Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Veluma @ 2017 07 16, 20:58)
Kur visos?
Mes toliau tinginiaujam ir jau svarstom kur kitais metais lekt 😄😄

Kaip Hvar sala? Patiko?
Atsakyti
Euremija, patiko. Stari Grad labiau nei pats Hvar. Tik mes is Dubrovniko phses keliavom, tai ilga kelione gavosi su tais vingiuotais keliukais, is Splito butu buve arciau ( bet ir dvigubai brangiau). Pasirodo, mane pykina ilgai vingiuojant... dar pro Pitves ( berods taip) tuneli vaziavom, kur tamsu ir 2.20 aukstis, vyras norejo. Irgi patiko.

Kol kas mes Plitvicose, Zadare, Dubrovnike, Mostar ir Hvar sia savaite iskylavom, na ir splink savo priemiesti, pliazai keli, laiveliu plaukem, kavinukes. Dabar laukia Splitas, Trogiras, Sibenikas ir Omisas su Zip line ir Flinstounu kaimu/ kavine. Siandien kraustydamiesi dar i Makarska uzvaziuosim. Manau pakaks.
Atsakyti
Mes kankinames graikijoje. Lyja antra para taip kad gretimo namo nesimato. Graikai seka pasakas koks s bulg ir kokia jega graikija. Paskutiniam taske bulg uz 40 euru turejom didziulius 3 kambariu apartamentus uzdara baseina ir sauna treniruokliu sale zaidimu kambariai su stalo tenisu ir stalo futbolu. Cia uz 50 turim mazyyyyyti bendra kambari. Be jokiu baseinu ar ko. Koks priedurnis cia gali vaziuot???? Aplink pilna rusu bulg ir lenku. Ka jie cia veikia???? Karmos taskus bando uzsidirbt "ak, mes graikijoje atostogavom new_russian.gif "?!
Atsakyti
Veluma, o krka parka ne? man jis daug smagesnis nei plitvices ir ten galima maudytis prie kriokliu 4u.gif gi visai salia jusu marsruto, nuodeme neuzsukti ir neaplankyti blink.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Milaaa o man abu patiko bet jei turi galimybe tik viena aplankyt buciau uz plitvica.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 07 17, 09:38)
Milaaa o man abu patiko bet jei turi galimybe tik viena aplankyt buciau uz plitvica.


o as atvirksciai biggrin.gif 4u.gif maudymasis ten karsta diena labai i tema buvo wub.gif ir i plitvice antra kart neiciau, jau tie lipimai uzknise buvo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaaa: 17 liepos 2017 - 08:44
QUOTE(milaaaa @ 2017 07 17, 08:43)
o as atvirksciai biggrin.gif  4u.gif maudymasis ten karsta diena labai i tema buvo wub.gif  ir i plitvice antra kart neiciau, jau tie lipimai uzknise buvo unsure.gif


O man patinka lipt ir nlb maudytis unsure.gif
Atsakyti
Gal kas nors turit čia ir dabar paskolint tokių knygų:

S. Lagerlof "Portugalijos karalius"
J. Mekas "Laiškai iš niekur"
J. Žilinskas "Mano Vilnius mano"
M. Šalčius "Svečiuose pas 40 tautų"
Atsakyti
blink.gif blink.gif
Atsakyti
Krka lyg siaureje, nelabai pakeliui? Tiesa sakant mes matyt islepe, nelabai man tie kriokliai. Maudynes irgi.

San, knygu neturiu.
Atsakyti
Veluma o kas jums patinka? Mes del kokio akmens galim 100km nuvaziuot o visokiu dubrovniku mums reikia del pliusiuko. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 07 17, 10:20)
Krka lyg siaureje, nelabai pakeliui? Tiesa sakant mes matyt islepe, nelabai man tie kriokliai.  Maudynes irgi.


nu zinoma, max 10-20km(negaliu is mastelio tiksliai isskaiciuoti) nuo sibeniko labai nepakeliui 4u.gif pro pat pravaziuosit namu link vaziuodami, jei sibenikas paskutine vieta...
tai ko jus i plitvices vaziavot, jei viskas nelabai, o kainos iki padebesiu uzkeltos? kaip Mergiona sako del +?

QUOTE(Mergiona @ 2017 07 17, 10:22)
Veluma o kas jums patinka?  visokiu dubrovniku mums reikia del pliusiuko.  unsure.gif


drinks_cheers.gif
mes pabuvom dubrovnike pusdieni, o ka daugiau ten veikt? apziuret pakanka, o zmoniu minios ten...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaaa: 17 liepos 2017 - 09:58