Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Kaip tycia skambino headhuntere siandien, siulo dalyvaut vienam konkurse 😄, nieks man neduoda pailset.

Ka gi, mano karas oficialiai baigtas. Mano pergale. Keiciama strategija. Tik... kazkodel to pergales skonio ir pasididziavimo nera.... bet truputi gaila viska mest, kai tiek nuveikta ir svieciasi sviesesnis rytojus....
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 05 18, 16:11)
Kaip tycia skambino headhuntere siandien, siulo dalyvaut vienam konkurse 😄, nieks man neduoda pailset.

Ka gi, mano karas oficialiai baigtas. Mano pergale. Keiciama strategija. Tik... kazkodel to pergales skonio ir pasididziavimo nera.... bet truputi gaila viska mest, kai tiek nuveikta ir svieciasi sviesesnis rytojus....


ir?????
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 05 18, 16:47)


ir tavo vyno rusiai saugus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 05 18, 18:19)
ir tavo vyno rusiai saugus  bigsmile.gif


ne mano blink.gif unsure.gif Realesnes biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Ne, nemanau. Kad vyno rusiai saugus... Man reikia poilsio ir pabandymo. Nebesusitvarkau su savimi. Nebezinau ko noriu. Patareju aplink kruva😄😄. Bet galutini sprendima priimti reikia man tik.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 05 18, 18:40)
Ne, nemanau. Kad vyno rusiai saugus... Man reikia poilsio ir pabandymo. Nebesusitvarkau su savimi. Nebezinau ko noriu. Patareju aplink kruva😄😄. Bet galutini sprendima priimti reikia man tik.


as butent manau kad tau reikia poilsio. Dbr negali priimt adekvataus sprendimo. Kaip alkanas negali protingai maisto parduotuveje apsipirkt.
Atsakyti
Bet laiko ilset niekas neduoda😄😄. Net nuosavas vyras spaudzia apsisprest😄😄
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 05 18, 21:15)
Bet laiko ilset niekas neduoda😄😄. Net nuosavas vyras spaudzia apsisprest😄😄


spjauk i visus ir isvaziuok kazkur keliom dienom, viena. Ir tegu visas pasaulis palaukia biggrin.gif realiai suprantu, nes pati nuolat situacijoje kai visi spaudzia, bet sitas sprendimas per rimtas kad taip priiminet.

Vienam kaciukui krenta svoris verysad.gif buvo vienas is dvieju stipriausiu o dbr paskutineje vietoje, visi 300+, o jis 283 verysad.gif o buvo jau virs 300... pergyvenu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 05 18, 22:19)
spjauk i visus ir isvaziuok kazkur keliom dienom, viena. Ir tegu visas pasaulis palaukia  biggrin.gif


Vienam kaciukui krenta svoris verysad.gif buvo vienas is dvieju stipriausiu o dbr paskutineje vietoje, visi 300+, o jis 283 verysad.gif o buvo jau virs 300... pergyvenu  unsure.gif

Nuo pasaulio pabėgti paprasta - galima nors ir nuosavoje vonioje užsidaryti. Nuo savų dvejonių ir nerimo atsiriboti daug sudėtingiau. Veluma 4u.gif

Mergiona, gaila ir dėl kačiuko, ir dėl tavo širdagraužio. Gal dar išsikapstys mažylis.
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 05 19, 01:54)
Nuo pasaulio pabėgti paprasta - galima nors ir nuosavoje vonioje užsidaryti. Nuo savų dvejonių ir nerimo atsiriboti daug sudėtingiau. Veluma  4u.gif 

Mergiona,  gaila ir dėl kačiuko, ir dėl tavo širdagraužio. Gal dar išsikapstys mažylis.


mano gilus imho- nera ten jokiu abejoniu. Ne pirmi metai tos kalbos. Kai pavargus- "iseinu pas vyra", tik pailsejo truputi- planai pasauliniu mastu kompanijos tobulinimo. Dbr Turkija kokia kapeikas kainuoja, Velumai reikia vienai ten savaite lovoje pagulet su knyga apie nieka negalvojant, ir po savaites manyciau ne sperendima priimtu o nusistebetu kad abejoniu turejo.

Ufff, tikimes. Po nakties +6gr.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 19 gegužės 2017 - 07:31
Mergiona, nemanau. Cia ne (vien) nuovargis, o greiciau suvokimas, kad nebenoriu taip gyvent, kad metai eina ir ka?? Kas is tos karjeros? Kiekvienas gyvas padaras yra egoistas, galvojantis tik apie save, tai gal ir man pagaliau laikas? Joks pasaulio vadovas nenuskuostys mano vaiko asaru, jei del komandiruotes nenueisiu i jo/ jos pasirodyma. As viska kraunu ant svarstykliu....sveriu protu, sirdi noriu palikt nuosalyje ir tik paskutiniu momentu prideti intuicija.
Atsakyti
Nzn... man atrodo cia kaip buna pries klimaksa galva nurauna "noriu dar vaiko, nes dbr ar niekada", cia panasiai su tom nusluostytom asarom- suvoki kad vaikyste i pabaiga, vaikai vis toliau nuo papo ir vat atrodo kad nenueitas pasirodymas- kazka keicia. O realiai ziuriu pagal vaikus aplink- dar metai kiti ir nereiks jokios mamos per pasirodymus ar dar ka. unsure.gif Na vel, is mano boksto. Mano aisku ne tokie pasaulio mastu mastymai, bet vat irgi galvoju "mazai laiko vaikams, tralialia" ir jau pradedu matyt kad tuoj-tuoj daug labiau uz "mama pasirodyma" bus "mama turejo pinigu sumoket uz kelione su klase". Vaikai taip greitai auga ir tas asaru sluostymo laikotarpis lb greitai baigesi. Na, velgi, is mano boksto. Vaikams perkopus 10 mano aplinkoje net ir uzketejusios "viskas del vaiko" pradeda dairytis savo gyvenimo, nes supranta kad vaikui jau ju tiek nereikia fiziskai. (P.S. puikiai zinau kad psichologe esu figova biggrin.gif )

4u.gif 4u.gif
Atsakyti