Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(san @ 2017 06 30, 14:44)
Tai mes pusę Vokietijos ruošiamės apvažiuoti  biggrin.gif


Konspektirui javki i paroli bigsmile.gif

Skambino. Kalbejo. Panasu kitais metais vel galesim kartu valgyt. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 06 30, 16:01)
Konspektirui javki i paroli  bigsmile.gif

Skambino. Kalbejo. Panasu kitais metais vel galesim kartu valgyt.  bigsmile.gif


Būtinai.

liuks bigsmile.gif
Atsakyti
Tai kad man ir ziurkes slykscios. smile.gif

San, konspektuok, gal ir man reiks.

Visa diena musu www tvarkau. Jau matosi sviesa tunelio gale bent LT varianto. Fiu. Pavargau smile.gif
Atsakyti
Man visi naminiai gyviai irgi fui...

Pas mus rajonėlį valo ryškiai neįgalus. Pavaikšto kasdien su šluota, šiukšles surenka, nemanau kad jam sunku, nes darbo nedaug, o nauda tikrai yra. Jaučiasi visas svarbus, dirba atsakingai, susipažino su visais, sveikinasi, pakalba. Manau tai svarbiausia. Bet žolę pjauna kitas jaunas vyras, kas savaitę ar pora atvažiuoja. Neįgaliam matyt būtų per sunku.
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 06 30, 20:42)
Man visi naminiai gyviai irgi fui...


Isskyrus kates, razumeetsia?! devil.gif

Atsakyti
Mano 8 metis gavo gimtadieniui degu pelyte. Po metu ji uzlinko. Ar nepagirde laiku, ar skersvejis supute. Laidojom visi ir su asaru pakalnem . Praejo daugiau nei metai, po iskeliavimo ziurkiu rojun, bet periodiskai prisimena, susigraudina, asara nubraukia....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realesne: 30 birželio 2017 - 22:22
Vot! Atrodo fignia bet tikrai sunku priziuret. Dar turint omeny kad ju senatve kaip ir zmgaus-vos ne puse ju gyvenimo laiko tai unsure.gif nenoriu skambet kaip sugedusi plokstele bet pamastyk veislini kaciuka. Visad perparduosi. Suaugusius veislinius perparduoda arba atiduoda "i gerss rankas" no problem. Kaciukui suo netrugdys. Sveikos psichikos suniui irgi neturetu. Drauge nemegstanti kaciu turi du sunis-vienas lauke-kitas dukris kambarinis. Gal irgi variantas koki maziuka? Bet su kate problemu nulis. Imk gera, dokumentuota. Visad atsiras kas nores paimt jei nebenoresi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 30 birželio 2017 - 22:37
Aš tai mašinoje augintinį turiu- musę biggrin.gif rolleyes.gif Antra savaitė su manim važinėjasi, nebepamenu kur įsilaipino biggrin.gif Naktį miegot duoda, dieną kartais nervuoja kai vairuojant sugalvoja ant rankos nutūpti biggrin.gif Kas keisčiausia- laikai atidarytas duris ir neišskrenda, mėginau išvaryti- nei per kur, užmušti jau ir gaila kažkaip, susigyvenom biggrin.gif
Atsakyti
Fuuu... namuos karo stovis atšauktas karsta.gif

Linkiu ir temoje grįžti prie taikaus sugyvenimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 07 01, 11:01)
Fuuu... namuos karo stovis atšauktas  karsta.gif 

Linkiu ir temoje grįžti prie taikaus sugyvenimo  4u.gif


Ko dabar kariaujat? Bet svarbu kad jau taika. 4u.gif

Kokioj dar Europos šaly 4 žvaigždučių viešbutis už 20 eu? Nors servisas tiek tikrai netraukia. Sustatyti alia prabangūs baldai ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 07 01, 12:31)
Ko dabar kariaujat? Bet svarbu kad jau taika. 4u.gif

Kokioj dar Europos šaly 4 žvaigždučių viešbutis už 20 eu? Nors servisas tiek tikrai netraukia. Sustatyti alia prabangūs baldai ir tiek.


Aga. Man irgi idomu.

Moldovoje turbut panasiai. Ne?

Tu pasakok smulkiau. Mums idomu.

Pas mus tresnes vietines baigesi unsure.gif dbr kazkokua kita rusis bus. Maziau ir brangesne. Snd superiniu dar 3 kg nusipirkau. Po 1,60.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 06 30, 23:31)
Aš tai mašinoje augintinį turiu- musę  biggrin.gif  rolleyes.gif Antra savaitė su manim važinėjasi, nebepamenu kur įsilaipino biggrin.gif Naktį miegot duoda, dieną kartais nervuoja kai vairuojant sugalvoja ant rankos nutūpti biggrin.gif Kas keisčiausia- laikai atidarytas duris ir neišskrenda, mėginau išvaryti- nei per kur, užmušti jau ir gaila kažkaip, susigyvenom biggrin.gif


O tu jai varda davei? ax.gif
Atsakyti