazkokia zole lb skani. Sako pienes lapai blink.gif ) tai suprask cia. Tai veda i savo vietas ir uzsako jie. Snd dar su jais visokias tradicines mesas ant ugnies kepem ir i Olimpa biski uzlipom. Nedaug nes ju vaikai dar mazi. O jie patys lipo iki mums atvaziuojant i virsune. blink.gif
Atsakyti