Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Karra, tu gyva? matau, kad skaitai, bet jau senokai nieko neparasai... unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 06 08, 21:09)
Karra, tu gyva? matau, kad skaitai, bet jau senokai nieko neparasai... unsure.gif  4u.gif


gyva, skaitau. aciu, kad prisimeni 4u.gif viskas ok man. siokios tokios pertraukos nuo "virtualiavimo" reikia. sprendziu sprendziamus dalykus realiame gyvenime. o kai sprendziu - tyliu.
Atsakyti
Na radom komunizma atskiram pasaulio kampelyje. Akvaparkas. 10 euru visa diena suaugusiam vaikams po 5. Iki 4 metu nemokamai. Neigaliems ir senjorams nuolaidos. Ryte pilna neigaliuju ir senjoru. I vakara seimos su vaikais renkasi. Mes visa diena isbuvom. Saule vanduo siltas daug baseinu baseiniuku. Sausanis vienam su giliu iki 35 cm gal valanda isbuvo. Kodel Vichy amzinai dantim kaleni is salcio ir vaiku lupos net melynos?! verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(Romy @ 2017 06 08, 12:21)
Denaxa, tu vairuodama Pusryciauji?



Nu taip, nestosi gi dėl to jei reikia važiuoti smile.gif Šiaip pagrindinis valgymas pas mane vakare būna, prieš miegą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 06 08, 22:46)
Nu taip, nestosi gi dėl to jei reikia važiuoti smile.gif Šiaip pagrindinis valgymas pas mane vakare būna, prieš miegą smile.gif

O yra fūrose autorežimas, ar kaip ten vadinasi, kur nustatai pvz greitį 90 ir jis nekinta, kojos laisvos, nereikia ant gazo pedalo laikyti?

Mergiona, kurioj šaly šis rojus?
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 06 09, 07:33)
O yra fūrose autorežimas, ar kaip ten vadinasi, kur nustatai pvz greitį 90 ir jis nekinta, kojos laisvos, nereikia ant gazo pedalo laikyti?

Mergiona, kurioj šaly šis rojus?


Szeged Vengrijoje. Man nerealus miestas.

Siunciam Serbiska miau smile.gif snd dar 250km liko
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 06 09, 08:33)
O yra fūrose autorežimas, ar kaip ten vadinasi, kur nustatai pvz greitį 90 ir jis nekinta, kojos laisvos, nereikia ant gazo pedalo laikyti?


Taip, yra, tik 90 fūra nevažiuoja, 85 smile.gif Stabdymas retarderiu, nes taip ekonomiškiau. Vnž, rankinis valdymas praktiškai, buvo sunku priprasti, bet dabar lafa smile.gif
Atsakyti
Laisve!!!!
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 06 10, 08:33)
Laisve!!!!


Sveikinu!!!@

Mes Sofijos technikos muzejuje liekam gyvent unsure.gif
Atsakyti
Tobulas sekmadienis. Lyja, as terasoje su kava, pyragu ir knyga. Laukiam lyg ir sveciu ( neapsisprene jie), o jei ne, tai prie keptos ant lauzo mesytes ir vyno taures darysim akcininku susirinkima. Apsitarsim darbus ir kitus reikalus. Bet matau - kad nors ir veliau, zadintuva teks naudoti - tiek veiklos!!!
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 06 11, 11:26)
Tobulas sekmadienis. Lyja, as terasoje su kava, pyragu ir knyga. Laukiam lyg ir sveciu ( neapsisprene jie), o jei ne, tai prie keptos ant lauzo mesytes ir vyno taures darysim akcininku susirinkima. Apsitarsim darbus ir kitus reikalus. Bet matau - kad nors ir veliau, zadintuva teks naudoti - tiek veiklos!!!

Smagu skaityti tokius postus wub.gif

Šnd pas mane tinginiadienis. Po įtemptos savaitės, vakardienos trankymosi per pusę svieto į laidotuves, bendravimo su giminėmis... Skalbiu patalynę, gaminu valgyt, pyragas kepa. Net vaikai visi namie, ne taip jau dažnai pastaruoju metu tai būna, mėgaujuosi. MB vakare grįš iš paskutinės komandiruotės, gal vasarą jų visai nebus, bent taip planuoja, tai irgi faina. Ir darbo man beliko ši savaitė, reikia pasibaigt visus reikalus, kitą savaitę komandiruotė ir paskui atostogos. Žodžiu kažkoks virsmo laikas. Bet jau pajutau pagaliau, kad vasara atėjo. Dar truputį ir tuoj bus lafa.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 06 10, 09:33)
Laisve!!!!


Nuoširdžiai sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti