Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Kaip manot yra sansu isgelbeti danti, jei supuliavo ir antibiotikai nepadejo? Kanalai jau buve plombuoti...

Nu tai 26 pavesyje... jauciu ir dregmes skirtingas lygis skirtingai leidzia ta temperatura pekelt...nezinau, gal as jau pamirsau lt karscius, bet prie tiek as jau lydausi. Nors bendrai lydziausi ir lt. Gelbejo kondiske, kurios dabartiniam ofise ir namuose neturiu...

Kaipgyvenu, kuriam uk gale taip salta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *lim->0*: 06 liepos 2017 - 12:45
O ka butent reiskia nepadejo antibai? Mano panai pragreze sveika pienini danti kad puliai nubegtu ir nebeplombavo. Gal kanalus atvert o paskui perplombot?
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 07 06, 11:52)
O ka butent reiskia nepadejo antibai? Mano panai pragreze sveika pienini danti kad puliai nubegtu ir nebeplombavo. Gal kanalus atvert o paskui perplombot?


Reiskia, kad ant dantenos issoko pusle per kuria verziasi puliai ir po antibu kurso. Dantiste purtos - siulo traukt arba varyt privaciai bandyt gelbet su maza tikimybe uz 600 pinigu. Va ir galvoju, ar bus imanoma apskritai ar tik uz konsultacija papildomai nulups ir pasakys, kad jau viskas
Atsakyti
Lim, skamba baisiai... Man kai taip buvo (ale negyvas dantis, bet supuliavo kazkur kanaluose), bandė pjauti per dantenas, isvalyti ir irgi tikejosi isgelbeti. Baigesi implantu.

Kraunu lagaminus, nusiteike atostogiskai. Reikalai neisisisprende, tai padarem kelis sprendimus va bank. Arba bus puikiai, arba prarasim kruva pinigu.
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2017 07 06, 14:10)
Reiskia, kad ant dantenos issoko pusle per kuria verziasi puliai ir po antibu kurso. Dantiste purtos - siulo traukt arba varyt privaciai bandyt gelbet su maza tikimybe uz 600 pinigu. Va ir galvoju, ar bus imanoma apskritai ar tik uz konsultacija papildomai nulups ir pasakys, kad jau viskas


prapjaut, palikt drena ir pakeist antibus bigsmile.gif

siaip negydyti dantu puliniai gali baigtis baisiom komplikacijom.
as bandyciau danti gelbet, jei jis isgelbejamas. lt manau butu lengviau 4u.gif ar bent pigiau.
istraukus danti infekcija vistiek gydyt reiks, kodel nebando keist antibiotiku, prapjaut ir gydyt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaaa: 06 liepos 2017 - 14:01

Taip, galima per dantenas pjauti. Galima kanala praridineti. Pas MB visokiu tokiu variantu daryta. Kol kas raut nereikejo.

Atsakyti
Milaa, aciu uz komentara. Beda, kad mano dantiste isvis nedave jokiu antibu, tipo nereik ir nieko cia greaiciausiai nepadarysi. Reik traukt, o jei nenori - bandyk laimes kitur ieskoti... antibus dvieju rusiu sugeriau pati - savigyda, zinau... bet dabar jau baisu pasidare.
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2017 07 06, 14:53)
Milaa, aciu uz komentara. Beda, kad mano dantiste isvis nedave jokiu antibu, tipo nereik ir nieko cia greaiciausiai nepadarysi. Reik traukt, o jei nenori - bandyk laimes kitur ieskoti... antibus dvieju rusiu sugeriau pati - savigyda, zinau... bet dabar jau baisu pasidare.


man kelis kart teko matyt ta procesa, kuri aprasiau, aciu daugiau net ziuret nenoriu, 5 laike unsure.gif
ka gerei ir kiek laiko?
beda, kad nezinau, ka siais laikais nuo tokiu puliniu skiria. jei neskauda, tempa nekyla, dar gali uzsiimt savygyda. bet vos prades kilti temperatura, tada jau tikrai nebe...
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 07 06, 13:03)
man kelis kart teko matyt ta procesa, kuri aprasiau, aciu daugiau net ziuret nenoriu, 5 laike unsure.gif
ka gerei ir kiek laiko?
beda, kad nezinau, ka siais laikais nuo tokiu puliniu skiria. jei neskauda, tempa nekyla, dar gali uzsiimt savygyda. bet vos prades kilti temperatura, tada jau tikrai nebe...


Geriau ospamox savaite ir paskui tetraciklina 5 dienas. Siaip tai apmazejo ta pusle, bet pradejo begti lauk. Tai nezinau ar blogai, ar gerai cia. Siaip tai nei skauda danties, nei pakeltas. Nors kazkada jis man buvo kelioms dienos sudurniaves neblogai, bet tada israse ospamox ir susitvarke. Nu ir sh. Neikertu, kas cia per dantistai, kurie kanalu neplombuoja...

Sugalvojau, bandysiu 111 pasiskambint - tipo neskubi med pagalba su nukreipimu. Jie konsultuoja sveikatos klausimais ir registruoja i dantu ligonine reikalui esant. Va kaip dasunta gerai, kai prispiria. Maz ka pasakys gero.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *lim->0*: 06 liepos 2017 - 14:14
QUOTE(*lim->0* @ 2017 07 06, 15:07)
Geriau ospamox savaite ir paskui tetraciklina 5 dienas. Siaip tai apmazejo ta pusle, bet pradejo begti lauk. Tai nezinau ar blogai, ar gerai cia. Siaip tai nei skauda danties, nei pakeltas. Nors kazkada jis man buvo kelioms dienos sudurniaves neblogai, bet tada israse ospamox ir susitvarke. Nu ir sh. Neikertu, kas cia per dantistai, kurie kanalu neplombuoja...


tai gal sakyciau, ne viskas prarasta bigsmile.gif ir antibiotikai geri pasirinkti. gal pratruks, isbegs ir sveiks bigsmile.gif as to tikeciausi. jeigu netinsta, neskauda, nekarsciuoji, tai viskas tik vietiskai. netrauk to dannties dar, visad spesi, aprims uzdegimas ir sugydys, ne ten, tai cia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2017 07 06, 11:42)

Kaipgyvenu, kuriam uk gale taip salta?

Netoli Newcastle, prie juros.

Kaip bijau as tu dantistu UK unsure.gif nors ir LT bijau.
Atsakyti
QUOTE(KaipGyvenu @ 2017 07 06, 15:13)
Netoli Newcastle, prie juros.

Kaip bijau as tu dantistu UK  unsure.gif nors ir LT bijau.



Kazkaip ner nebuvau atkreipus demesio, kad toks temperaturu skirtumas.

As irgi bijau. Dasiskambinau nhs, tai ryt ryte vel skambinsiu, nes i dantu ligonine registruoja tik ta pacia diena... hrr.
Atsakyti