Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Nezinau, nezinau, turim cia visokiu trukdziu, tai jauciu net kaip plaukai zyla, tikiuos nereiks atostogu atsaukt. Bet ir tai praeis.
Ir dar matyt niekad tiek daug uz tokia maza alga nedirbau😄😄, bet uz tai be itampos, vakarai ir rytai mieli, vaikai dziaugiasi ir paciai kazkaip ramu.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 07 04, 19:43)
Nezinau, nezinau, turim cia visokiu trukdziu, tai jauciu net kaip plaukai zyla, tikiuos nereiks atostogu atsaukt. Bet ir tai praeis.
Ir dar matyt niekad tiek daug uz tokia maza alga nedirbau😄😄, bet uz tai be itampos, vakarai ir rytai mieli, vaikai dziaugiasi ir paciai kazkaip ramu.


Man patiko kazkada rasta fraze, kad ir juodziausia diena trunka tik 24 valandas. Baigsis tie trukdziai.



Atsakyti
Viskas butu ok, jei ne paskutine darbo diena pries atostogas siandien. Tai neramu. Nors jei negali pakeist, kam nervintis?
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 07 05, 06:23)
Viskas butu ok, jei ne paskutine darbo diena pries atostogas siandien. Tai neramu. Nors jei negali pakeist, kam nervintis?


Jei gali pakeisti - nesinervink. Jei negali pakeisti - tai kam nervintis...


Atostogos yra geris. Taciau uzteks man ir po berzu pasedeti biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus šiandien bus 26 šilumos. Neturiu nei ką apsirengti, nei ką apsiauti... visi rūbai pritaikyti kitam temperatūros lygiui....
Atsakyti

Mumi zidini apsikabine sedim.

Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 07 06, 07:58)
<p>Mumi zidini apsikabine sedim.</p>


To znachit chto? Shalat? Kur? Lt? Galima meteorologinio prieglobscio salyje paprasyt? hmm.gif
Atsakyti
O aš vakar vakare kaifavau žiūrėdama į byrantį dangų wub.gif suprantu, kad kasdien užknistų, bet iš šiltų kraštų sugrįžus labai fainas ir mielas pasirodė tas lietuviškas lietaus barbenimas.

Su švente visas lithuania.gif
Papildyta:
QUOTE(*lim->0* @ 2017 07 06, 06:23)
Pas mus šiandien bus 26 šilumos. Neturiu nei ką apsirengti, nei ką apsiauti... visi rūbai pritaikyti kitam temperatūros lygiui....

Mažesniam ar didesniam? Tiek laipsnių gi nedaug, nesukaistama. Man pati ta tokia šiluma. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2017 07 06, 05:23)
Pas mus šiandien bus 26 šilumos. Neturiu nei ką apsirengti, nei ką apsiauti... visi rūbai pritaikyti kitam temperatūros lygiui....

vos neisvirtau is lovos pamacius biggrin.gif paskui pasitikrinau nu ir tikrai pas mane UK kitokia, max 19 ir visa diena lietus biggrin.gif

labas.

Pavydziu atostogaujantiems, mum kelione tik rugseji ir tai tik i LT.
Atsakyti
Lim biggrin.gif
+26 mums standartas.
Problematiška apsirengti man kai +35. Negaliu pakęsti karščiu. 25 šilumos man optimalu.
Atsakyti
blink.gif pas mus 16. Sukneles spintoj verkia neapsirengiamos biggrin.gif


Su svente smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 07 06, 08:20)
O aš vakar vakare kaifavau žiūrėdama į byrantį dangų  wub.gif suprantu, kad kasdien užknistų, bet iš šiltų kraštų sugrįžus labai fainas ir mielas pasirodė tas lietuviškas lietaus barbenimas.


blink.gif gal persalai? Tempa pakylo ax.gif

Juokauju 4u.gif tiesiog man tokiu minciu niekad nebuna. Man reikia saules ir melyno dangaus wub.gif
Atsakyti