Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

2 metai? o kodel du?
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 05 04, 19:39)
2 metai? o kodel du?


Laisva "poros metų" interpretacija.





Uhu! Bosas patvirtino žodžiu finansavimą mano naujiems mokslams. Liko tik formalumus dabar susitvarkyt. wub.gif
Atsakyti
Stripuli, net nepamenu dėl ko buvai pabėgus ax.gif
Bet turbut laikas be mūsų prailgo tongue.gif
Atsakyti
Stripuli, maciau tavo kosmosa FB. Nieko nesupratau nei ten, nei cia, isskyrus kad tau tikrai labai blogai❤. Bet as nezinau kaip tau padet? Pasakyk...

Pas mus darbe vienas kolega iseina. I zyyymiai geresnes salygas.. kompanijos neatskleidzia dar, bet itariu. Mane vienas vietiniu bosu- draugas buvo pasikvietes pakalbet... sako gerai apgalvot sprendima, neskubet, pasigalvot ko as noriu ir t.t. Beje, tas sausi pradetas karas baigesi. Mano ideja, priejimas buvo patvirtinta. Taip kad galima net strategija pakeist... bet ideja buvo pavogta, autoriais tapo visai kiti zmones. Tai kaip man likt lojaliai?

O ar gebesiu dirbt su vyru, nezinau. Pastaraji menesi kaip ir dirbam ir man jau sunku. Man reik greitesniu sprendimu...

Blaskausi iki negalejimo. Nemiegu, nevalgau. Viena diena atrodo vienaip, kita - kitaip...
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2017 05 04, 20:46)
Uhu! Bosas patvirtino žodžiu finansavimą mano naujiems mokslams. Liko tik formalumus dabar susitvarkyt. wub.gif


na tu saunuole 4u.gif as vis labiau jauciuosi atsimokius. Bent jau formaliuose moksluose. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 05 04, 22:50)

Blaskausi iki negalejimo. Nemiegu, nevalgau. Viena diena atrodo vienaip, kita - kitaip...


Kažkaip vis tik turėsi apsispręst ir pasirinkti tolimesnį kelią... Linkiu tvirtybės... čia tau 4u.gif : https://www.youtube....h?v=ccEttxPqlHA
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 05 04, 21:50)
O ar gebesiu dirbt su vyru, nezinau. Pastaraji menesi kaip ir dirbam ir man jau sunku. Man reik greitesniu sprendimu...

Blaskausi iki negalejimo. Nemiegu, nevalgau. Viena diena atrodo vienaip, kita - kitaip...


mano aisku kitokie sprendimai, rodos sakiau jau, man lb fraze padeda "just wait a bit and time will bring you the answers". Gal be konteksto ne taip itikinamai skamba. Bet bandau laukt ir staiga ateina momentas kai nebegaliu ir viskas susiklosto savaime galvoje, aiskus veiksmu planas.
Atsakyti
Veluma, neik niekur. O jei eini, tai tik už daugiau ir į aukštesnes pareigas ax.gif Materialistė aš, žinau. Bet jei abejoji - dar ne laikas.


Mergiona, nežinau ar man bus gana. Pasinėriau į rašymą, bet man trūksta adrenalino. Atrodo, lyg turiu per daug laiko ir jį švaistyčiau rolleyes.gif
Atsakyti
Man "gana" staiga atejo 38 metu.

Dbr aukleju kates wub.gif na ir vaikus jei laiko lieka biggrin.gif biggrin.gif

alimentus gavau... 53 eurai ir dar 2 centai. unsure.gif ir SMS is mokyklos "18 ekskursija (x du, aisku), 3- klases fondas, 50- kitu metu vadoveliams" Smagu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 04 gegužės 2017 - 22:29
Lim, o as sirdyje jauciu kad atsikandau tos karjeros. Nieko gero be pinigu jinai man neatnese. Jei tik zinociau kad su pinigais viskas bus ok ( zinau, as irgi materialiste), tai iseiciau iskart.
Atsakyti
Labas miaurytis wub.gif
Atsakyti
Ir as turbut nenoriu i samdima darba, nebent uz tokius pinigus kuriu tikrai neprotinga atsisakyt kuriam laikui. et tada tikrai ne dabartineje kompanijoje, nes cia niekada nezudirbsi normaliai. O vel is naujo turet kazka at galvos.

MB isejo i niekur pries 6 metus. Vis dar kaifuoja kasdien. Laisvas. Ir as noriu tokios laisves.... Kuri gali atnesti milijona, bet kuri gali ir i bankrota nuvaryt. Beda mano asmenine, kad be plano apie plana ir dar po to plano atsarginio as negaliu gyvent. Ir man reikia 120proc garantiju, kuriu ne samdimamdarbe niekad nera. Vat cia mano baime😄😄

ideju as turiu, darbo nebijau, tai kaip ir viskaa turetu but ok. Uzvakar puse dienos praleidom po salonus vazinedami. siam monpmentui apsistijom tiek AQ5 arba Jaguar ( kazkoks). 😄😄 Bet baisiai brangu😄😄. Dar vyras apie nauja VW Tuareg ar koki kalba, bet man is principo Volksvagenai nepatinka. Lim, primink kokia tavo masina?
Atsakyti