Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Mergiona @ 2017 05 05, 22:33)
kita sav pas mus oficiali vaiku skaiciavimo ceremonija "zmonems juodais drabuziais" dalyvaujant  unsure.gif

Sunku iki trijų suskaičiuoti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 05 06, 06:23)
Sunku iki trijų suskaičiuoti?  unsure.gif


na zinai! Aukstoji matematika!! Iki dvieju mes skaiciavom 4 metus ir kelis men. ax.gif 5 men iki ilgiausiu LT skyrybu nedatraukem. unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas, Mergiona, ne man vienai nesimiega. biggrin.gif jau išploviau abu vonios kambarius, išsiviriau arbatos, vis dar niekas neatsikėlė. rytas su arbatos puodeliu vienumoje yra jėga. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 05 05, 18:58)
dexana, kai paskaitau tavo įspūdžius, taip gerai nuteikia.  Nerealiai džiaugiuosi, kad tau pokyčiai taip pavyko  4u.gif


Ačiū už palaikymą smile.gif Kaifuoju nuo šito darbo. Ir dabar va jau savaitė kaip namie, o kelias vėl šaukia, šiąnakt atsibudusi nelabai susigaudžiau kur esu, norėjosi vėl atsibusti vilkiko kabinoje... smile.gif Čia šiaip liga yra, tarp fūristų dauguma tokie ligoniai, šitas gyvenimas paprastai įtraukia ir nebepaleidžia, jeigu tai tavo smile.gif
Atsakyti
O kur Denaxo keliones aprasytos? As irgi noriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 05 07, 09:25)
O kur Denaxo keliones aprasytos? As irgi noriu  ax.gif


kaip kur? ten kur tave vis kviecia, o tu neateini biggrin.gif
p.s. ten tik nuotraukos kelios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 05 07, 08:18)
kaip kur? ten kur tave vis kviecia, o tu neateini biggrin.gif
p.s. ten tik nuotraukos kelios 4u.gif


Aš irgi nematau... unsure.gif
Atsakyti
Labuka 4u.gif Visas esamas ir busimas mamas su Motinos Diena 4u.gif

kagi reportazas is kaimo. Oras puikus siandien, karsta, visi langai ir durys namelyje atdari, tai gyventi galima. Vistos deda kiausinius, randu 5-6 per diena kol kas. Smagu stebeti jas, pirksim aisku ir gaidi, tegul patriuksmauja smile.gif Trioba musu pamazu statosi, nugriove viena sena siena, ten iskase duobe pamatams, tiksliau iskale, nes ten uola vientisine, tai garsai buvo siaubingi, o apie dulkes net nekalbu. Vistiek smagu. Siandien MB padare man rubu dziovykle, tai ranksluosciai jau isdziuvo, kiti rubai skalbiasi. Skambinau mamai, naujienos nekokios, vel pabuvojo ligonineje, atrodo des jai sirdies stimuliatoriu, sake kitos iseities kaip ir nebera. Bus kaip bus. Liepos menesi gavom kvietima i vestuves, MB brolio dukra isteka. nenorim, bet reikia vaziuot i Skotija ir atbuti tas kelias dienas.

Laukiu savo seimynos atvaziuojant, labiausiai tai mazytes pasiilgau, jau guguoja, rekauja, pastoviai sypsosi, treciadieni jau bus 2 men panytei, patys nepastebejom kaip greit prabego, dukryte mano irgi jau baigia atsigauti, vienu zodziu, gyvenimas eina i prieki.

Jus visada skaitau, tik darbo dienom nelabai turiu laiko parasyti. Apie Velumos masinas, turejau dzipus - mersa, discovery, masinas - mersa, mazda, audi, jaguar. Man asmeniskai mersai musa visus rekordus, komfortas, genda su laiku tik ipurskimo sistema, pakeicia ja kol masinos garantinis ir riedi toliau. Dabar vairuoju golfiuka, pirkom nauja tik ekonomiskumo, nes as irgi vazineju daug. Vienintelis geris jo, tai ekonomiskumas, visa kita ekonomine klase, nors naujoviu visokiu daug, labai automatizuota, vistiek nepatinka ji man. Dar jaguar'as labai komfortiska masina, turejau lux'o klases, tai saldainiukas, ne masina, nu bet jau sanaudos ziaurios. MB tik landroveriu fanas, tai turi savo defenderi, dar turim bread bin'a - kabluka, labai patogu kaime gyvenant. Zentas buvo pasineses ant BMW, bet jos geros tik pirmus 2-3 metus, paskui labai stringa kompiuteris tai ir vaziuoji is garazo i garaza - sureguliavimui, pataisymui, updatinimui, tai dabar apsistojo ties mersu, bet greiciausiai pirks volkswagen koki dzipuka mergaitems, kad patogiau butu su vezimais, kedutemis, etc. as dar nezinau kokia sekancia pirksiu, bet, manau, mersa.
Atsakyti
JustDi nepergyvenk dėl stimuliatoriaus. Žiauriai geras daiktas ir nerealiai pataiso padėtį, apsaugo nuo staigios mirties. Mano giminės du vyrai su jais jau virš 10 metų vaikšto ir jaučiasi puikiai. Vienintelis nepatogumas - reikia kraujo tirštumą labai prižiūrėti, kas mėnesį daro tyrimus. Bet tai smulkmena palyginus su gyvenimo kokybe. O vienas giminaitis pabijojo dėti, vis atitolindavo tą reikalą ir mirė... manau tikrai dar ir šnd būtų gyvenęs.

Su šventėm mielas mamas 4u.gif gavau iš sūnaus ranka rašytą sveikinimą, dovanėlę ir pagalvojau, kad turbūt paskutiniai metai. Paauglystėje dingsta tokie rankdarbiai.
Atsakyti
QUOTE(JustDi @ 2017 05 07, 14:29)
Skambinau mamai, naujienos nekokios, vel pabuvojo ligonineje, atrodo des jai sirdies stimuliatoriu, sake kitos iseities kaip ir nebera. Bus kaip bus.


tai kodel nekokios, jei ides eks?
procedura nesudetinga, uztrunka iki valandos. parasyk man az pries kuri laika pries gulant i ligonine(jeigu vln) 4u.gif pagrindinis reikalas, kad ta darytu profesorius, lai pasipraso tik pas ji, jis labai geras zmogas, niekam neatsako biggrin.gif

QUOTE(Eufemija @ 2017 05 07, 16:51)
JustDi nepergyvenk dėl stimuliatoriaus. Žiauriai geras daiktas ir nerealiai pataiso padėtį, apsaugo nuo staigios mirties. Mano giminės du vyrai su jais jau virš 10 metų vaikšto ir jaučiasi puikiai. Vienintelis nepatogumas - reikia kraujo tirštumą labai prižiūrėti, kas mėnesį daro tyrimus. Bet tai smulkmena palyginus su gyvenimo kokybe. O vienas giminaitis pabijojo dėti, vis atitolindavo tą reikalą ir mirė... manau tikrai dar ir šnd būtų gyvenęs.


aha, tikrai apsaugo biggrin.gif taip apsaugo, kad kai kurios greituskes atveza pravesusius su veikianciu stimuliatorium, taip ir nesuprate ka atveze...
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 05 07, 18:49)
tai kodel nekokios, jei ides eks?
procedura nesudetinga, uztrunka iki valandos. parasyk man az pries kuri laika pries gulant i ligonine(jeigu vln) 4u.gif pagrindinis reikalas, kad ta darytu profesorius, lai pasipraso tik pas ji, jis labai geras zmogas, niekam neatsako biggrin.gif
aha, tikrai apsaugo biggrin.gif taip apsaugo, kad kai kurios greituskes atveza pravesusius su veikianciu stimuliatorium, taip ir nesuprate ka atveze...

biggrin.gif nu žinok mano tėčiui profesorius ir sakė panašiai, kad stimuliatorius pergyvens tave, nebijok bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Su mamos diena visas! Mes puikiai savaitgali atsventem mano mamos ir tecio jubiliejus, visa diena buvome isvykoje vinetu kaime. Idomi programa, savotiska koncepcija. Po to smagiai kieme pasibuvom su visa gimine... Na, o ryt prasideda viena svarbesniu savaiciu mano gyvenime ir sprendimu priemimo metas😄.

Kazin, kaip San?
Atsakyti