Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Turiu problema. Nzn kokio rimtumo. Buto savininke airbnb apie mus KLAIKU atsiliepima paliko. Lb nusiminus esu verysad.gif

(Na ten komplekse karas uz valdzia vyksta. Savininke nori viska valdyt o apie puse zmoniu pries ja. Tai intrigos-intrigeles. as draugauju su keliom seimom ten ir visos jos is "priesu" stovyklos. Tai ji turbut mane kad as jai lb bloga stsiliepima paliksiu bandydama pakenkt. Zodziu prirase totaliu kledesiu.)

Kas su airbnb patirties turi. Lb blogai? Turiu 5 ar 6 lb teigiamus atsiliepimus. Vienas is ju siu metu.

verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 07 13, 22:14)
Turiu problema. Nzn kokio rimtumo. Buto savininke airbnb apie mus KLAIKU atsiliepima paliko. Lb nusiminus esu verysad.gif

(Na ten komplekse karas uz valdzia vyksta. Savininke nori viska valdyt o apie puse zmoniu pries ja. Tai intrigos-intrigeles.  as draugauju su keliom seimom ten ir visos jos is "priesu" stovyklos. Tai ji turbut mane kad as jai lb bloga stsiliepima paliksiu bandydama pakenkt. Zodziu prirase totaliu kledesiu.)

Kas su airbnb patirties turi. Lb blogai? Turiu 5 ar 6 lb teigiamus atsiliepimus. Vienas is ju siu metu.

verysad.gif


o tai ka tokio baisaus parase?
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 07 13, 22:07)
o tai ka tokio baisaus parase?


Kad atvaziavom ne atostogaut o tik ieskojom prie ko prikibt, kad sumokejom uz 5 o buvom 8 ir suniokojom buta kad po musu jis "needs immediate repairs". Aciu D ji nesuprato kas yra "private feedback" biggrin.gif nes ten parase o jis juk nera viesai matomas. "Venkit tokiu klientu. Jie sunaikins jus versla" bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 07 14, 09:10)
Kad atvaziavom ne atostogaut o tik ieskojom prie ko prikibt, kad sumokejom uz 5 o buvom 8 ir suniokojom buta kad po musu jis "needs immediate repairs". Aciu D ji nesuprato kas yra "private feedback"  biggrin.gif nes ten parase o jis juk nera viesai matomas. "Venkit tokiu klientu. Jie sunaikins jus versla"  bigsmile.gif


tai visa tai privaciam atsiliepime?????
o jus tikrai buvote 8? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 07 14, 08:26)
tai visa tai privaciam atsiliepime?????
o jus tikrai buvote 8? biggrin.gif


Ne. Paskutine dalis privaciam. Kad sugriovem buta -viesai. Buvom max 7. Is 31 nakties 4 naktis. Pas ja "7vietis butas, extra people- no charge". 12 naktu buvom 4, 4naktis -5 ir 9 naktis -6.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 14 liepos 2017 - 08:38
QUOTE(Mergiona @ 2017 07 14, 09:37)
Ne. Paskutine dalis privaciam. Kad sugriovem buta -viesai. Buvom max 7. Is 31 nakties 4 naktis. Pas ja "7vietis butas, extra people- no charge". 12 nakty buvom 4, 4naktis -5 ir 9 naktis -6.


kas jai kazi pranese, keliese jus buvote?
o tu dar gali koreguoti savo atsiliepima, ar atsakyti i jos? nes tuomet galetum pakoreguoti savo atsiliepima. gali parasyti jai laiska ir paparasyti isvardinti, ka konkreciai sulauzet blink.gif kad jeigu jai kazkas negerai jos karuose su kaimynais, tai kuom cia tu deta, pagrasink, kad kreipsies i airbnb del smeizto, jei jautiesi nekaltai apsmeizta.

bet tu sioje kelioneje dar gyvensi su airbnb? jei taip, tai kiti gi parasys normalius atsiliepimus 4u.gif neimk i galva, durniu pasitaiko visur. jei vienas bus nekoks, o kiti puikus, tai nemanau, kad ateity tau kliudys 4u.gif o jei kliudys, uzsiregistruosi is naujo mirksiukas.gif biggrin.gif pasiimsi mano siulomus keliasdesimt eur dovanu bigsmile.gif

as turiu tik puikius atsiliepimus, gerus ir rasiau kitiems. bet ne visur jie tiesa unsure.gif
kaip zinia, paryziuj patekom i blakiuota buta, o isskyrus tai viskas idealu. nakvojom tik 3 naktis, sukandimai islindo tik po 2 ir tai su itarimais. viskas pasirode tik grizus namo. parasiau privatu laiska su foto. savininkas pripazino, kad kovoja su tuo, kad pries pora dienu buvo ''pilna dezinfekcija'', kuri nesuveike. jis prisieke, kad vel kreipsis i ta firma del netinkamai atlikto darbo. neprase to nerasyti atsiliepime.patikejau sutvarkymo pazadu ir nerasiau, o jis grazino visus pinigus uz nakvyne unsure.gif tai vienintelis mano nemalonumas unsure.gif
Atsakyti
Bet jei moki uz 5, o gyvena 7, kad ir savaite is menesio, reiktu tartis atskirai. Ir aisku sumoketi.
Atsakyti
Sita, o kaip atrodo blakes? Mus kazkas suede, nezinom kas, panasu I uodus, bet kad ju nematem lyg (vienoje vietoje buvo), bet kazkaip itariam kad dabartineje vietoje kazkas eda. Viskas kitkas kaip ir sauniai, bet..tas nervina.

Atsiputem mes normaliai, nezinau kaip reiks i vezes grizti smile.gif, dirbti visai nebesinori (-es)

Na, as ir manau, kad jei tareisi kad bus 5 zmones, net jei ir nemokamai galima iki 7, reiktu tartis ir ispeti seimininkus.

Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2017 07 14, 11:10)
Bet jei moki uz 5, o gyvena 7, kad ir savaite is menesio, reiktu tartis atskirai. Ir aisku sumoketi.


tu daznai perki nakvyne is airbnb?
kodel reikia kazka sumoketi, jei kaina nekinta ar rezervuoji 4, ar 7? butas nurodomas kaip 7vietis, tu ji perki 4(tai tavo pasirinkimas), kaina lieka tokia pat. kame problema? ten net nereikalaujama gyventoju nurodyti biggrin.gif o Mergiona buvo gera kliente, nes eme buta menesiui, bobai dingo tvarkymas bent kas savaite(ar kas tiek dienu, kai issikelia nuomininkai), isnuomavimo klausimas irgi bent menesiui issisprende 4u.gif
pati darysiu ta pati, butas 4vietis, gyvensim 3, o 3 naktis nakvos mergiote. rezervuojant kaina nesikeite, ar 3 ar 4 zmonem 4u.gif nematau jokiu problemu, cia gi ne viesbutis biggrin.gif

Veluma, kaip atrodo ikandimai?
uodai nemegsta karscio, ten ju neturetu buti unsure.gif atsiusk man foto i mesendzeri 4u.gif
Atsakyti
Milaaa, daug uodu cia, mes viena nakvyne turejom Zadare ten ypatngai, nuodijom pries miega. Dabar prie Dubrovniko irgi skraido. Tokie raudoni spuoguciai, bet ne visiems, man daugiausiai smile.gif, niezti. Pagal google lyg ir blakiu, bet nezinau.

Bet nezinau is kurios vietos, nes nedaugeja dabar.

Ka tik nuo juros... kepsim vel doradas, neatsivalgom.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 07 14, 17:49)
Milaaa, daug uodu cia, mes viena nakvyne turejom Zadare ten ypatngai, nuodijom pries miega. Dabar prie Dubrovniko irgi skraido. Tokie raudoni spuoguciai, bet ne visiems, man daugiausiai smile.gif, niezti. Pagal google lyg ir blakiu, bet nezinau.

Bet nezinau is kurios vietos, nes nedaugeja dabar.

Ka tik nuo juros... kepsim vel doradas, neatsivalgom.


nesiveziojat tokio rozetinio daikciuko blink.gif labai padeda 4u.gif mes visad vezames, nes mane sukanda negyvai biggrin.gif nusipirkite bigsmile.gif

o jus vilkeseriu nemegstat? man daug skaniau uz doradas 4u.gif
Atsakyti
Mums dorados, LT mes visai seimai neiperkam, o cia uz eur pavalgom smile.gif

Na, Kroatija kaip salis idomi tokia, viena karta verta pamatyt, bet vaziuot 6 ar 7 nezinau, nebent su didele smagia kompanija... Mes ne megejai prie juros drybsot, o daugiau... vazinejm aplink, bet kol kas kaip sakau -vieno karto gana.
Ryt I Hvar sala plaukiam, vakar Bosnijoje su nuotykiais pasieniuose buvom ;)
Atsakyti