Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Romy @ 2017 06 04, 22:05)
Eufemija, musu cybex pasilenkia atgal šiek tiek miegojimui.


tai jusu gi vaikas visai mazas unsure.gif tik 15-36 kedes buna na nlb keiciancios padieti.

as beveik be kaciu verysad.gif taip liuuuudna verysad.gif
Papildyta:
Beja, noriu pasakyt dideli aciu temos dalyvems prisidejusioms prie mano namu sterilizavimo wub.gif wub.gif ir kaciuku gelbejimo tokiu budu.
Atsakyti
Mergiona, tokioje ir sėdi. Iki 36kg.
Atsakyti
QUOTE(Romy @ 2017 06 04, 22:28)
Mergiona, tokioje ir sėdi. Iki 36kg.


o kodel? unsure.gif man kuo didesne kede tuo maziau patogi atrodo unsure.gif maniskis dar iki 18 (102cm/15kg), o irgi mergaite i iki 25 telpa. (128cm/25kg)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 04 birželio 2017 - 22:40
Ta kur turim iki 18kg patiko kol nugara į eismą sėdėjo ir diržais sekėsi. Atsukom į eismą id reikėjo bariuka dėt, o jis labai didelis. Nepatinka. Tikrai ne kas.
Gavom dovanu didele su bariuku, tinka. Yra miego pozicija. Aišku ne leliukine, bet ir ne stačiai.
Beje didelis jis pas mane. Pusantrų metu, 13kg.
Atsakyti
O mes jau isredejom bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 06 05, 21:33)
O mes jau isredejom  bigsmile.gif


Gerų atostogų.

O aš mokymuos. Jakuzzi atviram ore - check! Baseinas - check wub.gif Ryt i sporto sale ryte wub.gif

Ir dar svente - mano bloge sutiksejo 4000 sekeju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2017 06 05, 22:44)
Gerų atostogų.

O aš mokymuos. Jakuzzi atviram ore - check! Baseinas - check  wub.gif Ryt i sporto sale ryte   wub.gif

Ir dar svente - mano bloge sutiksejo 4000 sekeju  rolleyes.gif


Aciu 4u.gif

Sveikinu 4u.gif mano kaciuku auginimo tema surinko 10 000 perziuru per menesi wub.gif tai cia turbut kokie 350 sekejai biggrin.gif bet tai yra turbut arti 100% tos vietos gyventoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 05 birželio 2017 - 22:59
QUOTE(Mergiona @ 2017 06 05, 21:52)
Aciu  4u.gif

Sveikinu  4u.gif mano kaciuku auginimo tema surinko 10 000 perziuru per menesi  wub.gif



Oho, kiek kaciu gerbeju wub.gif bet nieko nuostabaus - jie tokie fainuoliai wub.gif jauciu mano katinas depresuos kol grisiu namo ....
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2017 06 05, 22:58)
Oho, kiek kaciu gerbeju  wub.gif bet nieko nuostabaus - jie tokie fainuoliai  wub.gif jauciu mano katinas depresuos kol grisiu namo ....


Jam drauges reikia bigsmile.gif pas mane meile stebuklus daro. Perse islindo is uz skalbenkes nes isimylejo katina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 06 05, 22:01)
Jam drauges reikia  bigsmile.gif pas mane meile stebuklus daro. Perse islindo is uz skalbenkes nes isimylejo katina  wub.gif


Oooo wub.gif meila... tik maniskis kastruotas. Jam turbut vienodai. Vaikai nori kates. Nes isivaizduoja, kad butu daug kaciuku...
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2017 06 05, 23:22)
Oooo  wub.gif meila... tik maniskis kastruotas. Jam turbut vienodai. Vaikai nori kates. Nes isivaizduoja, kad butu daug kaciuku...


Meile tai jausmas wub.gif jam sirdies reikia o ne kitu kokiu organu bigsmile.gif maniskiai irgi kastruotas ir sterilizuota bet meilei tai netrugdo. Sedi kartu susiglaude ir vykdo namu griovimo operacijas biggrin.gif
Atsakyti
Mergiona, lauksim reportazu. O kas per kaciu sekeju puslapis? As sakiau kad tau bloga reik rasyt, gali apie kaciu kasdiena, including meile😄😄

Lim, smagu kad kaifuoji👍

As antra nakti is eiles buvusi kolega sapnuoju ir kad i darbo pokalbius einu. Po mamadieniu siandien veli ofisa, nors ir paskutinioji jau- puse nakties nemiegojau, visas kaklas is velniai zino kokios itampos surakintas.
Atsakyti