Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Mergiona @ 2017 04 29, 09:03)
Aisku, 1000 geriau nei 5000, bet kazkaip visvien nesiderina su mintim auklet gabuji ubageli.

Tai gal nesitaiko į ubagėlius. Nori susirinkti gabius iš vidutiniokų.
Nes LSMU mokestį padarė 1000, ir mano, kad surinks kaune pakankamai ir gabių, ir galinčių tiek mokėti. Bus matyti, kaip jiems seksis. Dukterėčia po dabartinių testų antram dešimtuke, bet sesuo jau apsisprendė, kad neleis, nes auga dar antra, abiem kainuoja popildomi būreliai ir viską sudėjus mokestis jiems per didelis.

Labas rytas. Mano sėklytės dygsta visgi wub.gif
Atsakyti
Pagyvenus- mano akim tas 1000- na, kompromisas tarp poreikio reklamuotis ir kitu tevu noru. Imam gabius, bet ne to sluoksnio kad sukeltu kitu tevu na, eeee, nepasitenkinima ax.gif Kas realiai uz to slepiasi be tiesiogines reklamos- "remiam gabius" sunku pasakyt ir tik speliot galima... gal akademiniai pasiekimai "netraukia" ir skubiai "vidurkius" reikia kelt? Auga konkurencija, atsidaro naujos mokyklos, vien to kad "ak-ak, darom kitaip"- nebeuztenka.

Dar gilesnis mano imho- ju tiksline auditorija- tevai kurie tarybiniais laikais buvo uzguiti mokykloje ir nlb zino ir domisi kas pasikeite. Prisiklauso baubu ir pletku ir "gelbsti vaika" bet kokia kaina. O tokiu lieka vis maziau. O kas renka info, lygina, tt- taip lengvai 5000 moket nepriversi. O tokiu, kurie pinigu neskaiciuoja tiek, kad 10-15 stuku uz 2-3 vaikus jiems "ne pinigai" ant Lietuveles neuztenka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 29 balandžio 2017 - 09:24
Žiedelius jau turiu wub.gif Galiu pradėti laukti vaisių biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 04 29, 08:14)
Tai gal nesitaiko į ubagėlius. Nori susirinkti gabius iš vidutiniokų.
Nes LSMU mokestį padarė 1000, ir mano, kad surinks kaune pakankamai ir gabių, ir galinčių tiek mokėti. Bus matyti, kaip jiems seksis. Dukterėčia po dabartinių testų antram dešimtuke, bet sesuo jau apsisprendė, kad neleis, nes auga dar antra, abiem kainuoja popildomi būreliai ir viską sudėjus mokestis jiems per didelis.

Labas rytas. Mano sėklytės dygsta visgi  wub.gif

I LSMU mano pazystamas nori leist, bet sake turi but deklaruotas kaune. Is kitu rajonu neima, nepaisant gabumu
Atsakyti
Pagyvenus, kada i siltnami? As ryt poryt zadu. Mano irgi agurkai su ziedais jau.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 29, 14:44)
Pagyvenus, kada i siltnami? As ryt poryt zadu. Mano irgi agurkai su ziedais jau.

Gal poryt pirmus ir susodinsiu. Bet pas mane šiemet dar maži dauguma daigų. Labai prastai dygo sėklos. Prasikaldavo tik per 3--4 savaites. Kitiems metams tikrai įsigysiu šildymo kilimėlį ir termodėžę. Baltai pavydžiu tau agurkų su žiedais ax.gif Gal reiks ir man iki turgaus nuvažiuoti ir kokį porą nusipirkti, nes maniškiai dar tik antrą tikrą lapelį leidžia.
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2017 04 29, 14:30)
I LSMU mano pazystamas nori leist, bet sake turi but deklaruotas kaune.  Is kitu rajonu neima, nepaisant gabumu

Kadangi mes kauniečiai, tai apie tokį aspektą net nepagalvojau. Bet jei tikrai nori, juk ne bėda prisideklaruoti. Ar ten tikrina kaip nors deklaracijos datą?
Nors mano vaikai jau dideli, bet vis dar neišlipu iš "mokyklinių problemų". Reikia kažką daryti su dukros mokykla, nes kuratorė dar kartą patikino, kad nesurinkus visų metinių 7 arba daugiau - šalins. Viena bėda - kur eiti. Mūsų rajoninė mokykla tikrai prasta. Kitos naujų 10 klasių neformuoja. Ar yra vietų esamose klasėse neskelbia. O paklausinėjus besimokinančių, tai sako, kad laisvos vietos pratesnėse klasėse, nes jei tik yra geresnėje, tai jau besimokantys pereina. Kita bėda - dukra vis dar nesusitaiko su mokyklos keitimu. Dabar daro, ką tik gali - mokinasi naktimis kontroliniams, daro papildomus darbus. Žodžiu nepripažįsta situacijos beviltiškumo ir visai nesvarsto jokių kitų altetnatyvų. Aš gi jai mokyklos neišrinksiu unsure.gif
Atsakyti
Pagyvenus, jei kalba ne apie Liceju- imho- su trupuciu pinigu gali patekt bet kur. Ne kysio forma, tiesiog paremi mokykla. Nors fig zino kas keisys, zada lb sugreztint "ppagal gyvenama vieta", na gi ir registracija galima gaut ten, kur reikia ax.gif
Atsakyti
Pagyvenus, šaunuolė dukra, tai gal visgi ištemps ir liks kur mokosi? O į kokią mokyklą sesers dukra stos?

Sunki diena, atšventėm Pirmąją komuniją. Nusikaliau, apsiėdžiau, pagaliau ramybė su arbatos puodeliu.

Mergiona, labai pritariu tavo mintims. Nu neskaniai man ta Morta atrodo...
Atsakyti
Eufemija, ar ne tu svarstei Morta kaip viena is alternatyvu? ir nesirinkot del kainos? as nezinau. Padirbejus siek tiek daugaiu pas MB imu suvokt kokia galinga jega yra marketingas. Manau, cia butent tas atvejis, o tuo paciu gal tikrai kam nors dar ir pades... Kodel ne?

Man tai nekliuna. As kadangi net nesvarstau jos kaip varianto- del daugelio rpeizasciu, pinigai viena is ju, bet ne pagrindine sakyciau, tai man kazkaip nei silta, nei salta. Vat jei musu mokykla sugalvotu kazka idomaus, tai matyt kitaip svarstyciau.

Vaikams jau pavasaris, visi kas kur, net maze kazkur kaime pas kazka. Smagu. Vyras vis dar vargsta parodoje, o as prie zidinio sau ramiai SM tupiu. Reiks irgi imtis darbu, reikia stoginems suki is keliu zodziu sukurt, tuscia galva😄😄
Atsakyti
Ne, aš Mortos nesvarsčiau, Kaune nėra 5 klasės. Nebent mažiausiajam kada nors. Bet man iš principo žiauriai baisi mūsų švietimo sistema, todėl stebiu alternatyvas, bet jos manęs irgi nežavi. Žiauriai nežavi ir liūdina.

O šiaip pasaulinė statistika rodo, kad laimingiausi vidutinybės, jiems ir pritaikytas pasaulis. Gabūs vaikai irgi yra specialių poreikių vaikai, žiauriai specialių, juos sumotyvuot labai sunku ir išmokyt sistemingai dirbti misija neįmamoma, nes dėl savo gabumų jie perskaito prieš pamoką ir moka, kam namie vargt su namų darbais, kurie jiems neįdomūs, neprasmingi. Dažnai jie mokyklose konfliktuoja su mokytojais, nedaro kas liepiama, gauna dvejetus, meta mokyklas. Beje genijai kaip žmonės būna dažniausiai nelaimingi...
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 04 29, 14:04)
Kadangi mes kauniečiai, tai apie tokį aspektą net nepagalvojau. Bet jei tikrai nori, juk ne bėda prisideklaruoti. Ar ten tikrina kaip nors deklaracijos datą?
Nors mano vaikai jau dideli, bet vis dar neišlipu iš "mokyklinių problemų". Reikia kažką daryti su dukros mokykla, nes kuratorė dar kartą patikino, kad nesurinkus visų metinių 7 arba daugiau - šalins. Viena bėda - kur eiti. Mūsų rajoninė mokykla tikrai prasta. Kitos naujų 10 klasių neformuoja. Ar yra vietų esamose klasėse neskelbia. O paklausinėjus besimokinančių, tai sako, kad laisvos vietos pratesnėse klasėse, nes jei tik yra geresnėje, tai jau besimokantys pereina. Kita bėda - dukra vis dar nesusitaiko su mokyklos keitimu. Dabar daro, ką tik gali - mokinasi naktimis kontroliniams, daro papildomus darbus. Žodžiu nepripažįsta situacijos beviltiškumo ir visai nesvarsto jokių kitų altetnatyvų. Aš gi jai mokyklos neišrinksiu  unsure.gif

Aga, jie daug metu kaune gyveno, persikele kelis metus kitur, taip sake ir darys.
Nu joo... toje gimnazijoje, kur mokosi mano dickis, sake labai prastu 9 oku karta atejo. Ir mokosi lb prastai, ir zole stumdo/ruko, ir siaip "autistai". (cia mano jaunikaicio zodynelis...)
Atsakyti