Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Mergiona @ 2017 06 04, 12:58)
skalpelis yra peilis  unsure.gif aorta irgi klausimas ar bendrinis zodis, o ne tiesiog "kraujagysle" bendrine kalba.

Ar tai pagrindas reikalaut kad kategoriskai nevartotu profesinio slengo? Ar kaip tik suteikia autentiskumo  ir zavesio jos pasakojimams?


aorta viena, kraujagysliu daug blink.gif stambios kraujagysles turi lietuviskus pavadinimus smile.gif
skalpelis yra chirurgu peilis.
medicinoje neretai naudojami lot terminai apibudinti lokacijai, taip patogiau ir visi supranta biggrin.gif
patys zmones neretai naudoja lot terminus, juk parasciau pasakyti apendicitas, nei kirmelines ataugos uzdegimas, ar daugelis ligu pavadinimu lot jau yra tape bendriniais unsure.gif
galu gale, nemazai mokslu remiasi lotynu ar graiku kalba, teisiniai terminai, sentencijos graziau skamba originalo kalba...

ne, tai nera nei pagrindas, nei reikalvimas 4u.gif kai raso, man keistai susikaito, bet kai pabandau isivaizduoti kalbant, tada jau nebelabai graziai biggrin.gif bet tai gi ne as taip kalbu, tai man kaip ir dzin unsure.gif
ir isvis eik ciumadanus krautis, uzuot blevyzgojus apie niekus, o tai ka nors uzmirsi 4u.gif
Atsakyti
ne visai i tema- ziuriu Zvaigzdziu vartus, vienoje serijoje rodo pavandienini laiva, nuo pirmu kadru aisku kad cia amerikieciu isivaizdavimas kaip turi atrodyti "prostye russkie parni", uzrasai laive visi rusiskai "vnimanie", tt, o "prostye russkie parni" kalba kazkokia maisyta slavu zodziu kalba biggrin.gif vienas sako "vidish', truba osushena" kitas atsako "tsss, sluxam, co to e?" biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(milaaaa @ 2017 06 04, 12:40)
ir isvis eik ciumadanus krautis, uzuot blevyzgojus apie niekus, o tai ka nors uzmirsi 4u.gif


tingiuuuuu unsure.gif bandau pailset. Cia man tikrai sio savaitgalio aukstasis prioritetas. Bet ka pamirsto nusipirksiu ten, o jei smegenu lasteliu bent dar keliu nesusigrazinsiu gali but blogai. unsure.gif Guliu lovoje kiek galiu ir stengiosi negalvot apie nieka, pamiegu, atsikeliu, truputi ka nors nuveikiu, paziuriu zvaigzdziu vartus, pamiegu... Ryte Gariunuose buvau. Pirma sokas buvo- kazkokiu klaikiu skuduru paroda, bet turejau daug laiko, ir galiausiai pavyko rast keleta visai padoriu, vienspalviu daikteliu, be kazkokiu turkisku blizguciu ir katyciu (su visa meile katem), gelyciu, ir ttt. Ispiriamu slepeciu negavau tiktai, norejau keliu poru, nusipirkau viena, na nlb man patikusia bet pasirinkimo nebuvo. Dbr lovoje ir tuoj miegosiu. Truputi gereja, va gi kede radau biggrin.gif nes paskutinias kelias sav kazkodel insulto bijojau. Nes po 2-3 val nuo prabudimo spausdavo galva, taip kazkaip negerai. Nei skausmas, nei kraujospudis, bet negerai. Dbr jau po 4-5 val tas jausmas atsiranda ir ne toks stiprus. Bus man pamoka kitiems metams unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 04 birželio 2017 - 12:55
Mergiona, o tu nenori pas koki gyd nueit, o ne i atostogas lekt?

Mums su kedem negerai. I Italija turejom, nes 6 m tik buvo, tai nepatogu. Ir maniskiai nemiega masinoj, mes daug stojam ir visad stojam tik viesbuciuose.
Atsakyti
Veluma, tai su kiek nakvyniu jus planuojat kroatija pasiekti? unsure.gif
Atsakyti
Veluma, ne, nenoriu, nes tiesiog pavargau.

O ka reiskia "daug stojam"? Na ne daugiau uz mane, kai as viena prie vairo, ir mes gi irgi ne po krumu miegam. Maniskiai miega. As spec isvaziuoju anksti ryte, kokia 6 keliames, tada po keliu val luzta ir turiu nemaza gabala kelio ramiai. O po kalnu visokiu tai luzta vos masinai pajudejus.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 06 04, 16:58)

Mums su kedem negerai. I Italija turejom,  nes 6 m tik buvo, tai nepatogu. Ir maniskiai nemiega masinoj, mes daug stojam ir visad stojam tik viesbuciuose.

Vėluma, kada jūs išvažiuojat? Turiu pasostę (ir visą kėdę). Rugpjūtį su ją vieną mažesnį (ne savo) vežiosimės, o iki tol galiu duoti 4u.gif
Atsakyti
Mes liepa. Ne beda nupirkt, bet nezinau ar mums reik. Jei imt tai tik del keliu taisykliu. Mes kokia 8-9 isvaziuojam, nakvyne uz 1000 km ir tada kita diena jau prie plitvicu nakvosim. Pasnaust valandai jiems geriau vienam ant kito sulinkus su pagalvem. Bet paprastai nemiega.
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 06 04, 07:18)
clap_1.gif  clap.gif  4u.gif
mba tai cia kazkokia akademija? butum jau visai gudri? tada butinai reikia bigsmile.gif



Greiciau pusdurne biggrin.gif mba - masters of business administration, tipo dar vienas magistras.
Atsakyti
Susitvarkiau šiandien savo namučius, išsiskalbiau, ir saulytė galų gale išlindo smile.gif varysiu dušan smile.gif kolegos valgyt gamina, faina smile.gif Vyrai patys geriausi kulinarai, ir gamina su meile smile.gif
Atsakyti
Nepasakyčiau, kad vaikams kėdutėse miegoti patogiau, didelių vaikų jos gi stačios kaip kėdė, tai manajam galva vis į priekį krenta. O leliukiškas atsilenkiančias kaip lovos iki 3 m išauga. Ar jūs kokias mandresnes kėdutes turite?
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 06 04, 18:45)
Nepasakyčiau, kad vaikams kėdutėse miegoti patogiau, didelių vaikų jos gi stačios kaip kėdė, tai manajam galva vis į priekį krenta. O leliukiškas atsilenkiančias kaip lovos iki 3 m išauga. Ar jūs kokias mandresnes kėdutes turite?


mano dvi tokios kaip leliukiskos stilium. Lovos nepasidaro, bet miegot tikrai patogiau ir saugiau nei griuvinejant, nes jei miegi prisiseges suaugusiuju dirzu o pats realiai guli ant sedines (ar jei du salia sedi tai visaip kaip vienas ant kito)- tai tas dirzas bet kur gali but, ir ant kaklo tame tarpe, mergaite uzspausta tarp dvieju kedziu, sedejimui vietos uztenka, bet aisku miegot jau ne taip patogu, ant vienos ar ant kitos kedes bando galva pasidet. Buna ir iki 36 gan patogios miego prasme, ne vien nugarele. Bet ir ta kur nugarele galima kampu padaryt, kad i prieki negriutu, bet tada keleiviui maziau vietos kojom lieka. Aisku dar pagalviu kalna imam ir kaldru.
Atsakyti
Eufemija, musu cybex pasilenkia atgal šiek tiek miegojimui.
Atsakyti