Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

as nepamenu gultu unsure.gif kazkiek buvo, bet tikrai ne ant kiekvieno zingsnio, mes vezemes jogos kilimelius. Batai butini, uzsegami plaukiojimo, kitaip niekaip. Daug tu eziu lb pavojingu.

Velumaaaaaa, as gyvaaaaa!!!! nlb, atvirai sakant, bet sansu jau yra biggrin.gif dvi paros liko... reikalu aibe... bet mano prioritetas issimiegot. Kazkaip si karta daug maziau stresuoju. Na pamirsiu keptuve ar kelnaites- ten nusipirksiu. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 02 birželio 2017 - 16:49
Mergiona, kur šiemet važiuoji atostogų?

Veluma, eech, pavydžiu Kroatijos, smagu ten.

Mes šiemet keistai - į Ukrainą patrauksim unsure.gif bet norim draugus pamatyti, tai kaip ir susiklostė maršrutas
Atsakyti
Na, sakyciau jei yra sansas kelnaites pamirst, tai jau stadija gerule turetu but😄😄
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 06 02, 17:27)
Tai mes irgi ne viesbuciuose gi, apartamentai visur. Sakai, gultu yra? OK, ramiau jau.


as nelabai zinau, ka tu vadini apartamentais unsure.gif
mes naudojames airbnb, tai turejom 3 kambariu buta su terasa, savininkai danai, atvaziuojantys ten pailseti, kitu laiku nuomuojantys smile.gif ten buvo viskas kuo jie patys naudojasi, tuo ir buvo leista naudotis.
pagalvojau geriau, gultus maciau makarskoj, o kur mes buvom gultu nebuvo unsure.gif bet jus turbut mazuose miesteliuose negyvensite...
Papildyta:
QUOTE(Veluma @ 2017 06 02, 19:33)
Na, sakyciau jei yra sansas kelnaites pamirst, tai jau stadija gerule turetu but😄😄


tai pabandyk suskaiciuot 3 moteru ir vieno vyriskio, gal kokios ir uzsiliks biggrin.gif o tau tai dar +1 vyriskio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 06 02, 18:04)
Mergiona, kur šiemet važiuoji atostogų?


pramintu taku- i Bulg wub.gif (Palanga su patogumais kaip as ja vadinu) paskui dar pavazinesim, na ten Graikija-Makedonija-Vengrija-Slovakija.

QUOTE(Veluma @ 2017 06 02, 18:33)
Na, sakyciau jei yra sansas kelnaites pamirst, tai jau stadija gerule turetu but😄😄


man jau virs visokiu stadiju. visu rimtumu norejau uzsikabint uzrasa "zmogus-bomba, nekalbint, sprogs", nors siaip psichologiskai normaliai jauciosi, bet fizinis nuovargis toks kaip filme apie pelene "as miegu ir sapnuoju kaip as pavargau" Aciu kaciukams, kazkaip jie man padejo paskutines savaites istraukt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 06 02, 16:51)
as jau seniai sita rasiau, na kodel negalima sakyt lova/miegojimo vieta/guolis, kodel ''spalnikas'', kazkaip fui, kaip tie diedai is patvorio blink.gif daug ten pas ja tokiu perliuku zodeliu...

kas negerai su ta vadyba?
o tai nesumokejo kiek zadejo, ar kaip??? blink.gif


Spalnykas ir yra spalnykas, šita vieta kitaip nesivadina. Tai yra mašinoje, ne namie ir ne viešbutyje, todėl nėra lova, o vairuotojas vis tiktai nėra šuo (nors ir gy ena labai panašiom sąlygom), todėl tai nėra ir guolis. Daiktai vadinami savo vardais taip, kaip yra. Prie ko čia diedai iš patvorio???Mašinose daug kas vadinama ne literatūrine kalba, jei išversi į literatūrinę- nelabai bus aišku, apie ką kalba eina išvis. Jei nepatinka, apie darbą galiu nieko nerašyti, ir tiek.

Vadybą reikia pradėti į vietą statyti, ir tiek, nes neįmanoma dirbti. Ramybės nėra biggrin.gif Vadybą galima pakeisti, bet tik nuo kitos kadencijos. Gal dar pavyks susidirbti, kuo aš nuoširdžiai abejoju, kolegų atsiliepimų pasiklausius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 06 03, 00:08)
Spalnykas ir yra spalnykas, šita vieta kitaip nesivadina. Tai yra mašinoje, ne namie ir ne viešbutyje, todėl nėra lova, o vairuotojas vis tiktai nėra šuo (nors ir gy ena labai panašiom sąlygom), todėl tai nėra ir guolis. Daiktai vadinami savo vardais taip, kaip yra. Prie ko čia diedai iš patvorio???Mašinose daug kas vadinama ne literatūrine kalba, jei išversi į literatūrinę- nelabai bus aišku, apie ką kalba eina išvis.


drinks_cheers.gif kiekviena profesija savo zargona turi
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2017 06 03, 01:08)
Daiktai vadinami savo vardais taip, kaip yra. Prie ko čia diedai iš patvorio???Mašinose daug kas vadinama ne literatūrine kalba


prie to, kad tokio zodzio lietuviu kalbos zodyne nera 4u.gif apie literaturine kalba cia nekalbame unsure.gif jis net nera tarptautinis... taigi kuo tai skiriasi nuo dvieju pijoku pokalbio tarpuvartej?

man asmeniskai toks zargonas labai neskaniai skaitosi ir as neabejoju, kad tiems daiktams pavadinti yra grazesni lietuviski pavadinimai mirksiukas.gif
ir netikiu, kad aukstojoje mokykloje, kurioje studijuoji, masinu reikalamas apibudinti naudojamas slengas... 4u.gif

cia tas pat, kaip rasytum zeku slengu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 06 03, 08:06)
prie to, kad tokio zodzio lietuviu kalbos zodyne nera 4u.gif apie literaturine kalba cia nekalbame unsure.gif jis net nera tarptautinis... taigi kuo tai skiriasi nuo dvieju pijoku pokalbio tarpuvartej?

man asmeniskai toks zargonas labai neskaniai skaitosi ir as neabejoju, kad tiems daiktams pavadinti yra grazesni lietuviski pavadinimai mirksiukas.gif
ir netikiu, kad aukstojoje mokykloje, kurioje studijuoji, masinu reikalamas apibudinti naudojamas slengas... 4u.gif

cia tas pat, kaip rasytum zeku slengu blink.gif


Milaaa, tiesiog kiekviena kalba visuomeneje turi dar ir socialini statusa, jei Denaxa kas trecia zodi koki angliska zodi grustu kaip dbr madinga- butu "cool" "awesome" ir visaip kitaip sveikintinas dalykas. O rusu kalbos zemas socialinis statusas, vartot rusiska zodi yra "ne lygis". Zeku slengas skiriasi nuo profesinio slengo, kodel nepalyginai su kokiu mokslininku zargonu? Ten puse zodziu normaliu lt atitikmenu neturi (o jei ir turi- nieks ju nevartoja), pradedant nuo kasdieniu "failas" ir "monitorius" unsure.gif bet viskas super, nes gi angliski zodziai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 03 birželio 2017 - 10:41
Mergiona, galbut unsure.gif bet su rusu k cia nesusije, juk kalbam ne apie cainika, duchovke, ar kurtke biggrin.gif
spat- spalnikas normalu, o vat miegoti- migis(gi suniska, nesigincyju), miegamas jau nebe blink.gif

o failas ir monitorius seniai itraukti i tzz mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaaa: 03 birželio 2017 - 11:03
Nu, nzn... tzz... gera vieta ir daug ten zodziu, bet ar itraukimas ten reiskia kad zodis itrauktas i kalba? Vat tuom man anglu patinka- zodis vartojamas- valio, reiskia jis- kalbos dalis, nera jokiu kalbininku dirbtinai reguliojanciu. Pradejo google vartot kaip veiksmazodi zmones- valio, atsirado naujas veiksmazodis kalboje. Na cia jau toliau nuo temos. IMHO tegu Denaxa raso kaip jai patogu ax.gif man tai daug geresnis variantas nei visai liautusi rasyt ax.gif Nenoriu kad dar kas nors iseitu is temos del smulkmenu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 06 02, 22:11)
pramintu taku- i Bulg  wub.gif (Palanga su patogumais kaip as ja vadinu) paskui dar pavazinesim, na ten Graikija-Makedonija-Vengrija-Slovakija.
man jau virs visokiu stadiju. visu rimtumu norejau uzsikabint uzrasa "zmogus-bomba, nekalbint, sprogs", nors siaip psichologiskai normaliai jauciosi, bet fizinis nuovargis toks kaip filme apie pelene "as miegu ir sapnuoju kaip as pavargau" Aciu kaciukams, kazkaip jie man padejo paskutines savaites istraukt  wub.gif

Taip patiko Bulg? bigsmile.gif Nesu ten buvus. Iš pradžių buvo planas iš Ukrainos pasukti link Bulg, bet kad ten pajūriu nepravažiuosi, lankstas neblogas gaunasi, tai nežinau ar pasiryšim. Noriu vasarą daugiau laiko Lt kaime su tėvais praleisti, jiems pagalbos reikia. Pradedu suprasti, kad mieliau noriu būt čia su man brangiais žmonėmis, o ne bastytis po pasaulį. Gal jau atkeliavau savo, ar šiaip kažkokia krizė... unsure.gif

Vėl užėjo man buto pirkimo banga. Atkalbėkit biggrin.gif senamiesty neįperku, paskolos nenoriu, lieka pasirinkimui senas penkiaaukštis. Gal vis dėlto geriau vaikų mokslams užsieny palikt tuos pinigus... ar vaikam butą geriau nupirkti... nu ir dilema... gaila kad investuot nemoku Veluma, tu čia patyrus, ką daryt su pinigais?
Atsakyti