Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Mergiona, o del ko liudeti? Del kito zmogaus pasirinkimo? Visi mes turime pasirinkimo laisve. As nesirinkciau tavo gyvenimo, tu nesirinktum mano, bet ko gailetis, cia truputi nesuprantu. negali visi vadovauti, mokyti, gydyti, etc. Kazkam labiau patinka, kai jam vadovauja, kai nera dideles atsakomybes, to zmogaus laime ir yra toks paprastas gyvenimas. Tikiu, kad jis paziurejes i tavo, mano gyvenimus ir sakytu, kaip gaila ju 4u.gif
Atsakyti
JustDi as labiau apie tos kurie pasirinkimo neturejo-maxese pas mus keiciasi kontingentas. Na matosi kad ne pasirinkimas cia tiesiog zmogus renkasi geriau dirbt va toki darba nei but pasalpiniu.

(Po sito posto mane nepagarba pasalpa gaunantiems apkaltins) na ten is karto sakau-nu ten aplinkybes visokios bla-bla. Bet to neuzteks ne na kam skaityt ka zmogus norejo pasakyt jei sugalvot galima unsure.gif
Atsakyti
prisiminiau, kad pas mus "vokiečių" yra. Romy, gal žinai, kur konkrečiai (adresas, koordinatės) reikia atvažiuoti Elbe Sandstone Mountains parke, norint gražiausią vaizdą tų kalnų pamatyti - taip įsivaizduoju šitą - ant to tilto patekti:
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Ooooo wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 06 30, 15:07)
Ooooo  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Tai gal jūs važiavot pro ten? Žinai kur? Nes tas parkas didelis, trasų begalybė. O kuri ta pačiausia - neaišku man.
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 06 30, 14:10)
Tai gal jūs važiavot pro ten? Žinai kur? Nes tas parkas didelis, trasų begalybė. O kuri ta pačiausia - neaišku man.


Ne verysad.gif bet lb i chekija panasu. Ten arti saksonijos sveicarija. Manau tai ten. Bet tiksliau nzn ir vawe issaivink parko nuoroda. Noriu. bigsmile.gif
Atsakyti
SAN, vokiečiai siūlo įsivesti ši adresą į navigacija: Lohmen 01847. Ten galima iki tilto pėsčiomis (sako netoli), bet yra ir shuttle bus ( parkingas ir shuttle bus Basteistrasse pradžioje).

Tikiuos padėjau..
Atsakyti
Veluma jei kate tikrai ne tada ziurke. Jos rankines ir dresuojamos. Ir eee gali gyvent nesidaugindamos. Triusiai eee have sex su viskuo na nlb estetiskai atrodo. Chomiakai ir ko- lb trapus. Kaip ir sinsilos wub.gif vos stipriau suspaudus gali mirt ir jie na lb mazai jaukinasi. Aisku buna isimciu-mano tevas skiria daug laiko ir meiles ir sinsila jo rankine nors skaitosi kad tai beveik neimanoma. Nors as nlb ideja grauziko mazam vaikui palaikau-trumpai gyvena serga mirsta. Nemazai sveikatos bedu ir daug prieziuros jei nori kad gyventu bent tos 2-3 metus jiems dievulio skirtus. Imho.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 30 birželio 2017 - 14:39
QUOTE(Mergiona @ 2017 06 30, 15:14)
Ne verysad.gif bet lb i chekija panasu. Ten arti saksonijos sveicarija. Manau tai ten. Bet tiksliau nzn ir vawe issaivink parko nuoroda. Noriu.  bigsmile.gif


Tai čia ir yra Saksonijos šveicariją, prie Čekijos sienos. Bet tas parkas didelis - galima visokiose vietose pasivaikščioti. Bet mes skirsime tik 1 dieną - tai noris pačią pačiausią vietukę pataikyti.
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 06 30, 14:37)
Tai čia ir yra Saksonijos šveicariją, prie Čekijos sienos. Bet tas parkas didelis - galima visokiose vietose pasivaikščioti. Bet mes skirsime tik 1 dieną - tai noris pačią pačiausią vietukę pataikyti.


Oho. Jei cia tik viena kur kitos?
Atsakyti
QUOTE(Romy @ 2017 06 30, 15:24)
SAN, vokiečiai siūlo įsivesti ši adresą į navigacija: Lohmen 01847. Ten galima iki tilto pėsčiomis (sako netoli), bet yra ir shuttle bus ( parkingas ir shuttle bus Basteistrasse pradžioje).

Tikiuos padėjau..


Ar tas tiltas nuotraukoj vadinasi: Basteibrucke?
Papildyta:
QUOTE(Mergiona @ 2017 06 30, 15:41)
Oho. Jei cia tik viena kur kitos?


Tai mes pusę Vokietijos ruošiamės apvažiuoti biggrin.gif
Atsakyti
Taip, SAN, Basteibrücke
Atsakyti