Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

http://m.penguintrav...-Kom-Emine.html
wub.gif wub.gif svajoniu atostogos wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Romy @ 2017 07 06, 09:57)
Lim  biggrin.gif
+26 mums standartas.
Problematiška apsirengti man kai +35. Negaliu pakęsti karščiu. 25 šilumos man optimalu.


36 pavėsyje biggrin.gif Apsirengti iš tikrųjų problematiška- nesinori jokio skuduro ant savęs, o kai pakrovimuose tave priverčia apsirengti kažką ilgom rankovėm ir dar šalmą užsimaukšlinti- mirtis alyvose... Nepakeliu tokių karščių, jau pripratau prie gero gyvenimo, tuoj va ko gero gausiu krovinuką kur vėsiau smile.gif
Atsakyti
Linkejimai is Brno. Buvau zadejus surasyt kaip vaziavom ir kiek trukom. 6 ryto pajudejom is kiemo, trumpas sustojimas Alytuje kuro, pries 8 Lazdijuose desrainiy. Tem apie 20 min trukom, nes keli autobusai buvo, eile prie WC. Tada pakeliui dar vienas trumpas WC ir stojom tik uz Varsuvos MC, galejo but apie pirma ju laiku, ten apie gera pusvalandi. Vaikai snaude, tai dazniau nestojom. Po to 3 val vaziavom iki kokio Rudniki kaimo, kadangi turejom verslo susitikima, likus apie 50 km stojom degalineje, reikejo i oficialius kostiumus ilist. Nuo 4 iki 5 pertrauka, mes susitikime, vaikai ant zoles. Ir tada like 345 km iki Brno, su stojimu vel ilist atgal i treningus ir ledu ir dar vienu stojimu ant CZ sienos kuro bei susimoket uz kelius. Viesbutyje buvom 20.30, dar i restorana netoli nuejom, privalgem iki negalejimo. Tiesa, paskutine atkarpa buvo liutis, tai ilgiau trukom.

Siandien iki Plitvicu turim nulekt, bet poanuojam jau vakara laisvesni turet.
Atsakyti
Veluma jega 4u.gif

Sveika prisijungus prie atostogaujanciu wub.gif
Atsakyti
Atostogos geris. Siandien Plitvicos.
Sianakt pas kazkokia bobute kaime miegojom, tai budinomes su vistom😄, gaidys kazkoks isprotejes.😄 Nezinau kokie kiti apartamentai bus, sitie tai baisoki. Ir brangus, bet matyt todel kad labai turistineje zonoje.
Atsakyti
Paskutine dienele rojuje verysad.gif kokia trumpa ta vasara verysad.gif nespejau pailset unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 07 10, 06:33)
Paskutine dienele rojuje verysad.gif kokia trumpa ta vasara verysad.gif nespejau pailset  unsure.gif

Rimtai? Negali būti verysad.gif maniau visai vasarai išvažiavai

Aš priešingai po visų kelionių atsidūriau kaime, kur man tikras poilsis wub.gif dar ir padirbu po pora val per dieną, kol vaikai užsiėmę savo reikalais. Toks ritmas man pats tas.

Braškių po 2 eu prisišaldžiau. Dbr krapus reikia šaldyti. Pietums šaltibarščiai. Man nerealu, kai gali tiesiog išeit į kiemą ir nusiskint agurką. Skaniau už mandriausius patiekalus... Vietoje sporto klubo žolės šienavimas ar tiesiog vaikščiojimas paupiais wub.gif žodžiu apsigimusi kaimietė esu biggrin.gif ypač kai nereikia atsakomybės per daug už tą kaimą prisiimti, o galiu mėgautis jo vaisiais.
Atsakyti
Nuuuu... dar laukia 3 sav po Europa ir menuo plg bet visvien ... zazhralas' ja, da unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 07 10, 09:32)
Nuuuu... dar laukia 3 sav po Europa ir menuo plg bet visvien ... zazhralas' ja, da  unsure.gif


wub.gif 4u.gif
primink, kur toj europoj lankysites? suprantu, kad baigta su blg etapu? viskas sekmingai su vaiku/mociuciu mainais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 07 10, 08:32)
Nuuuu... dar laukia 3 sav po Europa ir menuo plg bet visvien ... zazhralas' ja, da  unsure.gif

O tai dar faina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 07 10, 08:50)
wub.gif  4u.gif
primink, kur toj europoj lankysites? suprantu, kad baigta su blg etapu? viskas sekmingai su vaiku/mociuciu mainais bigsmile.gif


Baigta su ramiu poilsiu prie juros. Dbr 5d bulg kalnuose. Paskui graikai su olimpu. Paskui makedonai vengrai slovakai.

Sausainis jau lt sedi o visi kiti sedi cia bigsmile.gif logistikos planas tfu-tfu kol kas veikia

QUOTE(Eufemija @ 2017 07 10, 10:55)
O tai dar faina  wub.gif


Aga. Bet isvaziuot liudna. Menuo praejo taip greitai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 07 10, 10:32)
Nuuuu... dar laukia 3 sav po Europa ir menuo plg bet visvien ... zazhralas' ja, da  unsure.gif

Oi, nevaryk dievo į medį biggrin.gif Aš dar be atostogų. Kur tas rugpjūtis ir žadėta jo šiluma???
Atsakyti