Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Eufemija, o vietinių arbūzų ar jau yra? Man iš vaikystės prisiminimai apie ukrainietiškus arbūzus, kažkas nerealaus wub.gif Nu nesugebu aš LT tokių rasti. Reik važiuot į Ukrainą ir atsivalgyti iki negalėjimo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 06 28, 07:46)
Globalines problemas svarstot...
o mūsų rajone balandžiams vidurius paleido - apdergė jau antrą langą - gerai, kad dar nevaliau...

biggrin.gif biggrin.gif balsu uzsijuokiau biggrin.gif pas mus irgi tryda, tik ant auto langu kieme biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(pagyvenus @ 2017 06 28, 18:18)
Eufemija, o vietinių arbūzų ar jau yra? Man iš vaikystės prisiminimai apie ukrainietiškus arbūzus, kažkas nerealaus  wub.gif  Nu nesugebu aš LT tokių rasti. Reik važiuot į Ukrainą ir atsivalgyti iki negalėjimo  rolleyes.gif


bigsmile.gif wub.gif sita ir as pamenu. Pas promociute darze augo, bilekokio didumo ir raudonumo ir skonio.

Dar graikiniu riesutu medis, man 10 metu vaikui, buvo kazkas tooookio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 06 28, 19:18)
Eufemija, o vietinių arbūzų ar jau yra? Man iš vaikystės prisiminimai apie ukrainietiškus arbūzus, kažkas nerealaus  wub.gif  Nu nesugebu aš LT tokių rasti. Reik važiuot į Ukrainą ir atsivalgyti iki negalėjimo  rolleyes.gif


As pesimistiskai: manai tai vaikystes ARBUZU skonis o ne VAIKYSTES arbuzu?

As turiu PAAUGLYSTES torta-paskutinis tetos keptas pries emigracija.

O mociute visa gyvenima prase savo mamos POKARIO zirniu sriubos ( iskskart po karo gavo 3 dienas namie. Grizo o kaime badas naujo derlio dar nera. Na mama ir isvire-paplekusiu zirniu sauja zoleliu visokiu ir suxariku (dziovinta juoda duona) kad sociau butu) tai ji visa gyvenima negalejo pamirst kokia skani sriuba buvo ir stebejosi kaip paciai taip skaniai bepavyksta isvirt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 06 28, 19:18)
Eufemija, o vietinių arbūzų ar jau yra? Man iš vaikystės prisiminimai apie ukrainietiškus arbūzus, kažkas nerealaus  wub.gif  Nu nesugebu aš LT tokių rasti. Reik važiuot į Ukrainą ir atsivalgyti iki negalėjimo  rolleyes.gif

Arbūzų nemačiau, bet jie nėra mano vaikystės skonis, tai gal neatkreipiau dėmesio. Manasis skonis trešnės wub.gif valgau kilais wub.gif dar nors nebe vaikystės bet vis tiek nerealūs persikai, nektarinai ir tt wub.gif maistas šiaip bent dvigubai pigiau. Restorane paliekam 20-30 eu, kai Lietuvoj be 60 neprasisuktume. Dar yra valgyklos bigsmile.gif kol kas neišdrįsau, bet gal pabandysim vaikystės skonių pagaudyti bigsmile.gif
Atsakyti
Eufemija musu juros puseje tresnes po 1,25-1,40. O pas jus?
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 06 28, 21:37)
Eufemija musu juros puseje tresnes po 1,25-1,40. O pas jus?

25 grivinos, nekainuoja nė euro tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 06 29, 06:47)
25 grivinos, nekainuoja nė euro  tongue.gif


Jega.

Cia maistas pabrango. Sako bulgarai turejo vilciu kad uzdarius turkija rusams na ar siaip po daug ivykiu ten jie gaus didesni turustu srauta bet nepasitvirtino. Ru panasu daro viska kad neleist nieko niekur-pabrango biletai sumazejo lektuvu. Kalba kad bustu pardavimai sustojo-cia aplink yra keli baigti ar nebaigti kompleksai-tai nuo 2015 nepajudejo reikalai. Kazkaip jie turetu idet pastangas is kitu krastu zmones pritraukt. unsure.gif
Atsakyti
Mergiona, kai mano vaikai negražiai kalba - ne taip negražiai, kaip tu apie tuos, kuriems gyvenime nepasisekė trijų universitetų baigti - aš jiems grąsinu, kad muilu burnas reiks plauti. Ir įsivaizduok, jie atsiprašo - viename sakinyje makaluodami angliškus ir lietuviškus žodžius. Nes juk kultūra nepriklauso nuo to, kokia kalba kalbi.
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2017 06 29, 13:51)
Mergiona, kai mano vaikai negražiai kalba - ne taip negražiai, kaip tu apie tuos, kuriems gyvenime nepasisekė trijų universitetų baigti - aš jiems grąsinu, kad muilu burnas reiks plauti. Ir įsivaizduok, jie atsiprašo - viename sakinyje makaluodami angliškus ir lietuviškus žodžius. Nes juk kultūra nepriklauso nuo to, kokia kalba kalbi.


O as isivaizduok nenaudoju grasinimu bendravime su vaikais. Man svarbu kad vaikai neaugtu pasaulyje kur fiziskai stipresnis-teisus ir gali prievarta taikyt. Maniskiai turbut net nesuprastu kas yra tas paplytes auklejimo metodas-burna muilu plaut-niekad tokiu zodziu negirdejo. Mano seimoje irgi taikomas nebuvo ir minimas irgi. Dar girdejau kazkokia berzine kose yra ar kas kai per kojas musa bet irgi kazkaip susidurt neteko. Vat ka kulturos stoka padaro verysad.gif

Kai isidarbinsi valytoja -pakalbesim o kol vis i mokslus eilinius planuoji nereikia lia-lia. Vaikui irgi vis enciklopedija kokia paperki o ne suota. Grazu kalbet graziai kai tai tik tusciazodziavimas.

Ir nereikia mano zodziu isvartyt. Tu jau antra karta vis universiteta man i burna igrust bandai. Nepavyks tongue.gif mano poziuris i univero baigima ne toks kaip tavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 29 birželio 2017 - 15:00
QUOTE(Mergiona @ 2017 06 29, 13:48)
O as isivaizduok nenaudoju grasinimu bendravime su vaikais. Man svarbu kad vaikai neaugtu pasaulyje kur fiziskai stipresnis-teisus ir gali prievarta taikyt.

Kai isidarbinsi valytoja -pakalbesim o kol vis i mokslus eilinius planuoji nereikia lia-lia. Grazu kalbet graziai kai tai tik tusciazodziavimas.



biggrin.gif pasaulis toks jau - ziaurus. Pilnas prievartos. As jiems net i mokykla liepiu eit, kai tingi. Ir praustis. Riboju kompiuteri ir saldumynus. Ir i lovas liepiu eit gult laiku. Dar darzoviu i lekste pridedu. Taip.... ziaurus laikai... o tempora o mores...

O man nereikia isidarbinti, kad kalbeciau. Uzaugau seimoje, kur mamai teko ir darzus ravet, ir valyt ir pardaveja parduotuveje dirbti, kad mus islaikytu. Taip, kad turbut turiu teise sakyti, kad zinau, kaip tai atrodo is praktikos.

Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2017 06 29, 15:00)
biggrin.gif pasaulis toks jau -  ziaurus. Pilnas prievartos. As jiems net i mokykla liepiu eit, kai tingi. Ir praustis. Riboju kompiuteri ir saldumynus. Ir i lovas liepiu eit gult laiku. Dar darzoviu i lekste pridedu. Taip.... ziaurus laikai... o tempora o mores...

O man nereikia isidarbinti, kad kalbeciau. Uzaugau seimoje, kur mamai teko ir darzus ravet, ir valyt ir pardaveja parduotuveje dirbti, kad mus islaikytu. Taip, kad turbut turiu teise sakyti, kad zinau, kaip tai atrodo is praktikos.


Nera pasaulis ziaurus. Jis toks kokiu ji padarai. Maniskiai kazkaip patys viska tavo surasyta padaro. Be grasinimu ir muilo burnoje. Saldumynu ir kompo neriboju. Darzoviu patys praso.

Jega. Itariu mama svajojo kad tau to daryt netektu.
Papildyta:
Sunku parasyt trumpai kad dar kaip nors neisvartytum. Bet pabandysiu dar karta-yra zmoniu kuriems to darbo REIKIA. Kurie del ligu fiziniu ir psichiniu ir ribotu protiniu pajegumu tokiame darbe gauna sansa i savarankiska gyvenima. I bent daline nepriklausomybe. Ar gal ir pilna. Sveikieji uz kuriu mokslus valstybe 12 metu mokejo tiesiog neturi teises tas vietas uzimt atimdami ta duonos gabala is neigaliu nepajegiu kitu darbu dirbt. Nekalbu apie tarybu laikus. Kalbu apie siuolaikini pasauli. Pries mesdama atgal purvo sauja apgalvok mano zodzius. Kalbant apie emigracija- kas labiau vertas moraliniu aspektu juodadarbes vietos svetur-ar kokia afrikos moteris nerastinga nes mokyklos nebuvo 200km spinduliu ir kuriai visas kaimas bilietui rinko kad atgal atsiusti 10 euru savaite 20 vaiku maitintu ar europiete tingejusi bent anglu pagrindus isisavint per 12 metu uz suolo? Pagalvok kitu kampu. Nekvalifikuotu darbu vis maziau ir tu kuriems jie "teisetai priklauso" vis daugiau. Ir tai tikrai ne sveiko proto bent vidurinio issilavinimo europieciai. Parasyciau tradiciskai imho bet ne mano cia nuomone. Tokia vizija dbr formuojama EU svietimo. Tokia neigaliuju (fiziskai ir socialiai) integracijos vizija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 29 birželio 2017 - 15:22
QUOTE(Mergiona @ 2017 06 28, 21:56)
As pesimistiskai: manai tai vaikystes ARBUZU skonis o ne VAIKYSTES arbuzu?


Tai reikia nuvažiuoti ir išsiaiškinti biggrin.gif
Atsakyti