Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Jo, tu teisi. Sunku įsijaust į kito situaciją. Man gyvenimas kaime visai būtų priimtinas.
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 06 16, 20:05)
Jo, tu teisi. Sunku įsijaust į kito situaciją. Man gyvenimas kaime visai būtų priimtinas.


Eufemija as ruse. Tai reiskia as pirmiausiai neturiu ir niekad neturejau jokio kaimo. Niekada neleidau vasaru kaime pas mociute ar pan. Tai jei net nuspresciau kad man tas gyvenimas fiziskai iveikiamas kur as ta kaima gauciau? Pirkciau Denaxos rodyta namuka-lusniuka? Ir? Ka as ten veikciau? Ka veiktu vaikai? Kazkaip sunkiai tikiu kad siuolaikinems vaikams 8+ yra dziaugsmo tokioje troboje sedet kelis men unsure.gif jau dbr mano vaikai iesko chebros ir veiksmo. Cia kur sedim is 2015 vasaros liko 4 draugai. Va tai laime ir veiksmas. O man komfortas ir minimumas galvos skausmo. Pagrindine beda KOSMARISKAS maistas. Na klaikus unsure.gif snd lasysa kepiau vos ne verkdama ir masciau gal mamos prasyt kad mesos atveztu. Na bet kiek atves? As nzn ka cia zmones valgo unsure.gif viskas kito skonio vista kiauliena zuvis... desreles paemiau brangiausias na feeee. Vaisiai-darzoves skanus. Bet mesa... vistienos file putuoja keptuveje blink.gif ana karta buvau ismetus galvojau sugedus. Nifiga. Tokia cia vistiena. Puse bagazo svorio maistas. Veziau viska-kruopas makaronus miltus ketchupa alieju arbata... nzn gal man su baska negerai... valgom salotas ir kukuruzu burbuoles biggrin.gif busim sveiki ir liekni biggrin.gif

Dar... ikalant vini i kaimo ir mergionos draugystes tema. Primenu kad turiu dvi fobijas-ugnies-kosmariska ir sunkejancia su metais ir kiek lengvejancia su metais skruzdeliu. Bet abi lb dera prie gyvenimo lauko salygom biggrin.gif


4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 16 birželio 2017 - 21:49
Mergiona 4u.gif
Dėl maisto eina sau unsure.gif gal konservai, tušonkės gelbėtų?
Mes bandysim Ukrainos gėrybes. Girdėjau labai prieštaringus atsiliepimus - vieniem labai skanu, kitiens labai neskanu. Iki Bulgarijos vis dėlto nevažiuosim. Geriau ramiau vienoj šaly pasikapstysim, prie jūros, paskui link kalnų pasuksim. Nu žiūrėsim, kas gausis, gąsdina mus visi duobėtais keliais...
Atsakyti
Snd vietiniam lidle buvom. Radom lenkisku prekiu pro kurias lt praeinu nosi uzrietus. Laimes pilnos kelnes. Vaikai pripazino desreles valgomom. Mesos dar nebandziau gamint bet isoriskai panasesne i mesa nors tipo bulgariska unsure.gif siaip man keista kad isvus kazko bulgarisko yra. Skersai isilgai sali ismaisem-na nera karviu blink.gif retai kokia pamatai blink.gif sako ozkas labiau laiko. Suri snd pirkau ozkos. Na nieko. Bet ir ozku nematem ax.gif dar latvisku sprotu gavau. Irgi laime wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 17 birželio 2017 - 20:08
QUOTE(Mergiona @ 2017 06 17, 21:07)
Snd vietiniam lidle buvom. Radom lenkisku prekiu pro kurias lt praeinu nosi uzrietus. Laimes pilnos kelnes.


Kiek nedaug reikia laimei smile.gif

Aš po savaitės komandiruotės šiandien daržą ravėjau su tokiu malonumu wub.gif O kiekvieną vagutę pabaigus dar ir braškę vieną-kitą nusiskindavau. Kaifas rolleyes.gif
Atsakyti
biggrin.gif jooo kiekvienam sava laime. As snd su siaubu supratau kad mes jau sav cia blink.gif ir jau dvi sav atostogu kazkur isgaravo blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 17 birželio 2017 - 22:22
O aš susitvarkiau gražiai savo namučius ir valgau labai skanią sriubą bigsmile.gif Paskui dar pasiremontuosiu papildomą kondiškę ir eisiu blynų kepti smile.gif Po to dušas ir gražus laikas sau, jei tik neatsiras bendrauti ištroškusių kolegų (nebenoriu, pradeda varginti biggrin.gif ), o rytoj vėl kibsim į darbus smile.gif
Bet tai blyn pavydu kaip, vienas kolega Savonoje vandenyne maudosi, kitas Kanuose deginasi, o aš sumautam vokietijos parkinge ant posūkio dar sustojus šalia apšikto miškelio, į kurį ir pačiai tenka pasivaikščioti biggrin.gif Nemyli manęs vadyba biggrin.gif
Atsakyti
Valio! Sudariau plana sesers senatvei. Kai busim senos ir isauginsim visus vaikus vazinesim dviese ir lipsim i visokius kalniukus (ne kalnus!) Radau pvz european route E3. Na fignia. 20-25 dienu reikia biggrin.gif gal koki rekorda sumusim amziaus. Na sudejus kartu bigsmile.gif arba "kraizoviausios pasaulio seses-bobulkos" bigsmile.gif dar gal Denaxa prijungt prie plano reikia. Tu ten Australijai taupai, a? Kuriais metais ji pas mus paskirta? 2041?


Vakar vaziavom i vietini stebukla-Burgas Galerija Mall. Diiiidele parde. Kaip akropolis. Man stogas nuvaziavo. Mergaitei kuprine uz 50 euru nupirkau unsure.gif na ir siaip pora skuduriuku biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 20 birželio 2017 - 07:16
Nu brangi kuprine, Mergiona?
As turiu vilties irgi Dubrovnike i kokius nors vasaros ispardavimus pakliut. Milaaa, yra ten koks vietinis akropolis? Neturejau dar kada prisest prie planavimo, reikalu reikaliuku... bet judam i prieki.
LV atsidarinejam atstivybe, su pora PL verslininku kalbam, su vienu matyt vaziuodami atostogaut stosim dar derint. Sandelio/ ofiso reikalai juda. Viskas okidoki smile.gif
Atsakyti
Mergiona, gyva dar, paieska skelbt jau?
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 06 20, 09:00)
Nu brangi kuprine, Mergiona?

cia kaip paziuresi - mazges paskutine kuprine apie 80 eur kainavo (270 litu), bet tampoma 3 metus ir atrodo kaip nauja (2014.11 pirkome). Mazge jau zyzia, kad naujos kuprines nori ir kad daugiau nepirksciau geros, nes atsibosta biggrin.gif


as apie atostogas svarstau ir neapsisprendziu kiek imti - savaite ar dvi. Kazkaip nelabai sugalvojame ka veikti, kas visiems idomu buti. Tai linkstu prie savaites kartu su seima (4-5 d lenkijoje) ir savaitgalis sodyboje arba lietuviskam pajuri (pas gimines) ir paskui ruden/ziema dar kelione man vienai.
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2017 06 23, 10:05)

as apie atostogas svarstau ir neapsisprendziu kiek imti - savaite ar dvi. Kazkaip nelabai sugalvojame ka veikti, kas visiems idomu buti. Tai linkstu prie savaites kartu su seima (4-5 d lenkijoje) ir savaitgalis sodyboje arba lietuviskam pajuri (pas gimines) ir paskui ruden/ziema dar kelione man vienai.


kazkaip nesaziningai cia pas jus padalinta biggrin.gif
o tu viena i tas keliones ir vaziuoji?
Atsakyti