Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(milaaaa @ 2017 04 26, 22:09)
4u.gif
neperku lt nei skuduru nei batu, cia kazkokios nesveikos kainos 4u.gif


Pačios nesveikiausios kainos tai šveicaruose biggrin.gif Pažiūrėjau, kad žmonės visur taip sukasi biggrin.gif Lietuviai šturmuoja lenkus, Prancūzai ispanus (La Jonqueroje prie prekybcentrių vien tik prancūziškos mašinos, ir visose pardėse gali prancūziškai susišnekėti), šveicarai šturmuoja vokiečių Lidlą palei Baselį- vaizdeliai ko gero geresni nei kad lietuviai suvalkuose biggrin.gif Taip kad lietuviai ne išskirtiniai, kurie ieško kur pigiau, visur tas pats darosi smile.gif
Atsakyti
Denaxa, bet ir algos Sveicarijoje nenormalios 😄😄

Patvirtino mums paskola!!! Valio!!! Viskas pagal plana, tikiuos taip ir toliau!
Atsakyti
Veluma puiku. 4u.gif Denaxa, taiklūs pastebėjimai. 4u.gif

Mane jau visi baigia įtikinti, kad emigruojama ne dėl pinigų. Negi tikrai? unsure.gif

Mergiona, bet gal ir kitos, matėt, Mortos mokykla paskelbė socialinę akciją priims tik už 1000 eu metinį mokestį keletą vaikų, atranka pagal intelekto Vekslerio testą. unsure.gif net nežinau, kaip vertint, bet džiaugsmo kažkaip nekyla. Vis galvoju, kas už to slypi?
Atsakyti
Eufemija, maciau ta akcija.Gal nieko neslypi?
Atsakyti
Aš galvoju, koks tos akcijos tikslas?
Atsakyti
Veluma, daug šveicaru sunkiai gyvena. Nors padavėju atlyginimas kaip mano, bet aš neatiduodu 60% pajamų buto nuomai. Ne iš gero gyvenimo į vokiečius važiuoja apsipirkt. Aišku ne skurdžiai, bet didžioji dauguma labai taupiai turi gyvent. Bet atostogos jiems visur pigu 😀
Geriausia DE gyvent imant pajamų ir kainų santykį 😋
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Romy: 28 balandžio 2017 - 20:17
Romy, aciu. Tuomet prasysiu vokiskos algos. Gal isivaizduoji mazdaug kiek Vokietijoje algos didesnes nei LT, proc. Man idomu. Niu kur ofise sedint😊
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 28, 20:20)
Romy, aciu. Tuomet prasysiu vokiskos algos. Gal isivaizduoji mazdaug kiek Vokietijoje algos didesnes nei LT, proc. Man idomu. Niu kur ofise sedint😊

Veluma, sunkus klausimas.
Ofise kapeikas gali uždirbti, o gali ir daugiau už Vokietijos kanclere 😀 Sakyciau Key Account MANAGER , Quality Engineer ir t.t tarp 65k eur ir 80k eur per metus prieš mokesčius. Aišku gali būt daugiau kylant pareigom ar keičiant darboviete.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Romy: 28 balandžio 2017 - 20:54
Niu tai apie dvigubai veik. Aisku. Aciu.
Papildyta:
O mokesciu kiek? Moka darbuotojas ir darbdavys, kaip pas mus? Nes jei LT priskaiciuot dar darbdavio dali, tai nekosminis skirtumas tada.... tik kad po mokesciu LT skurdu...
Atsakyti
Yra 5 mokesčių klases.
Vienos yra nevedusiems, kitos tik vedusiems. Žodžiu man kažkur išeina 46% įskaičiuojant sveikatos draudimą (~16%).
Darbdavys mokesčių nemoka. Moka likusia dalį sveikatos draudimo (50:50 darbdavys ir darbuotojas), moka į pensija, slauga ir t.t.
Siaip plati tema 😀Galima plėstis iki begalybės
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Mano IMHO del Mortos:

Pasaulio mastu: o kas cia mandro? Oxford ir ko- visi priima gabius ne uz babkes o net su stipendijom.

Lietuvos mastu: siekiama to paties- grazus ivaizdis, ne tik turciu vaikai pas mus eina, turi keleta parodiniu vaiku su DS (dar karta atsiprasau, mano asmenine, privati, gal but giliai neteisinga nuomone), dbr dar keleta parodiniu "ubagu" tures- Xrazu wub.gif Griztant i realybe nuo reklaminiu smailu- 1000 euru per metus, pliius cia tik plikas mokestis uz moksla, maistas ten lb brangus, net turciai mustekus dezuteje nesasi- na gerai, ir sitie dezute atsines, ne beda, bet yra daug privalomu isvyku- kaina auga. Aisku, 1000 geriau nei 5000, bet kazkaip visvien nesiderina su mintim auklet gabuji ubageli. Plius- LT- broliuku krastas, Vekslerio testas- standartinis testas. Rusisko atsakymai yra inete, lietuvisko gal ir nera, bet uz nedidele suma gali gaut is kokio "pazistamo psichologo", iskalt mintinai, ir tavo IQ nori 130, nori 190...- taigi atranka svelniai tariant remiantis abejotinu kriteriju. Vel mano imhA- remt reikia kuribiskus, nestandartinio mastymo, motyvuotus, tt- o ne auksto IQ- kuris tik skaicius ir realiai tik skaicius. Vaziuojam is kitos uses. Surinks, kiek? 5? tokius, ir? ka jie jiems gali pasiulyt? atskiras pamokas? individualu mokyma? yra gabiuju vaiku akademija, kur vaikai bendrauja su "savo IQ chebra" neperkialiant ju i svetima socialini sloksni. Protingas vaikas greit susipras kad yra "ne toks kaip visi" ir skirtingai nuo paprastos mokyklos kur jis issiskyre intelektu, cia jis issiskirs devetais rubais ir blokiniu butuku.

Karoche, mintis reklamiskai grazi, kazkiek pamascius... na, reklamoje graziai atrodys.

Prasau nesuprast neteisingai- turi pinigu- turi teise leist kaip nori, nors Mortoje vaika ugdyt, nors bet ka kita daryt. Neturi pinigu ir turi gabuji vaika- nuuuuu, va galesi galvot. jei paskaiciuot dar is kitos puses- 1000 euru/metai- tai du korepetitoriai po pamoka i savaite. Tik kad garantijos kad Mortoje ju neprireiks nieks neduoda. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 29 balandžio 2017 - 08:08
Dar prirasysiu- bent vln gabiuju ugdymas imho tikrai gerai organizuotas, mano nuomone kam tikrai reikia pagalbos- uzsispirusiems, siekiantiems, motyvuotiems vidutiniu gabumu vaikams. Va sitie su trupuciu pagalbos pasieks lb daug, o be jos- gali nieko nepasiekt. butent jiems reikia spec ugdymo metodu, ttt. Gubus tam ir gabus kad pats bet kokiom salygom prasimustu. Mano tevas tais laikais, iki ineto, pirko knygutes taupydamas pusryciams- pietums duotas kapejkytes ir pats savarankiskai mokesi papildomai, nes jaute kad mokykla- prasto rajono, moko silpnai, jis gali daugiau. Be korepetitoriu, be tevu patarymu, be mokytoju paskatinimo, atranku ir bureliu.
Atsakyti