Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Bekasė @ 2017 06 24, 01:52)
na vasara mums praktiskai tik dvi savaites is eiles iseina - po menesi niekas neisleidzia.

O i keliones, taip - viena vaziuoju. Pries savaite kaip tik is gruzijos grizau  tongue.gif


na po menesi ir musu neisleidzia, 3 sav vasara smile.gif

o tu isvis viena vaziuoji, ar tiesiog i grupines organizuotas viena?
tu gerai jautiesi taip atostogaudama? o jei grupines, taigi apgyvendina su bilekuo, ar prisimoki uz vienviecius?
klausinejuos, nes cekava ax.gif man pries metus teko skristi vienai, nes mb nepavyko atsikratyti antro darbo, per ta savaite gavo 3 budejimus. as pamasciau, ar geriau pateriot jo lektuvo bilieto islaidas(50eur), ar dar + tiek pat savo ir apmoketus namus unsure.gif ir is taupumo/gobsumo isskridau viena rolleyes.gif na, nezinau, turbut daugiau viena nekartociau unsure.gif



QUOTE(pagyvenus @ 2017 06 24, 09:44)
Nieko neveikė. Turėjo laisvus metus.


kaip tai atrode konkreciau? smile.gif
Atsakyti
As suprantu tiesiogiai-nieko neveike. Nedirbo, nesimoke, gyveno savo malonumui.
Atsakyti
Pagyvenus, sandelio reikalai. Namas, matyt, per ta laika sugriys del kitu prioritetu.

Man abstinencija. Rimtai. Matyt darboholike buvau. Nemoku letai gyvent. Net jau protingu knygu is kaimynes gavau kaip adaptuotis. Maza man veiklos ir rezultatu. Bet kol nepaklauset- grizt nenoriu, vien pagalvojus dar fiziskai purto😄😄. Tikiuos iki rudens priprasiu, tada tiketina ir veklos bus daugiau.
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 06 24, 10:54)
na po menesi ir musu neisleidzia, 3 sav vasara smile.gif
o tu isvis viena vaziuoji, ar tiesiog i grupines organizuotas viena?
tu gerai jautiesi taip atostogaudama? o jei grupines, taigi apgyvendina su bilekuo, ar prisimoki uz vienviecius?

renkuosi organizuotas grupines pazintines lektuvines keliones. Nori gali pirktis vienvieti kambari ( kainuoja brangiau) - o jeigu ne, tai taip apgyvendina su kuo nors kambari. Dazniausiai dviese. Viena kelione yra pasitaike, kad gyvenom tryse, tai jau sunku - vis tik trys moterys ir vienas vonios kambarys, tai ne kas.

paskutineje sitoje buvau
https://www.novatura..._vyno_upes_teka
Siaip noretusi iskart pazistamos kompanijos, bet nelabai tokios turiu, tai tenka vienai. Ir laukiu kol vaikai dar paaugs - tada gal abu su mb keliausim. Dabar kazkaip nedrasu vaikus vienus savaitei palikti - ypac per mokslo metus
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2017 06 23, 09:05)
cia kaip paziuresi - mazges paskutine kuprine apie 80 eur kainavo (270 litu), bet tampoma 3 metus ir atrodo kaip nauja (2014.11 pirkome). Mazge jau zyzia, kad naujos kuprines nori ir kad daugiau nepirksciau geros, nes atsibosta  biggrin.gif


Imho cia nuo vaiko tvarkungumo priklauso. Vyresnei uz 160lt pirkta po 3 metu kaip nauja. Mazesnes uz visus 14 euru pirkta nei kiek nepablogejo po metu. Paziuresim kas po dar dvieju bus biggrin.gif imho rysio tarp kainos ir kokybes lt nera. Ir pasaulyje menkas. Daugiau sekmes reikalas. Na ir noro to daiktu rupintis. Pvz galetu but mano lenkiskas vezimas jau 10 metu ekspluatuojamas tikrai ne gamyklos numatytom salygom. Ir tfu-tfu vaziuoja su vejaliu kai daug jaunesni ir brangesni jau seniai subirejo biggrin.gif pasiseke ir tiek...

San. Molodec 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 24 birželio 2017 - 22:01
Veluma, kaip ta knyga apie keturių valandų darbo savaitę - verta dėmesio?
Atsakyti
Tik ka pradejau skaityt, tai nezinau dar. Labai amerikoniska is pirmu puslapiu. Bet manau bus panasi i ankstesne- minimalizmas ir automatizavimas. Mazdaug atlikt tik svarbius darbus, i kitus nekreipiant demesio ir nustot planuot didelius dalykus, o tik konkrecius ka ir kada.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 06 25, 12:44)
Tik ka pradejau skaityt, tai nezinau dar. Labai amerikoniska is pirmu puslapiu. Bet manau bus panasi i ankstesne- minimalizmas ir automatizavimas. Mazdaug atlikt tik svarbius darbus, i kitus nekreipiant demesio ir nustot planuot didelius dalykus, o tik konkrecius ka ir kada.



Ai nu aišku tada... iš stiliaus: kiek daug medžių - o kada bus miškas?
Atsakyti
braškė aš ir braškė tu ir visi mes braškės
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2017 06 25, 15:18)
Ai nu aišku tada... iš stiliaus: kiek daug medžių - o kada bus miškas?


Man idomiau: jei tik svarbiausius dalykus daryt o i kitus demesio nekreip kas bus ilgoje perspektyvoje? As suprantu kad jei kokia ekstrimali situacija ir svarbu isgyvent savaite-dvi-menesi na suprantu bet jei nuolat? Ar ne taip supratau?
Papildyta:
QUOTE(san @ 2017 06 25, 15:20)
braškė aš ir braškė tu ir visi mes braškės


Kategoriskai priestarauju. Mes tresnes. Braskiu sezonas baigtas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 06 25, 19:22)
Man idomiau: jei tik svarbiausius dalykus daryt o i kitus demesio nekreip kas bus ilgoje perspektyvoje? As suprantu kad jei kokia ekstrimali situacija ir svarbu isgyvent savaite-dvi-menesi na suprantu bet jei nuolat?


P...diec bus. Nu kiek gali būt gaisrininku?

Skaitau, kad reikia atsirinkt, ka skaityt. Nu ko gali pasimokyt is ka tik is studentisko suolo islipusio vaikinuko? Apie amerikoniska knygos autoriu nieko nezinau.


Noriu braskiu. Tresniu. Visko noriu. I Londona kazkaip nenoriu. Nors labai norejau. Persigalvojau, bet per velu jau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *lim->0*: 25 birželio 2017 - 20:51
QUOTE(milaaaa @ 2017 06 24, 10:54)

kaip tai atrode konkreciau? smile.gif


Maždaug taip ir atrodė, kaip Realesne parašė. Su nedideliais nukrypimais.

QUOTE(Realesne @ 2017 06 24, 11:52)
As suprantu tiesiogiai-nieko neveike. Nedirbo, nesimoke, gyveno savo malonumui.



QUOTE(*lim->0* @ 2017 06 25, 21:49)
P...diec bus. Nu kiek gali būt gaisrininku? 


O gal nebus. Kas praeis ir nereikės daryti, ką kiti padarys...
Veluma, kas per knyga? Gal man tiks biggrin.gif
Atsakyti