Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Mergiona @ 2017 05 04, 21:24)
Man "gana" staiga atejo 38 metu.

Dbr aukleju kates  wub.gif na ir vaikus jei laiko lieka  biggrin.gif  biggrin.gif

alimentus gavau... 53 eurai ir dar 2 centai.  unsure.gif ir SMS is mokyklos "18 ekskursija (x du, aisku), 3- klases fondas, 50- kitu metu vadoveliams" Smagu  biggrin.gif


As stabiliai 50 tegaunu. biggrin.gif tik mano dviem vaikam.

Labai sakyciau akiai miela klases fondo suma wub.gif pas mane geguzes pabaigoj susirinkimas, bet pagal pirkinius i klase, manyciau turetume i fonda iki 20 e itilpt. Labai viliuosi. Uz ekskursijas jau apsibilietavau vienam 35 e.

Mokat uz vadovelius? :O o uz pratybas? Nes pas mus pavasari renka kitu netu pratyboms, iprastai apie 50-60 e., bet lyg vaikis minejo, kad kitiems metams zada elektronines. Tai is vis nzn kiek kainuos, tik viena ausim girdejau, kad plansetem zadejo aprupinti mokykla.
Atsakyti
Veluma, tu su tokia nevažinėsi biggrin.gif pas mane citroen c4 cactus. Ne ta klasė. Žiauriai galios trūksta, bet duotuoju momentu vistiek gariausias pasirinkimas MAN dèl kainos ir ekonomiškumo.
Atsakyti
Lim😄😄
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 05 05, 07:14)
Lim😄😄


Aš rimtai biggrin.gif jei man per diena po 130km nereiktų nuvažiuot ir aš su tokia nevažinėčiau. Pirkčiau kokį bmw... bet kai su visa jos ekonomika vien kurui apie 120 svarų per mėnesį nueina, tai išleist du kart tiek vien kaprizui man gaila. Va kada nors įpirksiu gal Teslą biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 05 05, 07:15)
... bet man is principo Volksvagenai nepatinka...


Draugė wub.gif wub.gif wub.gif Man jie irgi iš principo nepatinka, jokie bigsmile.gif Dukra kai rinkosi sau mašiną, jai buvo pareikšta, kad VW net nežiūrėtų, nes nepadėsiu, ir nepakęsiu tokio po savo langais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2017 05 05, 06:20)
As stabiliai 50 tegaunu.  biggrin.gif tik mano dviem vaikam.

Labai sakyciau akiai miela klases fondo suma  wub.gif pas mane geguzes pabaigoj susirinkimas, bet pagal pirkinius i klase, manyciau turetume i fonda iki 20 e itilpt. Labai viliuosi. Uz ekskursijas jau apsibilietavau vienam 35 e.

Mokat uz vadovelius? :O o uz pratybas? Nes pas mus pavasari renka kitu netu pratyboms, iprastai apie 50-60 e., bet lyg vaikis minejo, kad kitiems metams zada elektronines. Tai is vis nzn kiek kainuos, tik viena ausim girdejau, kad plansetem zadejo aprupinti mokykla.


o kodel i VIF nesikreipi? bet blin vyrai pridurkai, jo menesine alga 106.04 tipo??? nes gi 50% atskaicioja. rolleyes.gif

"akiai mela suma" yra uz menesi, tai metai buna 27, plius 54 i mokyklos. 50- na viskam ko reikia, bet rugs visvien dar kokie 30.

nu-nu, plansetem sakai visa lt aprupins? unsure.gif
Atsakyti
dexana, kai paskaitau tavo įspūdžius, taip gerai nuteikia. Nerealiai džiaugiuosi, kad tau pokyčiai taip pavyko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 05 05, 15:50)
o kodel i VIF nesikreipi? bet blin vyrai pridurkai, jo menesine alga 106.04 tipo??? nes gi 50% atskaicioja.  rolleyes.gif

"akiai mela suma" yra uz menesi, tai metai buna 27, plius 54 i mokyklos. 50- na viskam ko reikia, bet rugs visvien dar kokie 30.

nu-nu, plansetem sakai visa lt aprupins?  unsure.gif


Gaunu is Vif. Jau as negausiu biggrin.gif . Bet ten ne alimentai-ten pasalpa is valstybes smile.gif

Ne, jis nedirba legaliai tycia. 😆. Kad MAN pinigu antstolis is jo nenuskaiciuotu. Ne vaikams biggrin.gif

Nemoketu ir tu 50, bet nenori teistumo uz vengima islaikyti vaikus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realesne: 05 gegužės 2017 - 18:54
Bet na blin, nesikeikus, pasakyk, ar mes tekejom uz tokiu xxx ar tokiais patapo? (maniskio versija nuo sunkaus gyvenimo su manim, irgi bijo kad as per daug babkiu turesiu)
Atsakyti
Denaxa sveika sugrįžus. 4u.gif
Stripulis unsure.gif sveika 4u.gif

Išgyvena sunkią darbinę dieną, bet tikiuosi vieną didžiulį metų reikalą sutvarkiau, jei kas užkulisiuose nepakiš kojos. Valio savaitgalis. Nors neužteko šilto vakaro terasoj išsidrėbus atsigavimui. Reikia išsimiegoti. Protinė įtampa vis dėlto žiauriai sekinanti. Ypač jei dar šalia reikia spręst sudėtingus žmonių tarpusavio santykius... ech kartais sunku būt vadovu.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 05 05, 18:05)
Bet na blin, nesikeikus, pasakyk, ar mes tekejom uz tokiu xxx ar tokiais patapo? (maniskio versija nuo sunkaus gyvenimo su manim, irgi bijo kad as per daug babkiu turesiu)

biggrin.gif patapo patapo. ;)
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2017 05 05, 22:29)
biggrin.gif patapo patapo. ;)


kita sav pas mus oficiali vaiku skaiciavimo ceremonija "zmonems juodais drabuziais" dalyvaujant unsure.gif
Atsakyti