Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Veluma, priklauso kas jums idomu, standartas ten Split-Trogir-Dubrovnik- is miesteliu (mano akim vieno per akis nes visi vienodi), tada is gamtos wub.gif Brach ir Hvar salos, dar ne visai toje puseje KRKA upe/ parkas, kaip Plitvica, bet ne ezerai o upe su kriokliais. Dar i kalna is Makarskos startuojant ten lipa. Cia toks standartinis keliones agenturos sarasas vaziuojantiems i tas vietas.
4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos 4u.gif

Ketvirta klasė baigta, atšvesta, atidalyvauta dviejų dienų šventėje. Uf, dabar ramu.

Vasaros atostogos nesuplanuotos, bėda.

Vėluma, su pokyčiais 4u.gif Tegul jie atneša ramybę į dūšią 4u.gif
Atsakyti
Plitvico parkas - gražu, bet man nepsdirodė labai išskirtinis ir kad paliktų ypatingą įspūdį. Būnant ten eičiau. Mes sukom ar tai 200 km lanką. Tai antrą kartą to nedaryčiau biggrin.gif

Zadar - jūros vargonai. Groja biggrin.gif Geriau planuoti vakare, kad šviesos efektai matytųsi.

Split aš nebuvau. Bendrakeliaiviai sakė, kad labai švarus ir jaukus.

Į Mergionos minėtas salas neplaukiau, gėrėjausi jomis iš terasos. Kiek mačiau, tai plaukia į jas iš Splito.

Į kalnus iš Omišo yra daug trasų. Gal pora neilgos iki tvirtovės, tavo vaikai jau įveiktų. Tvirtovė nieko ypatingo, šiaip daugiau atrakcijos nei tiesiog perlipti kalną.

Omiše (gal ir kitur) iš aktyvių pramogų yra zipline (lynai tarp kalnų), raftingas. Nežinau, ar vaikams leidžia. Bet gali pasidomėti. MB zipline sakė, kad wow, tikrai verta.
Atsakyti
Aciu, merginos. Siandien datas suziurejau, trukstamas nakvynes rezervavom. Po truputi kibsiu i pramogu zona. Jau laukiu!!!
Atsakyti
Lagaminai sukrauti, ryt išskrendam.
Bet netoli 😂
Iki Hamburgo, vėliau iki jūros. Oras greičiausiai s.. bus, bet man jau nesvarbu.
Atsakyti
O pas mane mamukas uz geros savaites atskrenda dviems savaitems wub.gif
Atsakyti
Lim, kaip faina.
Pas mane nesenai 3sav išbuvo. Relaxas mums!
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Nu ir dienelę turėjau, iškrovimas Berlyne per abu šonus lentos ir t.t., po to Drezdene kroviausi vėl per abu šonus, vėl viską išrinkinėt surinkinėt +krovinį rišt, krovė žmonės, nemokantys krauti, dar plius reikėjo labai žiūrėti ir labai reguliuoti. Po to atvarė kolega ir pasikeitėme priekabomis. Gavau tuščią, ir va aš Lenkijoje jau biggrin.gif Ryt ryte pasikrauti ir vėl į Berlyną smile.gif Nakvoju mokamame lenkų parkingėlyje prie degalinės ir serviso, kai nuėjau mokėti pas sargą,tas klausia, ar labai gera mašina biggrin.gif Sakau- va stovi priparkuota biggrin.gif Anam akys ant kaktos, koroče, ir parkingą, ir dušą gavau nemokamai biggrin.gif
Atsakyti
Denaxa, zodynas tavo kaip furisto jau su visais karoce ir pan.

Milaaa, man idomu del to gulejimo Kroatijoje. tai ten smelio ar akmenu papludimiai? Buna ten kokiu gultu nuomai ar pan? Kaip jus ten gulit? Man prie Turkijos ipratus bijau gali buti sokas smile.gif. Tiesa, ranksluosciu reikia savo, ar ne? Apartamentai turbut neduoda? Kiek ju reik?

Nusifotografavau baisiausiai pasaulyje nuotraukai -keiciu vairuotojo pazymejima. Tikiuosi, policininkai neprikibs, kaip kokia 70 sene gavausi. na, bet ka dabar... Gal taio ir atrodau is tikro?
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 06 02, 13:29)
Denaxa, zodynas tavo kaip furisto jau su visais karoce ir pan.


Tas koroče pas mane seniai buvo, dar kai ir nevairavau smile.gif Tik anksčiau gal labiau diferencijavosi pas mane darbinė ir nedatbinė kalbos, o dabar kai realiai tik darbe būnu- susimalė viskas į krūvą smile.gif o dar keiktis norisi iki negalėjimo, ir to priežastis- baisiai netikusi vadyba... nežinau kaip tris mėnesius reikės atkentėt, nuo kitos savaitės reiks pradėt yą pacaną į vietąstatyt, bo visai ant galvos užlips... neįmanoma dirbti su juo... koks čia žodynas dar gali būti tokiomis sąlygomis biggrin.gif Jei mažai mokės- po kadencijos išeinu iš firmos, kaip manbetiktų kitos sąlygos. O jos idealiai tinka, bet pinigaivis tik pirmoje vietoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 06 02, 13:29)
Denaxa, zodynas tavo kaip furisto jau su visais karoce ir pan.

Milaaa, man idomu del to gulejimo Kroatijoje. tai ten smelio ar akmenu papludimiai? Buna ten kokiu gultu nuomai ar pan? Kaip jus ten gulit? Man prie Turkijos ipratus bijau gali buti sokas smile.gif. Tiesa, ranksluosciu reikia savo, ar ne? Apartamentai turbut neduoda? Kiek ju reik?


as jau seniai sita rasiau, na kodel negalima sakyt lova/miegojimo vieta/guolis, kodel ''spalnikas'', kazkaip fui, kaip tie diedai is patvorio blink.gif daug ten pas ja tokiu perliuku zodeliu...

akmenu 4u.gif be vandens batu niekaip biggrin.gif
manau, kad buvo, mes nejamem niekad unsure.gif
nezinau, kaip su ranksluosciais, mes viesbuciuose negyvenom... bute buvo visa spintos lentyna papildomai be ant lovu/vonioj padetu pilna... tai netruko. bet mes turim savo pliazinius didelius, tai vezames visad ir turim toki susukama uzsegama pleda, tai mums tinka.

QUOTE(denaxa @ 2017 06 02, 16:39)
baisiai netikusi vadyba... nežinau kaip tris mėnesius reikės atkentėt, nuo kitos savaitės reiks pradėt yą pacaną į vietąstatyt, bo visai ant galvos užlips... neįmanoma dirbti su juo...

Jei mažai mokės- po kadencijos išeinu iš firmos, kaip manbetiktų kitos sąlygos. O jos idealiai tinka, bet pinigaivis tik pirmoje vietoje smile.gif


kas negerai su ta vadyba?
o tai nesumokejo kiek zadejo, ar kaip??? blink.gif
Atsakyti
Tai mes irgi ne viesbuciuose gi, apartamentai visur. Sakai, gultu yra? OK, ramiau jau.
Atsakyti