Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

kaip tik ana diena snekejau su pazistama, kuri namus valo ir minejo, kad eina pirkt akcijiniu saldainiu klientams po dezute. Sakau nu gal pabludai! Bet jie jai ir taip visaka palieka kokiu saldainiu ar siaip ko, o ir pernai irgi pirko unsure.gif nu gaaal
Atsakyti
Oho, kokie jūsų darbiniai reikalai. Apie metinius pokalbius ir aš nieko nežinau, esu eilinis paprastasis biggrin.gif

Dovanų fronte nieko naujo, visai visai nulis. Atidedu savaitgaliui.
Atsakyti
QUOTE(san @ 2016 12 13, 13:24)
Gavau darbe premiją -nusipirkau grindų skudurą.
Teisingai sakė: o kam tau ta premija...


nesijausk vienisa biggrin.gif 4u.gif
as pernai irgi 1 tokia gavau, ji buvo isskirtinai uz tai, kuo as kartais fb pasidalinu mirksiukas.gif
tikiuosi supratot uz ka unsure.gif atvirai, nezinojau, ar verkt, ar juoktis zoo_taz.gif
Papildyta:
QUOTE(san @ 2016 12 13, 17:16)
Aš kai skaitau, apie tuos jūsų metinius ir pn. pokalbius - na man visiškas kosmosas, visiškas - nesu gyvenime susidūrus su net nors kiek panašiais dalykais.


as taip pat mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaaa: 13 gruodžio 2016 - 22:09
QUOTE(vienintele @ 2016 12 13, 20:24)
Oho, kokie jūsų darbiniai reikalai. Apie metinius pokalbius ir aš nieko nežinau, esu eilinis paprastasis  biggrin.gif


Cia ne pareigos, o imones specifika greiciau. Pas mus tokius pokalbius turi visi iki vieno. Ir kasmenesinius taip pat.
Atsakyti
As pastaruosius 15 metu tokius turiu. Ir neisivaizduoju kaip gali but kitaip, kad jei metu pradzioje nera tikslu iskeltu, kaip zinot ar juos i ivykdei? Kada savo norus issakyt? Net MB eme taikyt, paprastesne versija, bet vistiek. Neisivaizduoju kad kokioje pelno siekiancioje org ju nebutu? Gal kur VT, kur neaisku ka daro, arba metai is metu nieks nesikeicia ir jie jokiu rodikliu neturi ir nemano gerint? Tai man lygiai keista skaityt, kad ju nera😄
Nors, turiu pripazint, nervu ir laiko kainuoja, ypac jei ne tik formalumas. Sausi turiu pasiruost su norais penkmeciui, nes naujos pareigos nuo sausio matomos kaip metans, max dviems. Bosai nori zinot, kokie mano lukesciai veliau.


Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2016 12 13, 22:20)
As pastaruosius 15 metu tokius turiu. Ir neisivaizduoju kaip gali but kitaip, kad jei metu pradzioje nera tikslu iskeltu, kaip zinot ar juos i ivykdei? Kada savo norus issakyt? Net MB eme taikyt, paprastesne versija, bet vistiek. Neisivaizduoju kad kokioje pelno siekiancioje org ju nebutu? Gal kur VT, kur neaisku ka daro, arba metai is metu nieks nesikeicia ir jie jokiu rodikliu neturi ir nemano gerint? Tai man lygiai keista skaityt, kad ju nera😄



Tai matyt tame ir reikalas, kad ne pelno siekianti. Tikslus pats susigalvoji, pats finansavimo šaltinius susirandi, pats įgyvendini - derinti su niekuo nereikia. "feedbackas" visiškai matematinis visiems visada prieinamas - gali bet kada pasižiūrėti tiek savo, tiek kolegų...
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2016 12 13, 23:20)
Ir neisivaizduoju kaip gali but kitaip, kad jei metu pradzioje nera tikslu iskeltu, kaip zinot ar juos i ivykdei? Kada savo norus issakyt? Neisivaizduoju kad kokioje pelno siekiancioje org ju nebutu?


kazi kokius tikslus turi issikelti gydytojas, slauge, mokytoja ar pardaveja??? kokie ju norai ir kam jie idomus???

siaip, man buvo labai baisu, kai paskaiciau, kad jus panasu buda taikote ir seimoje 4u.gif biggrin.gif nu ka tos rasliavos duoda? mano seiminyksciai nesuprastu ir net neprasidetu su tokiu reikalu...
Atsakyti
Milaa, o tai tavo isvardintiems nei tobulet nereikia, nei jokio progreso darbe? Mokytoja gal pvz kokia vyr mokytoja nori but, gydytojas gal skyriaus vedeju... gal pavyzdziui mokyklos mokymosi rodikliai irgi svarbus darbo kokybes pozymis ir pan. Man kaip kitos srities atstovei fantazija naudot reikia, bet pritaikymas labai platus. Juk tai naudojama ir profesinio tobulejimo skatinimui ir darbuotoju islaikymui.
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2016 12 14, 00:34)
Milaa, o tai tavo isvardintiems nei tobulet nereikia, nei jokio progreso darbe? Mokytoja gal pvz kokia vyr mokytoja nori but, gydytojas gal skyriaus vedeju... gal pavyzdziui mokyklos mokymosi rodikliai irgi svarbus darbo kokybes pozymis ir pan. Man kaip kitos srities atstovei fantazija naudot reikia, bet pritaikymas labai platus. Juk tai naudojama ir profesinio tobulejimo skatinimui ir darbuotoju islaikymui.


niu tai ir tobuleja biggrin.gif tam yra licencijavimas 4u.gif ir privalomas kursu/konferenciju/mokymu valandu skaicius. kam siulai pasakyt, kad nori buti vedeju? paciam vedejui bigsmile.gif dienos greitai bus suskaiciuotos unsure.gif kam pranesti, kad jautiesi nusipelnes didesnes algos? mano istaigoje virs 5000 darbuotoju biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaaa: 13 gruodžio 2016 - 23:42
QUOTE(milaaaa @ 2016 12 13, 22:39)
niu tai ir tobuleja biggrin.gif tam yra licencijavimas 4u.gif ir privalomas kursu/konferenciju/mokymu valandu skaicius. kam siulai pasakyt, kad nori buti vedeju? paciam vedejui bigsmile.gif dienos greitai bus suskaiciuotos unsure.gif kam pranesti, kad jautiesi nusipelnes didesnes algos? mano istaigoje virs 5000 darbuotoju biggrin.gif


Sakau, virtuves nezinau. Kas nutinka, jei privalomu valandu nepadaro konferenciju?

Kodel negalima pasakyti vadovui, kad nori tokios vietos? Nebutinai ta vieta jo. Ant LT ligonine paprastai ne viena. Didesniuose miestuose ir po kelias. O dar ir poliklinikos yra.

Nu ok. Tarkim su medicina sunkiau.
Bet pedagogika... duodu danti islupt, kad privacios mokyklos tikrai turi kokia supaprastinta tokio vertinimo versija. Imanoma ir valstybinese - kelti kvalifikacija, daryti burelius ir pan.
Atsakyti
As Lim palaikau. Savo bosei tiesiai sakau ko noriu. Bande mane kreipt i jos vieta, ir pasiulymas buvo, bet ne, nenoriu. Turi ieskot kito galimo kandidato, nes kaip jai kilt auksciau, jei nera kam jos pakeist? Gal todel pas mus taip blogai su medicinair svietimu, kad vadovai tie patys gydytojai ir mokytojai, o ne vadovai? As tikrai mokykloje ir gydymo istaigoje sugalvociau kokiu KPIs ( Key Performance Indications).

Del seimos, planus konkrecius, tame tarpe ir finansinius kuriam su vyru. O tas noru surasymas ir paleidimas- siaip zaidimas, ypac vaikams. Nes nu kazkuris baseino norejo 😄 Bet siaip idomu bus paskaityt, nes as nepamenu ka rasiau... ir manau tai moko visus planuot. Is dangaus niekas nenukrenta.
Papildyta:
Dar- konferencijos, mokymai- kas tikrinaju eektyvuma, kas ismokstama? Gi ne vienam paslaptis kaip gyd lankosi, ypac uzsienio mokymuose, kai parduotuve ar miestas tampa svarbiau. Budama vadove tuoj pat sugalvociau ka daryt.

Pas mus buvo ivede tikrint kiek vaistininkai atsimena atstovu zinutes, kad paziuret arjie apie ora, ar apie produkta kalba susitike. Pradziai visi musiskiai buvo nepatenkinti. Po to- rezultatai (zinomumo ir pardavimu) padidejo zenkliai.
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2016 12 14, 01:17)
Sakau, virtuves nezinau. Kas nutinka, jei privalomu valandu nepadaro konferenciju?

Kodel negalima pasakyti vadovui, kad nori tokios vietos? Nebutinai ta vieta jo. Ant LT ligonine paprastai ne viena. Didesniuose miestuose ir po kelias. O dar ir poliklinikos yra.

Nu ok. Tarkim su medicina sunkiau.


butent, kad nezinai smile.gif 4u.gif
jei nesusirenki reikiamo valandu skaiciaus, neprasitesi licencijos unsure.gif be jos negali dirbti ir joks darbdavys taves be jos priimti negali,nes neturi teises verstis tam tikra veikla mirksiukas.gif

lt maza, ypac vln. vadovui tai tiesiog neidomu. tai valdiskos istaigos.
Atsakyti