Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

San, yra, didziule aikstele kieme! Josinesit gal irgi? Dukra ka tik grizo, vis dar laiminga!
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2016 12 17, 15:35)
San, yra, didziule aikstele kieme! Josinesit gal irgi? Dukra ka tik grizo, vis dar laiminga!


Į gimtadienį klasiokės eis.
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2016 12 17, 12:57)
jo...

man irgi. dovanos supirktos. pakuosiu kita savaite. ir cia... paaiskeja, kad mano grazuoles svajone: 4 mazi poniai. sprindzio dydzio ir 4. o vidurinelio: lego-vagis (policija)+ hotwheels trasa. is kur toks tikslumas  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  aisku vyresnysis nesikuklindamas surase - naujas ismanusis. bet cia nugesinau - pilna senu nuodemiu siais metais, tai abejoju del ispildymo (tiksliau- neabejoju kad nebus) o jis - "kitiems tai dovanoja". mano argumentas - pas mus matai keliems seimoje nesa??? biudzetas, tai ribotas pas seneli. diskusija baigesi, nezinau, ka galvoja. bet griztant prie maziuku: mama nepirktu tu nesamoniu, bet kaledu senelis gal ir gali. beda: perejau 3 prekybos centrus. na nera tu poniu. ne tai kad nuolaidu nera. bet butent tokiu poniu nera. nzn ka daryt. taip nori, taip piesia. o laiko taip maza. kokiu ideju? laikas tik savaite...
Papildyta:
parasiau posta ir ilindau i pigu.lt radau. laikau kumscius, kad butu, tai ko ieskau ir kad butu laiku cool.gif

4u.gif as perejau VISUS pc, ir to modelio nebuvo. Teko zaislu planetoj su maziausia nuolaida pirk
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2016 12 17, 17:11)
4u.gif as perejau VISUS pc, ir to modelio nebuvo. Teko zaislu planetoj su maziausia nuolaida pirk

va va. taip ir yra su uzsakymu konkretumais: tarsi ir gerai, kad konkretu, bet jei nera doh.gif tai vargas. as pigu.lt radau. bet itartinai maza kaina. o ir ismatavimu nera unsure.gif . uzsakiau ir laikau kumscius kad ok butu. smile.gif
Atsakyti
nu kokį kavos aparatą radau bigsmile.gif - reik užsisakyt pas vaiką biggrin.gif
https://www.youtube....h?v=kS_osZjyw_Y
Atsakyti
Kas ismano riedzius? kad pigesnis bet geras, a? Iki 150 ax.gif

GD samata- 110 programa, 36-picos, 34-visokia dar fignia- saldainiai, sausainiai, indai, ttt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 17 gruodžio 2016 - 23:43
QUOTE(Mergiona @ 2016 12 17, 23:26)

GD samata- 110 programa, 36-picos, 34-visokia dar fignia- saldainiai, sausainiai, indai, ttt.


Svarbiausia, kad gyva 4u.gif
Atsakyti
Mergiona, su gimtadieniu jus abi!

MB riedzius kai ziurejo, normalus jam nuo 300 prasidejo. Pigesni sake ne kazka, es galingumas menkas. Tik tiek zinau. Mes nepirkom, perkalbejom.
Atsakyti
Mergiona, gal cia paziurek 4u.gif
man tai tokie vaikai per mazi tokiam reikalui unsure.gif kur jie vazines? is paskos begiosit? taigi brangus, atims kas, nuskriaus rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Mergiona, sveikinimai su gimtadieniu 4u.gif
( nors nežinau kas gimtadienį atšventė, matyt praleidau jei rašei blush2.gif )

Ir jėgų visoms įtrauktom į metų pabaigos karuselę 4u.gif Aš tiesiog ilsiuosi ir ramiai laukiu švenčių. Užsiėmiau mezgimu, tai telefoną paimu ir SM peržiūriu rečiau.
Atsakyti
Kuo toliau, tuo labiau man patinka toks Pagyvenus praktikuojamas neskubus, įsiklausantis į save, arti gamtos gyvenimo būdas. Virbalai rankose man asocijuojasi su namų jaukumu. wub.gif
Atsakyti
Man antru metai is eiles tokie neskubantys... buvau siemet suoakavus, nes savaite kimandiruotes isbalansavo, bet susikaupiau ir irgi laukiu svenciu su knyga... net nauja namini torta gaminsiu...mane pazistancios zino, kad su virtuve nedraugauju, tai sakyciau tikrai pokyciu rodiklis toks mano noras...
Atsakyti