Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

zinok jo akim mano atvejis ziauriai reiksmingas ir idomus unsure.gif mano a pasake jo a ziauriai rimtas, tokiu tokiom bylom nesamdo unsure.gif cia kaip samdyt profa kuris issuka nuo mirties bausmies ar iki gyvos galvos jei esi teisiamas del duonos kepalo vagystes unsure.gif
Atsakyti
Mergiona, o kas tam a moka? ar nebus taip kad galu gale laimesi, bet busi isleidus 10 metu i prieki suma? Man tai kazkaip atrodo, kad as tai tikrai nesibylineciau, mano savigarba neleistu taip... tegul pasiunta!
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 05 26, 04:42)
zinok jo akim mano atvejis ziauriai reiksmingas ir idomus  unsure.gif mano a pasake jo a ziauriai rimtas, tokiu tokiom bylom nesamdo  unsure.gif cia kaip samdyt profa kuris issuka nuo mirties bausmies ar iki gyvos galvos jei esi teisiamas del duonos kepalo vagystes  unsure.gif

biggrin.gif biggrin.gif parasyk i a.z. pavardes, pasakysiu jei ka zinau.
Matai, jei jau esi vaiko tevas, niekas neissuks biggrin.gif DNR dar joks teismas nedryso pripazint netinkamu irodymu.

LAT vertina teises taikymo aspektu idomuma.


Veluma-man pvz savigarba neleidzia nesibylinet-kodel viena mama turi tempt ant savo peciu vaiku islaikyma? Ir net nepaisant to, kad jis nesiruosia ir toliau moketi, padarysiu viska, kad islaikymas butu paliktas atitinkantis realius vaiko poreikius. Tik, mano atveju nereikia islaidu advokatui biggrin.gif
Atsakyti
Jo akim ten lb unikalus teisiskai atvejis unsure.gif

Del kito- pritariu Realesnei. Visas islaidas jis apmokes, tak chto... kodel turiu art po 15-16 val para be iseiginiu o jis sau graziai ramiai gyvens?
Atsakyti
Niu gal, nezinau. As be tevo augau, mama alimentus gavo, ko net akyse nesu regejus. Ir tikiuos senatveje neuzsimanys kad ji islaikyciau, nes kiek suprantu, jei nors centa duoda,igyja tokia teise reikalauti is vaiku.

Aciu kas spygas laiket. Preliminari pasirasyta, tai tiketina kad po truputi viskas susidelios ir turesim naujas gamybines patalpas/ ofisus. Tik musu❤
Atsakyti
Islaikymas senatveje mano ziniom nuo alimentu mokejimo fakto nepriklauso. Tevas-motina turi islaikyt jei reikia. Lygiai kaip ir vaika. Issiskirt be alimentu negali. Pasalpas gaut negali. Valstybe rupinadi kad bobos savo 'isdydumo' nerodytu skriausdamos vaikus. Skola kaupiasi jei nemoka... na mirs palikima gaus ar ka-ir atsiras tie pinigai kazkada
Atsakyti
Mergiona, jei tėvuks neišlaiko vaikų, o senatvėj teisias dėl pragyvenimo (nes pats negali), tai tokiam tėvukui labai realu pasakyti teisme - soriukas. Vien dėl to.

Mano vaikai pirmą naktį per 5 metus nakvoja ne namie. Pramogoms - atviras laukas. Ką gi mes? Grįžtam namo, pavemiu, pasivolioju lovoje, apskambinu visiems, kam buvau pažadėjus ir einu miegot. Labai išnaudota proga. Apmaudu.

Parėjo pirmas oficialus feedback'as iš darbo. Jei mano dabartiniai vadovai kalbėtųsi su senaisiais vadovais - galvotų, kad kalbasi apie skirtingus žmones. Kaip taip gali būti???? Gi per nakt trūkumus stiprybėm paversti nenormalu. Turiu įtarimų, bet tiek tos. Malonu, kai po 3 mėn naujam darbe tave ima laikyti tavo vadovo įpėdine, dabar tik kaip to neiššvaistyt, o sustiprinti... na ir ai, oficialiai patvirtino mano mokslus. Dabar tik popierius susitvarkyt...
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2017 05 28, 07:23)
Mergiona, jei tėvuks neišlaiko vaikų, o senatvėj teisias dėl pragyvenimo (nes pats negali), tai tokiam tėvukui labai realu pasakyti teisme - soriukas. Vien dėl to.


gal kazkas geriau pasakys, bet mano akim- kad jis neislaike vaiku bus lb sunku irodyt. Jei exe nebuvo padavus anstoliams jis visad gali teigt kad mokejo grynais, irodymu neturi. Bus zodis pries zodi, o i klausima "jei nemokejo kodel nesiemet veiksmu?" exei nebus ka atsakyt- taigi jo zodis bus svaresnis. Plius ne visi gi skiriasi nestumo metu, jei kazkiek metu po gimimo kartu gyveno- tai ir prisidejo. Teismas nieturi nieko bendro su buitiniu sveiku protu, ten viskas kitaip ir atrodo kitaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 28 gegužės 2017 - 08:23
Turiu tikra, realu fakta, kai vaikui mokejo priteista munimuma, taciau visai nebendravo ir neauklejo, o vaikui uzaugus ir patapus verslininku, paanoro prisiteisti. Nepriteise, nes nustate, kad uztenka pensijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2017 05 28, 10:05)
Turiu tikra, realu fakta, kai vaikui mokejo priteista munimuma, taciau visai nebendravo ir neauklejo, o vaikui uzaugus ir patapus verslininku, paanoro prisiteisti. Nepriteise, nes nustate, kad uztenka pensijos smile.gif

Nu bet kokių žmonių būna unsure.gif
Gražus savaitgalis, dar kaimynų dienos. Kaimyniaujamės.
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2017 05 28, 10:05)
Turiu tikra, realu fakta, kai vaikui mokejo priteista munimuma, taciau visai nebendravo ir neauklejo, o vaikui uzaugus ir patapus verslininku, paanoro prisiteisti. Nepriteise, nes nustate, kad uztenka pensijos smile.gif


na tai taip, pirma turi irodyt kad islaikymas tau butinas ir negali gaut pajamu. Siaip man daug idomiau jei negauni pensijos nes visa gyvenima nedirbai oficialiai vengdamas alimentu, tai vat tokiu atveju ar gali prisiteist islaikyma? o tai dviguba nauda papashai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 05 28, 12:32)
na tai taip, pirma turi irodyt kad islaikymas tau butinas ir negali gaut pajamu. Siaip man daug idomiau jei negauni pensijos nes visa gyvenima nedirbai oficialiai vengdamas alimentu, tai vat tokiu atveju ar gali prisiteist islaikyma? o tai dviguba nauda papashai  unsure.gif


Ne. Jei nedirbo, tai ir neislaike. Bet cia jau mama turi pasikreipt i antstolius ir etc. Toliau jau vaiko reikalas suaugus kaip elgtis.

O ir neturintys stazo pensijai gauna salpos pensijas.
Atsakyti