Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Mergiona @ 2017 05 10, 20:24)
da nafig ta kalba?


dar visai neseniai Denaxa sake, kad jokia kalba jai nereikalinga, nes nera nei su kuo, nei apie ka kalbeti, viska vadyba uz tave sutvarko victory.gif sokiai.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 05 10, 19:34)
dar visai neseniai Denaxa sake, kad jokia kalba jai nereikalinga, nes nera nei su kuo, nei apie ka kalbeti, viska vadyba uz tave sutvarko victory.gif  sokiai.gif  hihihi.gif


Mes su Just Di jai verslo plana kitoje salyje ruosiam. bigsmile.gif
Atsakyti
Mergiona, man irgi paruoskit, bet irgi ten, kur kalbeti nereikia bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 05 10, 19:40)
Mergiona, man irgi paruoskit, bet irgi ten, kur kalbeti nereikia bigsmile.gif  biggrin.gif


nu tai bet kur... lotynu terminai visur vienodi, vaistu tarptautiniai pavadinimai, dozes- skaiciai, ko dar reikia? teta po visokias tumba-jumbas slialinasi- galvoji ten kas nors kalba? Atveda vaika, pirstu baksteli i skaudoma vieta, usio, gydyk.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 05 10, 20:45)
nu tai bet kur... lotynu terminai visur vienodi, vaistu tarptautiniai pavadinimai, dozes- skaiciai, ko dar reikia? teta po visokias tumba-jumbas slialinasi- galvoji ten kas nors kalba? Atveda vaika, pirstu baksteli i skaudoma vieta, usio, gydyk.


nea, taip nepraeis...
gal gali mane kokioj italijoj ar pietu prancuzijoje itaisyti? be pauksciu kalbos mokejimo? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 05 10, 19:48)
nea, taip nepraeis...
gal gali mane kokioj italijoj ar pietu prancuzijoje itaisyti? be pauksciu kalbos mokejimo? bigsmile.gif


ispanijoje yra lt mokyklos, darbinkis sesute bigsmile.gif

jei be bajeriu manau noretum- tikrai isidarbintum
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 10 gegužės 2017 - 19:51
QUOTE(Mergiona @ 2017 05 10, 20:50)
ispanijoje yra lt mokyklos, darbinkis sesute  bigsmile.gif


nenoriu ispanijos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 05 10, 19:51)
nenoriu ispanijos blink.gif


nu znaish', per daug isranki. biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 05 10, 20:34)
dar visai neseniai Denaxa sake, kad jokia kalba jai nereikalinga, nes nera nei su kuo, nei apie ka kalbeti, viska vadyba uz tave sutvarko victory.gif  sokiai.gif  hihihi.gif


Nu tai kai negyveni ten- nelabai ir reikalinga biggrin.gif Nežinau kokiu poliglotu reikia būti, kad kelių šalių kalbas mokėti, nes kiekvienoj realiai tik sava kalba biggrin.gif Dažnoje firmoje atsiranda mokančių rusiškai, vokietijoje namažai dirbančių rusų. O vadyba ir sprendžia problemas, kai neina susišnekėti. Kol kas tik vieną kartą taip buvo, kai ispanai krovinio nenorėjo perkrauti, o aš atsisakiau važiuoti su "taip, kaip yra", nes nėjo pritvirtinti normaliai su tokiu pakrovimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 05 10, 20:34)
dar visai neseniai Denaxa sake, kad jokia kalba jai nereikalinga, nes nera nei su kuo, nei apie ka kalbeti, viska vadyba uz tave sutvarko victory.gif  sokiai.gif  hihihi.gif

Tai viskas ok, kai ta vadyba LT firmos. Emigravus į kokią paukščiukų kalbos šalį ir ten įsidarbinus, vadyba greičiausia nečiulbės lietuviškai unsure.gif

Liko dvi dienos iki atostogų sokiai.gif
Žiūriu prognozes ir neapsisprendžiu, kur didesnė tikimybė daigams išgyventi - pasodintiems ar paliktiems vaikų priežiūrai indeliuose unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 05 10, 20:24)
da nafig ta kalba? As rimtai. Isvaziuosi ir reikalingus zodzius per kelias savaites pramoksi.


Tai reikalingus žodžius pagrindinius aš žinau keliom kalbom biggrin.gif bet darbinantis užsienio firmoje- privalai sugebėti su vadyba telefonu susišnekėti. Nepramoksi per kelias savaites. + manęs žiauriai nedomina kalbos. Reiks kokių programų į flešiuką susirašyt, bent jau "ant prancūzų" užlaužti. Prancūzų praverčia ispanuose ir belguose, dar Liuxemburge.
Papildyta:
QUOTE(pagyvenus @ 2017 05 10, 21:27)
Tai viskas ok, kai ta vadyba LT firmos. Emigravus į kokią paukščiukų kalbos šalį ir ten įsidarbinus, vadyba greičiausia nečiulbės lietuviškai  unsure.gif



Va būtent bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mergiona @ 2017 05 10, 20:45)
nu tai bet kur... lotynu terminai visur vienodi, vaistu tarptautiniai pavadinimai, dozes- skaiciai, ko dar reikia?


Žinok be bajerio, va kur lengviausia susišnekėti- tai vaistinėse, nu absoliučiai jokių problemų biggrin.gif Mano mokytojas sako- o kaip tu nusipirksi, kaip paaiškinsi, ko tau reikia, sakau- nulis problemų biggrin.gif Jis tai ant lapelio užsirašęs nuneša parodo, ko reikia biggrin.gif
Atsakyti
ne, nesutinku. Jei esi gydytojas ir zinai ko reikia- viena, o jei simptomus reikia isvardint?
vienas tolimas pazistamas JAV i Atlantos olimpiada lb norejo, babkiu nera, uzsirase savanoriu- tipo rusu moka. Jo seneliai rusai, tai buitine kalba biski mokejo. O karta viena sportininke susirgo, jam vezt pas gydytoja, ir suprato jis kad amba, gydytojas sako "paklausk ar ji viduruoja" jis maste maste ir sako "u tebia govno iz zhopy valitsia?" unsure.gif
Papildyta:
beja, JAV vietose kur daug meksikieciu ir ko pas gydytojus kabinete yra telefonai tokie senoviniai su dviem rageliais, skambina tam tikru numeriu ir vertejas vercia ten-atgal visa pokalbi telefonu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 10 gegužės 2017 - 21:33