Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

San prajuokinai biggrin.gif biggrin.gif bigsmile.gif

Kompui nebeleidžiu automatiškai taisyt klaidų. Geriau lieka mano kokia raidė praleista negu tokios nesąmonės.
Atsakyti
San biggrin.gif

Ryt planas chuliganas - supirkt dovanas. Apie žmonių masę parduotuvėse nenoriu galvot biggrin.gif
Atsakyti
man sugedo masina, del to su dovanom baigta. Dar aciu servisui, as ten pas juos tokia naslaite-nelaimele, tai atvaziavo partempe mane, evakuatoriaus net nereikejo, ir namo nuveze. Pries tai pazvenge kad kaledu senio roges sugedo- dvi egles masinoje ir kruva dovanu, atsiemiau kaip tik is visur supirktas. Karoce. Sake lb stengsimes i 150 euru sutilpt su remontu verysad.gif
Atsakyti
Mano mašina irgi barškėt pradėjo. Bet gal ištempsiu iki pirmadienio. Labai nenoriu su mb didele maltis po miestą. Dar dovanų trūksta truputį.

Visos ramios, kalėdų laukia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2016 12 17, 10:26)
Mano mašina irgi barškėt pradėjo. Bet gal ištempsiu iki pirmadienio. Labai nenoriu su mb didele maltis po miestą. Dar dovanų trūksta truputį.

Visos ramios, kalėdų laukia  biggrin.gif


o man NIEKAS nebarskejo, vaziavau sau, sustojau degalinej, uzsipiliau- i vsio, nebeuzsikuriau blink.gif taip ir stovejau kol is serviso neatvare verysad.gif

nu-nu, visos akasuose bando pralaukt beprotybe ir likt gyvos biggrin.gif

pas mus snd GD. Siaubas unsure.gif sprogdins kazka unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Visos uzsisukot Kaledineje karstligeje, mazai beparasot. Mergiona, uzuojauta del masinos, nezinau ka man tokiu atveju reiktu daryti, bet mes 3 turim, tai kaip nors issisuktume smile.gif Tikiuosi greitai ir nebrangiai pataisys 4u.gif

As darbelius baigiu penktadieni iki pietu ir kaledines atostogos, valio! Atgal i darba tik sausio 12 diena. nezinau ka veiksiu, bet smagu. Visos smulkios dovaneles jau supakuotos, liko tik supakuoti dovanas mielajai seimynai wub.gif Bet neskubu, gal dar ka grazaus uzmatysiu.

Vakar vaistinej 98 euriukus atidaviau, tai galvoju, gal tas tabletes su aukso dulkemis daro, kad tokios brangios. Turetu buti vaistu kainos ribos, pas mus yra daug zmoniu, kurie turi medical card ir gauna vaistus beveik nemokamai, as, aciu Dievui, i ta rata nepapuolu. Turi buti arba pajamos nedideles arba sirgti daznai, arb atam tikromis ligomis.

dar bedele turim, musu suniukui ant kojos du dideli guzai atsirado, vezam pas vet siandien 10 val. taip neramu, nezinia ka pasakys. Skauda jai vargsei, nes liesti neleidzia, senute ji irgi, taip pamazu ir neteksim savo pets, sensta jie, o ir mes nejaunejam. Vakar su savo bosu kalbejom, mes vienmeciai, tik jo vaikai jaunesni, namie dar gyvena, tai sako, iseis vaikai, iskart perkam mazesni nama ir buta Tenerifeje, ir tada jau laisve. O as sakau, tuomet anukai prasides, ir jusu laisve baigsis, sako apie tai nepagalvojau. Labai jis fainuolis mano bosas, dirbu su juo nuo pirmu dienu wub.gif Mano angelas sargas wub.gif
Atsakyti
142 euriukai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2016 12 17, 09:45)
nu-nu, visos akasuose bando pralaukt beprotybe  ir likt gyvos biggrin.gif



norėčiau, labai, lango gali nebūt, svarbu sienos minkštos...
vienas etapas (toks labiau nervų kainavęs) - išgyventas karsta.gif
liko "smulkmena" - prikept kūčiukų ir visokios mokyklų eglutės...

Mergiona, žiūrėk pozityviai: servisininkams irgi dovanas pirk reikia mirksiukas.gif

Jei paguos, aš šiandien parvažiavau visa pypsėdama - bagažinė neužsidarė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo san: 17 gruodžio 2016 - 12:51
jo...

man irgi. dovanos supirktos. pakuosiu kita savaite. ir cia... paaiskeja, kad mano grazuoles svajone: 4 mazi poniai. sprindzio dydzio ir 4. o vidurinelio: lego-vagis (policija)+ hotwheels trasa. is kur toks tikslumas unsure.gif unsure.gif unsure.gif aisku vyresnysis nesikuklindamas surase - naujas ismanusis. bet cia nugesinau - pilna senu nuodemiu siais metais, tai abejoju del ispildymo (tiksliau- neabejoju kad nebus) o jis - "kitiems tai dovanoja". mano argumentas - pas mus matai keliems seimoje nesa??? biudzetas, tai ribotas pas seneli. diskusija baigesi, nezinau, ka galvoja. bet griztant prie maziuku: mama nepirktu tu nesamoniu, bet kaledu senelis gal ir gali. beda: perejau 3 prekybos centrus. na nera tu poniu. ne tai kad nuolaidu nera. bet butent tokiu poniu nera. nzn ka daryt. taip nori, taip piesia. o laiko taip maza. kokiu ideju? laikas tik savaite...
Papildyta:
parasiau posta ir ilindau i pigu.lt radau. laikau kumscius, kad butu, tai ko ieskau ir kad butu laiku cool.gif
Atsakyti
Veluma, o prie tų Kairėnų arklidžių - yra, kur mašiną pastatyti?
Atsakyti
Grįžau ir aš nusiskausminus unsure.gif o atrodė, tik kelios dovanėlės. Pavargau... ir kaip visad sau pažadėjau kad kitas toks piniginės atleidimas bus negreit. Nu matysim biggrin.gif
Atsakyti
Karra, radai? Mes siandien kaledinius sausainius kepam kaip kasmet. 7 skardas. Ruosiames margint dabar, reikalu visam vakarui😄😄
Atsakyti