Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Veluma @ 2017 05 19, 18:04)
San, korporatyve jei amzinai nesieksi ir nelipsi, niekas taves nelaikys. Nera taip kad gali sedeti vienoje situacijoje n metu. Kas irgi sukelia itampa.

Bet. Viskas. Dabar jau tikrai. Birzelio 9 paskutine darbo diena. Laukia laisve papugoms! ir vyro islaikomos namu seimininkes statusas😄.

biggrin.gif tai laukiu birzelio 9 d. Ir vyno pavadinimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2017 05 20, 11:22)
biggrin.gif tai laukiu birzelio 9 d. Ir vyno pavadinimo biggrin.gif


O ne per anksti? Gi objektas buvo - gailesis ar ne tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2017 05 20, 14:41)
O ne per anksti? Gi objektas buvo - gailesis ar ne  tongue.gif


Ne 4u.gif Realesne lazinosi, ar isvis iseis, o as- ar isejusi po barnio su vyru/ar be jo nepasigailes isejusi biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 05 20, 13:08)
Ne 4u.gif  Realesne lazinosi, ar isvis iseis, o as- ar isejusi po barnio su vyru/ar be jo nepasigailes isejusi biggrin.gif  4u.gif

biggrin.gif 4u.gif taip!
Atsakyti
As jau vakar atsvenciau, siandien galva skauda. Bet ka nors sugalvosim.

Eufemija, taip ir bus. Birzeli jau reik suplanuot verslo kelone i PL. Nebus labai kad ilset.
Atsakyti
Siai akimirkai krize kaciu karalysteje iveikta. Tas kaciukas 322 wub.gif
Atsakyti
palaikykit kumscius, snd as kaip mano kate vaikus bandau skaiciuos "zmonems juodais drabuziais" dalyvaujant unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 05 23, 09:03)
palaikykit kumscius, snd as kaip mano kate vaikus bandau skaiciuos "zmonems juodais drabuziais" dalyvaujant  unsure.gif


Laikom.
Atsakyti
Sekmes, Mergiona.
As vis priimu uzklausas kas ir kodel, kaip ir pan. Vieni liudi, kiti linki sekmes... dar paraleliai masina renkuosi 😄😄
Atsakyti
Kol kas nepasiseke verysad.gif tikiu kad pabaigoje viskas bus gerai, bet kitas posiedis jau po vasaros
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 05 23, 18:33)
Kol kas nepasiseke verysad.gif tikiu kad pabaigoje viskas bus gerai, bet kitas posiedis jau po vasaros


tiek laiko nežinosi, kiek turi? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 05 23, 16:33)
Kol kas nepasiseke verysad.gif tikiu kad pabaigoje viskas bus gerai, bet kitas posiedis jau po vasaros


Normaliai uzimtumas :O mano kadangi tik prasides, tai skias apie kaledas sansu bus smile.gif
Atsakyti