Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

As Mergionos puse palaikau. Man anksciau atrode reikia n-tojo kostiumelio, dabar zuriu -pilna spinta, ir kam man jie? As nezinau is tikro ka reiskia snobas... bet zinau pagal save, kad norejau turet, pirkt, nes jauciausi sau kazka kompensuojanti uz velniai zino ka... tipo statusas gal ar kas? Valdzia -noriu ir galiu? Absoliuti nesamone atrodo dabar, o as tik "valausi" dar smile.gif. Bet nezinau, gal kada prisireiks grizti. Tikiuosi kad ne smile.gif.

O dėl mazai darai, mazai speji -siandien pabandziau -atjungiau visus laiko vagis kaip SM, FB ir pan -padirbejau pora val -veik visa imones www perdariau, susitariau del keletos susitikimu, issiaiskinau kaip iskabas pasikabint ir ko tam reikia. Jauciuosi tikrai daug nuveikus, o ryte spejau ir i parde nulekt ir prasiskalbt, dabar jau laisva vakarienei ruostis ir po to vakare dar prisesiu prie atostogu planavimo. Kaifuoju.

Imu itart, kad man anam darbe per mazai darbo/ veiklos buvo. Ir ta kuri buvo, buvo gan politine be rezultato. O cia iskart rezultata matau. Realiai. Va, is tiekejo treciadieni sunkvezimis zaliavos atvaziuoja, galiu net ciupinet kiek noriu. O dar tik pati pradzia, kur dar musu laukianti uzsienis smile.gif

Atsakyti
Veluma, idomiai su tuo kompensavimu. Gal kad nedarei to, kas prie dusios ir buvo tas jausmas. Man net minciu tokiu nebuvo... perku, nes noriu ir man patinka turet lengvesni, idomesni ir grazesni gyvenima/aplinka nu ir panasiai
Atsakyti
Lim, tai ir as taip negalvojau tada, dabar man taip tik atrodo...
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 06 25, 23:19)

Pagyvenus tavo postas man sukele stipru siaubo priepoli. Ne del turinio bet negaliu patiket kad metai praejo  blink.gif kai panos pradejo kalbet galvojau kad kazka klysta gi tik buvo pikalbiai del jo egzu  unsure.gif kur metai dingo???  blink.gif

Žinok, tu ne viena tokia. Apkalbėtasis egzaminų laikytojas buvo lygiai tokiam pačiam šoke, kad jau reikia egzą laikyti doh.gif Ir kelis kartus bėgiojo pasitikslinti, negi tikrai jau gegužės xx diena.

Atsakyti
Veluma, drisciau teigt tau lb per anksti isvadas daryt. Gyveni vaiku atostogu ritmu. Kai prasides mokyklos ir veziojimai spektakliukai renginukai kostiumu paieskos ir "mama pamirsau sasiuvini su projektu mirtinai reikia" ir nebeturesi "vaikeli negaliu dirbu" plius lietuviski orai plius tavo perfekcionizmas... bent jau mano pazistami dirbantys is namu (namu seimininke tik viena pazistu ir ta tevu imonej ikinkyta reikalus tvarkyt) laksto dvigubu tempu palyginus su manim ir "ir vel nieko nepadariau". As nesakau kad tau taip bus. Ne. Tiesiog sakau kad tavo "buvimo namie" patirtis per trumpa kad kazka sakyt. Cia kaip as is savo vasarojimo Bulg (o ka? As cia du men ir tikrai nemazai realaus gyvenimo pamatau nes turedama masina padedu cia reikalus tvarkyt zmonem tokius gyvenimiskus, daug siaip bendrauju su nuolat gyvenanciais) spresciau apie nuolatini gyvenima cia kai nera papludimio-saules-juros-baseino.
Atsakyti
Pagyvensim - pamatysim. As juk ir iki siol viska ka isvardinai dariau. Svarbiausia disciplina.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 06 26, 20:05)
Pagyvensim - pamatysim. As juk ir iki siol viska ka isvardinai dariau. Svarbiausia disciplina.



Nera vienodu zmoniu. Dziaugiuos, kad radai, kas tau patinka. As irgi radau. Vadinas, dviem laimingais zmonem daugiau.

Atsibudau be galvos skausmo siandien. Bijau pajudet lovoj, kad neprasisetu. Vakar labai idomi konferencija buvo. Siandien diena nr 2. Biskuti gaila, kad nepanaudojau laisvo laiko kiek geriau - su knyga prie Temzes... oras buvo fantastiskas. Nu bet visko nesuplanuosi - migrenos taip pat
Atsakyti
Man tai patinka Velumos žingsnis. Kaip ir Denaxos. Žavi drąsa keisti ir keistis.

Kokioj liūdnoj šaly esam unsure.gif grįžau lyg į vaikystę unsure.gif žmonės faini, bet skurdas didelis. Mes čia niurzgamir emigruojam, o žmonės gyvena žymiai blogiau, komforto maža ir kažkaip laikosi unsure.gif gal gerai, kad vaikai pamatys, nes išlepę esam tikrai. O gal tiksliau prie gero gyvenimo pratę ir ne visada atjautos turime. Tai čia turės progą įlįsti į kitų žmonių kailį.
Paleidau saviškius į vaškinių figūrų muziejų, relaxas prie Potiomkino laiptų su vaizdu į jūrą. Mergionai mojuoju mintyse biggrin.gif nes panašius vaizdus turbūt matom. Karšta, nepripratus prie 30, nors turėčiau džiaugtis, bet kaip tikra lietuvė burnoju biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Eufemija hi.gif clap.gif lithuania.gif mes irgi mojuojam biggrin.gif pas mus snd didziuuuules bangos. Super wub.gif

Cia ukrainieciu pilna o as Ukrainoje nesu buvus ir kelia abejoniu ar busiu kada ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 27 birželio 2017 - 12:05
Keista tu, Eufemija. Viename sakinyje žaviesi gyvenimą keičiančiais žmonėm, o kitame sakai, kad keisti gyvenimą jau negražu - reikia džiaugtis kuo turi, neniurzgėti ir neemigruoti. Tiesa, o kas dar labiau pakeičia gyvenimą nei emigracija?
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2017 06 27, 14:11)
Keista tu, Eufemija. Viename sakinyje žaviesi gyvenimą keičiančiais žmonėm, o kitame sakai, kad keisti gyvenimą jau negražu - reikia džiaugtis kuo turi, neniurzgėti ir neemigruoti. Tiesa, o kas dar labiau pakeičia gyvenimą nei emigracija?

O ar gali išemigruoti visa tauta? Keliasdešimt mln? Žydai tai pabandė, žinom kas jiems nutiko, be to, jie turėjo labai tvirtas moralines nuostatas bet kokiomis sąlygomis išlaikyti tautą ir kultūrą. O ką daryt Ukrainai, šnd kariaujančiai ne savo noru unsure.gif Lietuviai turi visas sąlygas savo namie pasiekt viską. beje nei Veluma nei Denaxa neemigravo. Atleisk, jei užgavau tavo skaudžią vietą. Šiaip lietuvius aš jau seniai esu palaidojusi. Nei viena tauta taip greitai nesiasimiliuojasi. Neliks tuoj mūsų. Max pora šimtmečių ir minės mus pasaulis kaip prūsus biggrin.gif
Žodžiu kalbėjau apie skirtingus būdus keisti pasaulį, bet ai nesvarbu.

Mergiona, eisim tuoj mes gaudyt bangų thumbup.gif bye1.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 06 27, 14:14)
O ar gali išemigruoti visa tauta? Keliasdešimt mln? Žydai tai pabandė, žinom kas jiems nutiko, be to, jie turėjo labai tvirtas moralines nuostatas bet kokiomis sąlygomis išlaikyti tautą ir kultūrą. O ką daryt Ukrainai, šnd kariaujančiai ne savo noru  unsure.gif Lietuviai turi visas sąlygas savo namie pasiekt viską. beje nei Veluma nei Denaxa neemigravo. Atleisk, jei užgavau tavo skaudžią vietą. Šiaip lietuvius aš jau seniai esu palaidojusi. Nei viena tauta taip greitai nesiasimiliuojasi. Neliks tuoj mūsų. Max pora šimtmečių ir minės mus pasaulis kaip prūsus  biggrin.gif
Žodžiu kalbėjau apie skirtingus būdus keisti pasaulį, bet ai nesvarbu.



Kodėl galvoji, kad man kažką skauda? Šiandien net migrenos nėra.

Man keistas nenuoseklumas vertinant pokyčius ir ekstremalus patriotizmas. Būtent dėl tokio žydams negerai ir nutiko, o ne dėl jų emigracijos. Kažkaip sumaišyta priežastis ir pasekmė. O jau tokio patriotizmo šviesoje keistos atostogos ne lietuviškame kaimukyje. Pasaulis globalėja ir žmonių migracija yra natūralus dalykas, keista, kad Lietuvoje emigracija vis dar prilyginama Tėvynės išdavystei ir net va visą tautą dėl to palaidoti norisi...

Kitas dalykas - Lietuvoje pasiekti viską gali nebent paralelinėje dimensijoje. Kai kurios pramonės/verslo šakos neegzistuoja. Ką siūlai tiems žmonėms, kurie mato save tik toje srityje ir kaip tai derinasi su tavo žavėjimusi pokyčiais?
Atsakyti