Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(san @ 2017 05 23, 17:39)
tiek laiko nežinosi, kiek turi? unsure.gif


ugu ax.gif

QUOTE(Realesne @ 2017 05 23, 17:45)
Normaliai uzimtumas  :O mano kadangi tik prasides, tai skias apie kaledas sansu bus smile.gif


man prognozuoja apeliacini, kasacini, kokie ten dar buna? Nes kisa popierius VISAI be rysio, bet i kiekviena gi atsakyt reikia. Jau dbr byla tokio storumo kaip 4 metu skyrybu rolleyes.gif
Atsakyti
oi Mergiona, tik stiprybes palinket galiu. Niekaip nesuprantu koks tikslas taip vyrams elgtis?

Realesne, ka, tau irgi dar nesibaige?
Atsakyti
As irgi nlb suprantu. Jei tikslas nuslept nuo TOS na tai ko greiciau- to geriau, maziau posiedziu, islaidu...
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 05 23, 20:13)
Realesne, ka, tau irgi dar nesibaige?


cia begaline istorija. As asmeniskai kazkaip neziurejau ir visiskai nesupratau to aspekto kad vaikas amziams surysa tave su konkreciu vyru. Daug apie ka galvojau, bet vat apie sita aspekta- ne.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 05 23, 16:51)
ugu  ax.gif
man prognozuoja apeliacini, kasacini, kokie ten dar buna? Nes kisa popierius VISAI be rysio, bet i kiekviena gi atsakyt reikia. Jau dbr byla tokio storumo kaip 4 metu skyrybu  rolleyes.gif


Taip-apeliacinis kasacinis. Bet kasacinis gali ir nepriimti Bet pastoviai gali prasyti pertrauku ir pan. Labai nepagalvoja apie teismu islaidu, advokatu, zyminio islaidu didejima, kurios finale isauga pralaimejusiai virs triju nuliu zonos.
Papildyta:
QUOTE(Veluma @ 2017 05 23, 19:13)
oi Mergiona, tik stiprybes palinket galiu. Niekaip nesuprantu koks tikslas taip vyrams elgtis?

Realesne, ka, tau irgi dar nesibaige?

biggrin.gif biggrin.gif man is naujo prasidejo. Nori susimazinti islaikymo suma iki 50 e. vienam vaikui biggrin.gif

Bet kadangi esu cia skaitoma ir sekama tai plestis negaliu biggrin.gif
Atsakyti
Nu nesikeikiant... ka galima nuveikt uz 50 eur? Taigi nuosavam vaikui???

As jau pajutau laisves kaina. Jau dabar nebenoriu i samdoma darba:). Ryte vaikus nuveziau i mokykla, tada su drauge kavos porai val, tada i parde kojiniu iki keliu baltu (ketvirtoku isleistuvems, vargas kol radau), tada namus apsisiurbiau, vakarienei pasiruosiau. Prie kompo prisedau, pora veiklu imonei padariau, pora laisku atsakiau. Deduosi jau darbus birzelio 12, kai tik jau atsilaisvinsiu.

Tiesa, vakar sugebejau atbula vaziuodama i stovincia masina atsitrenkt PC aiksteleje. Nu tik as taip sugebu matyt. Bet cia zenklas, nes pasirodo uz menesio mano vairuotojo pazymejimo galiojimas baigiasi, tai dar vienas darbas i sarasa.

Laikykit spygas, uz 20 min tikimes sandelio sutarties.
Atsakyti
laikom
o del teisiu, tai maza beda. Teise vairuoti nuo to niekur nedingsta. As pati kokia puse metu su pasibaigusiom vazinejau.
Atsakyti
Rimtai, baudos negauciau? Bet zadu susitvarkyt iki to laiko, maza ka...
Nezinau kaip ovz autoivykio metu, jei pazymejimas negaliojantis?
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 05 25, 14:15)
Rimtai, baudos negauciau? Bet zadu susitvarkyt iki to laiko, maza ka...
Nezinau kaip ovz autoivykio metu, jei pazymejimas negaliojantis?


manau, kad gautum. ne uz vairavima be teisiu, o uz dokumento neturejima.
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 05 25, 12:19)
manau, kad gautum. ne uz vairavima be teisiu, o uz dokumento neturejima.

Bauda gaut galima, kaip uz kitus pazeidimus.nedidele, arba ispejimaa
Atsakyti
Miau!!!!! as beveik isgyvenau!!!!

O kodel apeliacinis gali nepriimt? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 05 25, 20:00)
Miau!!!!! as beveik isgyvenau!!!!

O kodel apeliacinis gali nepriimt?  unsure.gif

biggrin.gif as rasiau-kasacinis, t.y. auksciausias teismas. Skundziamas isiteisejes sprendimas turi reiksmingas ir idomus formuojant tam tikra teismu praktika.

Atsakyti