Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

Veluma, Mano sarasas ryskiai mazes is, bet vis vien dar nieko neturiu. Nieko 🙄. Kervirtadieni vyras su vaiku pabus, as duosiuos po pardes. Kita sav jau I LT.

Siandien buvom pas pediatra. Mano kukulis ne toks ir kukulis. 84cm, 11kg. Krepsininkas 😄
Atsakyti
Milaaa,
1) minimaliu dovaneliu reik, tinka saldainiai ir kava, bet reik suskaiciuot, supakuot -zinant mano perfekcionizma... As kazkaip visad tokias mazas dovaneles dovanoju pagalbininkams. Zirgu trenerei -isimtis, siaip bureliu vadovams ne.
2) isvaziuoju pas tevu ir dar baisiau. Kucias pas vyro tevus, reik kazka veztis, nes jo tevai amzinai ten dejuoja -tai maisto, gerimu, dovanu puse bagazines. Tada Kaledos pas mano tevus -zadu torta daryt + vel gerimai, uzkandziai ir t.t. Nes gauja didele, mes 5, MB brolio seimyna irgi 5, o siemet Kaledos regis pas mano tevus visu, tai 15 zmoniu. Vien pagalvojus pavargstu... apie tas lekstes, puodus, maista, ir TVARKYMA po to.
Atsakyti
Pas mus irgi gauja didelė, pavargstam, bet ir smagu būna susitikti. Dbr tik išsveikt reikia iki švenčių, gali netekt niekur važiuoti.
Atsakyti
Veluma, as kaip temos ubage pasisakysiu- as valytojos vietoj lisniems kad ir 5 ar 10 euru apsidziaugciau labiau nei kavai kad ir super-puperiskai ax.gif
Atsakyti
Nu ne, 5-10 kazkaip be rysio, o daugiau jau kaip ir perdaug. Nera jai blogai, faina moterele,uzsienyje atostogauja. Manau, kad apsidziaugs kava ir co. Cia gi demesys, ne pinigine israiska svarbu.
Atsakyti
Gavau darbe premiją -nusipirkau grindų skudurą.
Teisingai sakė: o kam tau ta premija...
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2016 12 13, 08:02)
Manau, kad apsidziaugs kava ir co.  Cia gi demesys, ne pinigine israiska svarbu.

Aišku, apsidžiaugs 4u.gif Aš savo tvarkytojai irgi perku kokią nors smulkmeną. Ir kiekvienais metais šventiniu laikotarpiu stengiuosi suderinti jai vieną laisvą tvarkadienį, už kurį sumokam. Tai čia būna kaip ir didesnė dovana nuo visos šeimos, nes tvarkymąsi dalinamės visi.
Atsakyti
Kakbejau su bose. Tureciau gaut nauju pareigu pasiulyma sia savaite. Be finansines naudos kol kas, bet graziu pavadinimu 😄, kaledine dovana. Metini pokalbi turejau ka tik, bonusai tik kovo gale, vertinimo ( pazymio) nezinau dar 😄.

Dar darbas buteli vyno ir 28,80 eur vertes dovanu ceki i Nacionalini dramos teatra padovanojo. MB irgi vaziavo savo kolektyvui dovanu pirkt siandien, kazin, nepamirso, kad ir as pas ji dirbu 😄😄
Papildyta:
San, kaip cia? Skuduras brangus, ar☹
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2016 12 13, 15:56)
San, kaip cia? Skuduras brangus, ar☹


ir tas, ir tas, ir trečias - sakau, gal darbo terapija išgelbės mane nuo palatos be rankenų...


Aš kai skaitau, apie tuos jūsų metinius ir pn. pokalbius - na man visiškas kosmosas, visiškas - nesu gyvenime susidūrus su net nors kiek panašiais dalykais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo san: 13 gruodžio 2016 - 16:23
QUOTE(san @ 2016 12 13, 13:24)
Gavau darbe premiją -nusipirkau grindų skudurą.
Teisingai sakė: o kam tau ta premija...


Skuduras geras daiktas, ūkėj pravers 4u.gif Aš pasidaviau MB įkalbinėjimui ir kaip kalėdinę dovaną sutikau eiti su juo į kazlo koncertą. Geriau būčiau pirkus skudurą fool.gif
Atsakyti
San, kada nors gyvai papasakosiu koks sopulys tie pokalbiai. Kai turi girtis ka gero nuveikei,kas man isvis misija neimanoma, as vis sakau: mano komanda ir t.t. Kas yra blogai, nes reikia sakyt AS AS AS. Gal kitais metais, kai nebeturesiu tiesiogines komandos, ismoksiu?
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2016 12 13, 17:05)
San, kada nors gyvai papasakosiu koks sopulys tie pokalbiai. Kai turi girtis ka gero nuveikei,kas man isvis misija neimanoma, as vis sakau: mano komanda ir t.t. Kas yra blogai, nes reikia sakyt AS AS AS. Gal kitais metais, kai nebeturesiu tiesiogines komandos, ismoksiu?


O man viskas priklauso nuo vadovo ir nuo pačios. Paskutiniai trys - tiesiog superiniai. Įskaitant ir vakarykštį, nors ir nieko nebereiškiantį... feedback'as yra jėga.

P.s. pareigybę sukurti pas mus, pasirodo, mėnesio darbas. Kitam, būsimo darbo, gale - kažkas pasikalbėjo su kažkuo, kad pasikalbėtų su kažkuo apie kažką ir kai kažkas paaiškės, man kažkas praneš. Tikiuos, kad iki Kalėdų. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *lim->0*: 13 gruodžio 2016 - 18:36