Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(milaaaa @ 2017 07 14, 12:58)
tu daznai perki nakvyne is airbnb?
kodel reikia kazka sumoketi, jei kaina nekinta ar rezervuoji 4, ar 7? butas nurodomas kaip 7vietis, tu ji perki 4(tai tavo pasirinkimas), kaina lieka tokia pat. kame problema? ten net nereikalaujama gyventoju nurodyti biggrin.gif o Mergiona buvo gera kliente, nes eme buta menesiui, bobai dingo tvarkymas bent kas savaite(ar kas tiek dienu, kai issikelia nuomininkai), isnuomavimo klausimas irgi bent menesiui issisprende 4u.gif
pati darysiu ta pati, butas 4vietis, gyvensim 3, o 3 naktis nakvos mergiote. rezervuojant kaina nesikeite, ar 3 ar 4 zmonem 4u.gif nematau jokiu problemu, cia gi ne viesbutis biggrin.gif

Veluma, kaip atrodo ikandimai?
uodai nemegsta karscio, ten ju neturetu buti unsure.gif atsiusk man foto i mesendzeri 4u.gif



Neperku smile.gif bet is nuomotojos patirties sakau smile.gif - as jei sutariu, kad gyvens 4, tai ir noriu, kad gyventu 4, o ne 6 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2017 07 14, 18:14)
Neperku smile.gif bet is nuomotojos patirties sakau smile.gif - as jei sutariu, kad gyvens 4, tai ir noriu, kad gyventu 4, o ne 6 biggrin.gif


o kaip suziuri, kai pas nuomininka mama apsinakvoja keletui dienu, drauge i svecius uzsuka ir pasilieka nakciai?
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 07 14, 16:21)
o kaip suziuri, kai pas nuomininka mama apsinakvoja keletui dienu, drauge i svecius uzsuka ir pasilieka nakciai?


snipus turejau biggrin.gif. Kalbam ne apie tapacius dalykus.

As esu uz saziningus sandorius, ir pati taip elgciausi smile.gif Reiskia Mergionos buto seimininke irgi zinojo - kazin kai suziurejo? bigsmile.gif
Atsakyti
is airbnb nuotykiu - pernai briuselyje nuomavom buta. Kaip ir kolege rinkos is variantu, kad pets friendly ir nurode, kad su dviem sunim bus (tik ten niekas neklause kokie jie). Ir reikejo pamatyti vaikinuko, kuris raktus atveze akis, kai jisai pamate kokie tie sunys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2017 07 14, 18:40)
snipus turejau biggrin.gif. Kalbam ne apie tapacius dalykus.

As esu uz saziningus sandorius, ir pati taip elgciausi smile.gif Reiskia Mergionos buto seimininke irgi zinojo - kazin kai suziurejo?  bigsmile.gif


kodel?
kuo sanderis nesaziningas? priima iki x asmenu, asmenu daugiau nebuvo, kame beda? as suprantu, kai kalbam apie varianta, kad kaina x asmenu, o uz kiekviena sekanti +x euru 4u.gif ciagi sito nera.

ir tavo snipas budejo prie duru stebedamas kad sveciai namo isejo?

QUOTE(Bekasė @ 2017 07 14, 18:44)
is airbnb nuotykiu - pernai briuselyje nuomavom buta. Kaip ir kolege rinkos is variantu, kad pets friendly ir nurode, kad su dviem sunim bus (tik ten niekas neklause kokie jie). Ir reikejo pamatyti vaikinuko, kuris raktus atveze akis, kai jisai pamate kokie tie sunys  biggrin.gif


biggrin.gif
ale patys kalti, gi neklause kokie sunes biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif Milla, pilnatis veikia? smile.gif

Man asmeniskai svarbu smile.gif Pas mane irgi mokejo uz plota, + komunalinius, bet sutarty buvo irasyta, kiek ir kas tokie gyvens bute. Todel, jei as sutariau del Petro Jono ir Aneles + Birute ir Antose bus nesazininga dalis.

O jus neturite savo name KGB atstovo? bigsmile.gif Pas mane ir anam, ir sitam yra pensininkai, kuriu gyvenimo prasme, esme ir visas gyvenimas zinoti kas kur kiek ir pas ka.

Net pirmininkui teikia info apie pasikeitusi gyventoju skaiciu bute biggrin.gif , nes pagal tai skaiciuoja mokesti uz siuksles biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2017 07 14, 19:08)
biggrin.gif Milla, pilnatis veikia? smile.gif

Man asmeniskai svarbu smile.gif Pas mane irgi mokejo uz plota,  + komunalinius, bet sutarty buvo irasyta, kiek ir kas tokie gyvens bute. Todel, jei as sutariau del Petro Jono ir Aneles  + Birute ir Antose bus nesazininga dalis.

O jus neturite savo name KGB atstovo?  bigsmile.gif  Pas mane ir anam, ir sitam yra pensininkai, kuriu gyvenimo prasme, esme ir visas gyvenimas zinoti kas kur kiek ir pas ka.

Net pirmininkui teikia info apie pasikeitusi gyventoju skaiciu bute  biggrin.gif , nes pagal tai skaiciuoja mokesti uz siuksles biggrin.gif


neveikia biggrin.gif
as rimtai nesuprantu unsure.gif

pas mus nelabai tokiu yra, gi pensininku nera bigsmile.gif viena bobelka mano name yra, tai ji gal ir zino, bet ne iki tiek... ji gerokai mums gyvenima pr kartino, dabar nekreipiam demesio biggrin.gif aplekia naktim rajona, suziuri kas kur baliavoja, kam tai trukdo blink.gif kur nuomininkai gyvena. pas mus ir taip sekt nesunku, ant duru kamera, gali stebet ieinancius/iseinancius. bet del kiekvieno vizito sekimo, turbut isproteciau bigsmile.gif

siuksles pas mus nuo ploto, kaip ir kitkas 4u.gif tai zmoniu skaicius neaktualu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 07 14, 14:58)

uodai nemegsta karscio, ten ju neturetu buti unsure.gif atsiusk man foto i mesendzeri 4u.gif


o kas afrikoj maliariją platina?
Puskė italijoj skundės, kad pas juo uodai pagerinti - tigriniai blink.gif
Atsakyti
Va to ir bijojau... net pazistantys mane zmones galvoja "gal Mergiona ka sako bet nedasako, gal yra ten kazkokios tiesos" tai ka svetimi pagalvos verysad.gif

Realesne seimininke puikiai zinojo kiek musu bus nuo kada iki kada ttt. Kam tai slept jei kaina nepriklauso nuo zmoniu skaiciaus-cia vienas, ir seimininke gyvena tame paciame name ir mato tave ir kas gyvena po n kartu per diena-cia du. Ji spec pamelavo ir parase kad musu buvo 8! nes jei butu parasius kad 7vietu bute buvom 7 kaip priekaista niekas nesuprastu. Nes dar karta-airbnb nurodai kaip nori. Ar uz buta ar uz zmogu. Daznas variantas kaina pvz dviem (nesvarbu tu vienas ar su kazkuo) ir "+5 eurai kiekvienas paskesnis zmogus". Bet pas daug ka (kaip pas ja) kaina uz buta ir "extra people-no charge".

Milaa nieko neirodysi. Tik dbr apie atsiliepimus susimasciau. Cia veikia jei zmogus neturi papildomu motyvu. Bet jei kazkodel nusprende pakenkt... pvz atsius ji dbr sulauzytu kokiu kedziu fotkes ar kokie sienu ismargintu-kaip as irodysiu kad tu kedziu nemacius?

Milaa 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 07 14, 19:02)
ale patys kalti, gi neklause kokie sunes biggrin.gif

nu sunys ten isaukleti - nieko neprikrete. Uzstata be problemu atgavome, tik taip reakcija nustebino, kai jisai skaimbina ir sako, kad atsiveze two huges dogs.
Siaip isskyrus sita ir lenkijos viesbuti niekam daugiau tie sunys neuzkliuvo - visi tik maloniai kalbino ir gloste, restoranuose dazniausiai iskart vandens pasiulydavo. Vienam viesbucio restorane, tai ir vakariene suniukams atnese
ten tokie du buvo
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 07 14, 17:14)
neveikia biggrin.gif
as rimtai nesuprantu unsure.gif

pas mus nelabai tokiu yra, gi pensininku nera bigsmile.gif viena bobelka mano name yra, tai ji gal ir zino, bet ne iki tiek... ji gerokai mums gyvenima pr kartino, dabar nekreipiam demesio biggrin.gif aplekia naktim rajona, suziuri kas kur baliavoja, kam tai trukdo blink.gif kur nuomininkai gyvena. pas mus ir taip sekt nesunku, ant duru kamera, gali stebet ieinancius/iseinancius. bet del kiekvieno vizito sekimo, turbut isproteciau bigsmile.gif

siuksles pas mus nuo ploto, kaip ir kitkas 4u.gif tai zmoniu skaicius neaktualu smile.gif


As issakiau savo nuomone 4u.gif

Siuksles turi buti ir pas mus nuo ploto! Bet pirmininko gaila biggrin.gif ir siek tiek turiu veiklos ir be teismavimosi su bendrija. Per susirinkima pareikalavau kokiu pagrindu pagal zmones-pateikti dokai neteiseti, nes pasirase tik 30 proc. bendrijos nariu.

Paparasiau surengti apklausa ne tik renovacijos, bet ir siuo klausimu. Daugiau nedrisau reikstis biggrin.gif nes bendrijos pirmininkas virs 70 metu tikrai, iesko jam ipedinio unsure.gif
Papildyta:

Susidubliavo smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realesne: 14 liepos 2017 - 22:12
Kur visos?
Mes toliau tinginiaujam ir jau svarstom kur kitais metais lekt 😄😄
Atsakyti