Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Mergiona @ 2017 06 06, 04:57)
Meile tai jausmas  wub.gif jam sirdies reikia o ne kitu kokiu organu  bigsmile.gif maniskiai irgi kastruotas ir sterilizuota bet meilei tai netrugdo. Sedi kartu susiglaude ir vykdo namu griovimo operacijas  biggrin.gif


Meile - tai hormoninis fonas. Be kai kuriu organu hormonu balansas pasikeicia ax.gif ten gal tarp ju kriminaline bendryste tongue.gif

Veluma, nu tikrai, kas ten pas tave per stresas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *lim->0*: 06 birželio 2017 - 07:00
Mergiona gero vėjo 4u.gif
Velumai kuo mažiau streso užbaiginėjant darbus 4u.gif

Visoms geros dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 06 05, 23:33)
O mes jau isredejom  bigsmile.gif


Maniakė zoo_taz.gif
Atsakyti
Veluma o ka navigacija sako del jusu 1000 km? Mes vaziavom nuo Mariampoles 10val. Is ju sustojimu 15 min. Nuvaziavom 638km.
Papildyta:
QUOTE(san @ 2017 06 06, 08:35)
Maniakė  zoo_taz.gif


ax.gif

Aciu uz palinkejimus. Padejo. Diena praejo puikiai. wub.gif

Veluma del kaciu ten ru forumas.
Atsakyti
Mes i Italija isbandem jau taip, be problemu. Atgal nuo Prahos per diena grizom su sustojimu apsipirkt Lenkijoje. Gal mes greit vaziuojam, nezinau. MB i Vokietijos parodas daznai vaziuoja, ir ziemom, tai paskaiciaves. Aisku, cia jei viskas ok ir jei jokiu nuotykiu. Lenkija vusad yra nenumatomoji Lenkija.😄
Atsakyti
As uzsienyje greztai pagal zenklus vaziuoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 06 04, 15:58)
... mes daug stojam...



QUOTE(Veluma @ 2017 06 04, 16:45)
Mes kokia 8-9 isvaziuojam, nakvyne uz 1000 km ir tada kita diena jau prie plitvicu nakvosim.


va sitie 2 dalykai ir nesirisa biggrin.gif 4u.gif todel ir keista...todel ir klausiam smile.gif
nori nenori vid greitis vistiek bus apie 100km/h, tai bent 10h vairavimo... o jei daug ir daznai stoti ir dar 8-9 isvaziavus, na net nezinau unsure.gif
Atsakyti
Lenkijoje vidutinis 100/val? blink.gif man apie 65 gaunasi. Lygiai kiek navigacija paskaiciuoja plius mazdaug val kamsciams ir remontams
Atsakyti
Niu? Kas jums nesirisa? Sustoje gi nevaikstom po valanda, i tulika, statoiliniu ale hitdigu ir toliau vaziuojam. Po poros val vel. Dar gi valanda laiko del laiko skirtumo islosiama. I Italija kai vaziavom, api 9 val vakaro vakarieniavom jau, pries tai isikure nakvynes vietoj.
O siaip diskusija prasidejo del vaiku miego auto kedutese patogumo, tai as ir rasiau kad maniskiai nemiega arba trumpai, tai problemu nematau. 😄
Atsakyti
Per dieną nuvažiavom Kaunas-Brno (tiksliau už Brno prie akvaparko kažkoks miestelis) - 1000 su trupučiu km. Kelionėje prabuvom apie 12 val. Kokia 1,5 val. Pietums ir trumpiems sustojimams. Lenkijoj nemažai atkarpų, kur leidžiamas greitis 130.
Todėl Velumos planas visai normaliai atrodo. Mes išvažiavom naktį. Bet 4 jau buvom vietoj, įsikūrėm, nusipirkommaisto vakarienei ir dar 3 val. akvaparke prabuvom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pagyvenus: 06 birželio 2017 - 21:59
QUOTE(Mergiona @ 2017 06 06, 22:47)
Lenkijoje vidutinis 100/val?  blink.gif man apie 65 gaunasi. Lygiai kiek navigacija paskaiciuoja plius mazdaug val kamsciams ir remontams


nu tai ir sakau, kad 1000km optimistiskas variantas ir tam reikia bent 10val 4u.gif tu sakai, kad reikia daugiau bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(pagyvenus @ 2017 06 06, 22:55)
Lenkijoj nemažai atkarpų, kur leidžiamas greitis 130.


kaip ir gyvenvieciu, kuriose 50 ar 60, kelio remontu ir pan. as vid skaiciuoju 100km/val unsure.gif
Atsakyti
Man neaisku kaip nuvaziuot 1000 km per 10 val keliais kur greitis nuo 50 iki 90 unsure.gif na yra trumpi gabaliukai greitesni bet ju tiek nedaug. Bent jau man lenkijoje greitkeliai nepasitaiko unsure.gif

Na as gal nestandartiniais marsrutais varau. Dbr esam Rzeszow.
Papildyta:
Nakti gal kitaip. Man nakti navigacija rode truputi virs 8 val kelio o ryte buvo 9:28 laikas kelyje. Plius speju nakti 40-50 /val per gyvenvietes nesivelkama ax.gif ir keliunakti netaiso.
Atsakyti