Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

San 4u.gif
kas ten jums nutike? nieko gudriau nesumastau, kaip hemoraginis insultas... unsure.gif
Atsakyti
San, tikejimo...

Mergiona, na parodysi 10 kartu, 11 nebereiks.

Mano vaikai nieko nedaro... siuksles isnesa, suni pavedzioja, bet kai prasom. Jokiu tvarkarastiniu darbu... Nezinau, reiktu gal ka duot, bet kad ir patys nekazka daug darom... o tokius darbus kaip si savaitgali- langu valymas, uzuolaidu skalbimas, siltnamio sodinimas- ne kazka jie padet gali...
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 05 01, 17:19)
Mergiona, na parodysi 10 kartu, 11 nebereiks.


ofigennas optimizmas unsure.gif as jai kokiu 4 metu regejima dviejose vietose tikrinau, negalejau patiket kad ji mato gerai, man atrode kad na nevisai akla aisku bet rimtai-rimtai negerai. Sakai "paimk kamuoli" (kuris guli viduri kambario), suka ratus, iesko, su koja uzkliuna uz jo, toliau iesko ir neranda blink.gif iki 4 nurasiau kalbos bedom- nesupranta ko is jos nori, paskui regejimui, dbr susitaikiau kad gyvena Menulyje su trumpalaikiais vizitais i zemele... rolleyes.gif svarbiausia niekad nzn kokia jai diena- dbr super isdeliojom savaigalio daiktus, viskas i vietas, o buna duodi ka svarbaus- dokumenta koki ar rakta "padek ant stalo virtuveje". Ateini- nera blink.gif kur??? "ja ni znaaaju" bigsmile.gif rolleyes.gif Kai ji 3.5 metu logei isaiskino kad kates nera macius rolleyes.gif ta jau "pieniuka laka, miau sako" (cia rodo paveiskleli) maniske "ni znaaaju", loge "katyte!" maniske "katyte??? blink.gif " na lyg pirma karta gyvenime zodi girdetu ax.gif karoche rolleyes.gif ji gimus puost musu pasauli savo sypsena wub.gif ir praktinio pritaikymo kol kas nenusimato ax.gif sedi sau kamputyje, plaukus paleidus, dainuoja, su lelem zaidzia. Vaizduote wow, pati sau superines pasakas seka. Zodziu, ka is lunatiku paimsi unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 01 gegužės 2017 - 20:04
Mergiona, o kaip mokykloje bus? kada jus pradedat su irgi mergaite? ar jau pradejot? susimakalavau.
Atsakyti
Mergiona, tai gal pas ja kokie suvokimo sutrikimai? negali buti?
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 05 01, 20:07)
Mergiona, o kaip mokykloje bus? kada jus pradedat su irgi mergaite? ar jau pradejot? susimakalavau.


pradejom. Priesmokyklineje klaseje buvo neblogai, ir puse pirmos klases irgi. O toliau susirgo mokytoja ir 3 menesius buvo rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif karoche, siam momentui raides pamirsus ir ru ir lt, ir skaiciot irgi. Dbr mokytoja grizo, gal ka nors padarys. Nes pavaduojanciom mokytojom maniske arba nesake nieko- ignoravo arba pareiske "kalbesiu tik su tikra mokytoja". Tiek ziniu unsure.gif Namie skaito lb gerai, su intonacijom, gan greitai- mergaite imho ppanasiai skaito, tik mazykes dar geresnes intonacijos- is mokyklos vien pastabos "prastai perskaite, nepasiruosus" unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(milaaaa @ 2017 05 01, 20:11)
Mergiona, tai gal pas ja kokie suvokimo sutrikimai? negali buti?


Gali. Bet nieko tokio konkretaus. Ji gi iki 4 metu beveik nekalbejo. Santarai jai isaiskino kad kalbet verta. Pirmi vaiko zodziai ne "mama-tete" o "neliesk" "laseline-ne" "pasitrauk".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 01 gegužės 2017 - 20:12
Oi Mergiona, stiprybes tau. Isproteciau as jei man taip. Ir dar jei vienai😔
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 05 01, 20:15)
Oi Mergiona, stiprybes tau. Isproteciau as jei man taip. Ir dar jei vienai😔


na dirbsim vasara, tada ziuresim. Gal bandysiu kitais metais atlaisvint darbo dienu vakarus ir daugiau savaitgali dirbt (nors kur jau daugiau verysad.gif ). Bandziau joms mokytoja samdyt, istverem rugs- spali, paskui mergaite pasake kad nenori jos matyt. Gaunasi uzburtas ratas- dirbu ir mokytojai atiduodu. Bet is kitos puses neturiu tiek kantrybes, visgi 2+2 aiskint atskiras talentas. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 01 gegužės 2017 - 20:19
O jei palikt viska savieigai? ar tikrai nesupranta kas bus 2 plius 2? gal nereik maksimumo? Nezinau.... Mano pirmoke skaito labai labai viduriniskai. Sunkiai. Bet namie nedirbam daugiau, neverciu. Mokytoja sako, kad nereikia, tai ir nesuku galvos. Nezinau...
Atsakyti
tikrai nebesupranta. Mokejo, iki 10 tikrai gerai skaiciavo. Pamirso. Savieigai gal matieka ir rusu galima palikt, o lt ir eng kur nei zodzio per metus neismoko? unsure.gif

p.S. su mergaite po antros klases vasara lb dirbom- lb pasijaute ir 3 klaseje jai lb neblogai sekasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 01 gegužės 2017 - 20:38
Mergiona, tu sventoji. Jei man vasara dar vaikus mokyti reik, tikrai isproteciau. Dabar visiskai asociale pasijuatu 😄😄
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 05 01, 20:42)
Mergiona, tu sventoji. Jei man vasara dar vaikus mokyti reik, tikrai isproteciau. Dabar visiskai asociale pasijuatu 😄😄


cia as asociale jauciosi unsure.gif kiti kasdien n.d. tikrina, bla-bla unsure.gif o mano vaikas man is paskos vaiksto su knygute "nu maaaama, dar tik du pratymukai, nu, trututeli dar, ir bus viskas" as "ne!!!!" vaikas "nu mama, na jau nedaug liko, tik va sita paziurek ir dar va cia, mam, na, davai, nepasiduok taip lengvai!" biggrin.gif
Atsakyti