Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Baigiu neeiline savo darbo savaite: laisve pedoms
Atsakyti
San, kaip tu, kaip tik apie tave siandien pagalvojau...
Atsakyti
pirksiu bokso kriaušę, užrašysiu "programuotojas" ir treniruosius, treniruosius...
paskui pirksių katę pliušinę, pavadinsiu Buhaltere ir glostysiu, glostysiu...
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 06 23, 19:57)
pirksiu bokso kriaušę, užrašysiu "programuotojas" ir treniruosius, treniruosius...
paskui pirksių katę pliušinę, pavadinsiu Buhaltere ir glostysiu, glostysiu...


blink.gif hmm.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 06 23, 19:57)
pirksiu bokso kriaušę, užrašysiu "programuotojas" ir treniruosius, treniruosius...
paskui pirksių katę pliušinę, pavadinsiu Buhaltere ir glostysiu, glostysiu...

Nu kam tokios išlaidos. Vienkartinis gi poreikis. Varyk pas mani.
MB programeris, net rašyti nereikės biggrin.gif o kriauše pabūt jam jokia naujiena - po karate subaladotas grįžta nuolat.
Ir katę duosiu gyvą. Ne buhalterė, ale užtai kaip murkia glostoma wub.gif

Išspręstas didis ir (tikiuosi unsure.gif ) man paskutinis galvosopis su mokyklomis leb.gif assa.gif
Atsakyti
San???
Pagyvenus, prisiminiau kuria diena, o kaip tavo sunui baigesi ir ka jis dabar veikia?
Tai keisis merginai mokykla?

Mes dar neturim jokios info kaip penktas klases formuos. Laukiam.
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 06 23, 20:21)
Nu kam tokios išlaidos. Vienkartinis gi poreikis. Varyk pas mani.



Neprisikalbėk smile.gif

Tai kaip su tom mokyklom?
Papildyta:
QUOTE(Veluma @ 2017 06 23, 20:46)


Šiandien pasibaigė toks mano organizuotas renginukas ~100 žmonių iš 27 šalių.

Nesuprantu, kodėl kartais tie patys bateliai nešiojasi be problemų, o kitą kartą nukankina kojas iki negalėjimo - imi suprasti, ką reiškia "Pelenėj", kad pamotė dukroms kojas apkapojo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo san: 23 birželio 2017 - 20:11
Dukrą priėmė į Rasą. Manau jau pakankamai brandi ir ten be bėdų baigs dvylika. Šiaip jau senosios mokyklos spaudimas sakyčiau visgi buvo jai į naudą.
O sūnus su nuotykiais, bet visgi nuėjo egzų perlaikyti. Rezultatai bus tik liepą. Sakė tada ir galvos, ką toliau darys. Laiko sprendimui turi iki rugsėjo. Jei prieš metus atestatas buvo nereikalingas ir aukštoji "tikrai ne:, tai dabar jau pasidarė "gal" bigsmile.gif
Atsakyti
Pagyvenus, o ka jis tuos metus veike?

Mes su statybininkais vargstam. Jau buvom pamirse kokia tai specifine kasta.
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 06 23, 12:58)
kazkaip nesaziningai cia pas jus padalinta biggrin.gif
o tu viena i tas keliones ir vaziuoji?

na vasara mums praktiskai tik dvi savaites is eiles iseina - po menesi niekas neisleidzia.

O i keliones, taip - viena vaziuoju. Pries savaite kaip tik is gruzijos grizau tongue.gif
Atsakyti
Pagyvenus, skamba visai gerai. Reikia tik palinkėti abiems vaikams sėkmės, viskas atrodo šauniai.
Aš savo didesnį mažiuką atidaviau į buvusią Pagyvenus mergaitės mokyklą unsure.gif iš pradžių vaikinas apsiverkė, kaip nenorėjo su savo senąja klase skirtis. Tai man širdį graužė, juolab žinant kokiai mėsmalei pavedu. Bet apsisukęs jau laimingas planavo naujus dalykus. Nu žiūrėsim... apžiūrėjau uniformų kainas unsure.gif

Valio atostogos. Iškeliaujam. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 06 23, 21:07)

Šiandien pasibaigė toks mano organizuotas renginukas ~100 žmonių iš 27 šalių.

Oho, čia jau visas renginys. Sveikinu užbaigus tokį darba. Ir užuojauta dėl nukankintų kojų 4u.gif

QUOTE(Veluma @ 2017 06 23, 21:57)
Pagyvenus, o ka jis tuos metus veike?

Mes su statybininkais vargstam. Jau buvom pamirse kokia tai specifine kasta.

Nieko neveikė. Turėjo laisvus metus.
Ką statot - kažką namuos tvarkot, ar prie sandėlio darbus organizuojat? Man reikia pajungti kanalizaciją prie miesto ir vandens įvadą naują padaryti, tai irgi teks grįžti prie statybų.

QUOTE(Eufemija @ 2017 06 24, 07:24)
Pagyvenus, skamba visai gerai. Reikia tik palinkėti abiems vaikams sėkmės, viskas atrodo šauniai.
Aš savo didesnį mažiuką atidaviau į buvusią Pagyvenus mergaitės mokyklą  unsure.gif iš pradžių vaikinas apsiverkė, kaip nenorėjo su savo senąja klase skirtis. Tai man širdį graužė, juolab žinant kokiai mėsmalei pavedu. Bet apsisukęs jau laimingas planavo naujus dalykus. Nu žiūrėsim... apžiūrėjau uniformų kainas  unsure.gif

Valio atostogos. Iškeliaujam.  wub.gif


Eufemija, gera ta mokykla. Gabus tavo vaikas, šaunuolis, kad įstojo 4u.gif Patiks jam ten.
Smagių atostogų. Nepamiršk įspūdžiais pasidalinti.
Atsakyti