Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Taip, Bulg man lb patiko wub.gif O kodel pajuriu nepravaziuot? Rodo lyg kelia per Rumunija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 03 birželio 2017 - 14:30
QUOTE(Mergiona @ 2017 06 03, 14:20)
Taip, Bulg man lb patiko  wub.gif O kodel pajuriu nepravaziuot? Rodo lyg kelia per Rumunija.

Dunojaus delta nepravažiuojama, tilto nėra, reikia didelį lankstą daryti, gaunasi visa diena vien kad tą gabaliuką pravažiuoti, plius dvi sienos, o jeigu eilės, čia ne ES, su vaikais stovėt.... Tas labiausiai stabdo. Neis tik įkišti nosį, bus jau rimtas ir ilgas reikalas, bent savaitė kelionės prisidės, nežinau ar to noriu...

Jei ką rašei daugiau - nespėjau paskaityt 4u.gif
Atsakyti
Nu jo, ten vingis nemazas ir dar su visa eeee, pagarba ir tolerancija, uzsiraut galima, eeee... mes viena nuotrauka cigonu barono namo padarem jau arti bedos buvom unsure.gif Noreciau ten pakeliaut, bet baisu unsure.gif Rumunija nepaisant visu oh ir ah temoje man nesaugu ispudi paliko. unsure.gif Mazdaug jautiesi kaip prie stoties- tukstanciai ten lankosi kasdien, ir viskas ten gerai, bet visvien rajonas toks, eeee ax.gif

nea, nieko daugiau nerasiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 03 birželio 2017 - 15:34
QUOTE(Mergiona @ 2017 06 03, 12:52)
IMHO tegu Denaxa raso kaip jai patogu  ax.gif man tai daug geresnis variantas nei visai liautusi rasyt  ax.gif Nenoriu kad dar kas nors iseitu is temos del smulkmenu  unsure.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
As biski pailsejau, pirma smegenu lastele grizo i vieta ir pamate kad sumaisiau isvaziavimo data biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 06 03, 15:52)
As biski pailsejau, pirma smegenu lastele grizo i vieta ir pamate kad sumaisiau isvaziavimo data  biggrin.gif  biggrin.gif

biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
na bet gerai kad i "turiu papildoma para" puse, vat butu bajeris jei atvirksciai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 03 birželio 2017 - 16:16
Sveikos mergiotes 4u.gif jatus kad uzsikasus as, bet darbai malonus sirdziai, tai nepavargstu. Statybos vyksta, viskas leciau nei as galvojau, bet, svarbu, pirmyn, o ne vietoje. Vistukai mano klesti, deda kiausinius, kasdien gaunu po 10 - 12, uz poros savaiciu dar 2 turetu pradeti deti, vis dar patinka kaimo gyvenimas, tik neprate mes, mokomes daug ko bedirbdami. Mano vasaros atostogos prasides nuo liepos 1, pailsesiu, pasidziaugsiu kaimo gyvenimu. Hannah musu auga, 10 jau 3 menesiai bus, guguoja, juokiasi - musu visu dziaugsmas ir meilyte wub.gif
Mergiona, va, irgi atostogauti ruosiasi, Eufemija taipogi, Veluma sveikinu galutinai pasiryzus gyvenimo pokyciams, viskas bus geriau, negu pati manai. Vakar mamai idejo sirdies stimuliatoriu, jei viskas tvarkoj, pirmadieni vaziuos namo, ir tikesimes, kad pageres viskas.
Atsakyti
Eufemija, patart negaliu. Is darbo isejau, tai santaupos isaldytos kokiems metams min. Nezinau, gal ant duonos reiks isleist. Uz tai ramu, nes variantu neber, tai ir namas tikt pradejo. Mokausi gyvent atsipalaidavus, o ne pagal traukiniu tvarkarasti, kaip mano vyras sako.

Sudalyvavom siandien Kaune ejimo varzybose. Uzkreciau drauge su vaikais, kaimyna, keleta berniuku is kaimo. Jega!!!

Dar vaiku gimtadienius suplanavom. Sky parke turbut. Reiks kita savaite uzsiimt detaliau. Dar kita sav nauja masiniuka pasiimu 😄❤, ir vakar nauja darbo sutarti pas vyra pasirasiau.
Atsakyti
Jega, kiek naujenu pas visas, ir visos i gera wub.gif
Papildyta:
Gerbiamos ponios europietes, 140 vaika be kedutes galima vezt?
Atsakyti
Mergiona, nezinau ar galima, mes vesim dar mazesne siek tiek. Neturim kedutes.
Atsakyti
itariu man teks kede bulg palikt verysad.gif kazkaip nesigalvoja man kitaip. Galima i lektuva vezima ir DIDELE kede inest? (nu, kaip bagaza?)
Papildyta:
QUOTE(Veluma @ 2017 06 03, 20:09)
Mergiona,  nezinau ar galima, mes vesim dar mazesne siek tiek. Neturim kedutes.


rimtai? o tu, nepamenu kaip vadinasi, ne kede bet paaukstinimas toks? Skaitau istatymus- pilna vietu kur iki 150 privaloma ir dar amzius- min 12 turi but. Nors kazkaip o jei 12 metis vaikelis 180 blink.gif irgi ant tos pasostes???
Atsakyti