Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Veluma @ 2017 04 26, 21:45)
As tai jamam laukiu, reikia basuciu vaikams visiems ir man. Reik issimatuot is anksto.


tu ne issimatuok, tu kainas isidemek biggrin.gif kad per jamam daugiau nesumoketum 4u.gif

galiu tik pasidziaugti, kad mes patys jau min puse metu cia jokiu skuduru ir batu, kosmetikos neperkam smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaaa: 26 balandžio 2017 - 20:52
man atrodo valdzia visad jaucia kada zmogus sako "noriu geresniu salygu, nes as toks geras, daug nuveikiau ir siaipp vertas" bet neturi kur eit ir kai zmogus tikrai ramiai informuoja- "iseinu kitur". Va antru atveju buna geri pasiulymai. Tak chto laukiam 50% pinigines pastorejimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 04 26, 21:51)
man atrodo valdzia visad jaucia kada zmogus sako "noriu geresniu salygu, nes as toks geras, daug nuveikiau ir siaipp vertas" bet neturi kur eit ir kai zmogus tikrai ramiai informuoja- "iseinu kitur". Va antru atveju buna geri pasiulymai. Tak chto laukiam 50% pinigines pastorejimo mirksiukas.gif


bet ji iseina i blogesnes salygas, kaip pati minejo 4u.gif kaip ir minejo labai megstanti pinigus(aisku, o kas nemegsta?) 4u.gif
ir taippat minejo, kad visas ''kortas'' atvers unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 04 26, 20:54)
bet ji iseina i blogesnes salygas, kaip pati minejo 4u.gif kaip ir minejo labai megstanti pinigus(aisku, o kas nemegsta?) 4u.gif
ir taippat minejo, kad visas ''kortas'' atvers unsure.gif


kur pasakyta kad blogesnes? ji RIMTAI iseina, o ne "uti-puti as tokia gerute, jus oziai nevertinat, dafffaj mokek man". Nesvarbu i kokias salygas eina, esme kad kompanija ja praranda, gal grioviu kas eina nes dushia saukia, koks kompanijai skirtumas jei ji tikrai is ju nieko nebenori?
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 26, 10:22)
Na kagi, Milaaa, Realesne, susitarkit katra balto, o katra raudono vyno pirksit. Ka tik bosei pasakiau kad noriu pasikalbet akis i aki ir atsisakiau tolimesniu projektu. Jinai viska suprato. Geguzes 9 nustatysim paskutine darbo diena. Iki to laiko milijona reikalu reik padaryt.


Jokiu problemu biggrin.gif tik pamenu, kad pradejai muilintis nuo lazybu salygu termino smile.gif -kol kazkas su vyro imone issispres, ar pan. biggrin.gif

Bet tiek to, sakykim, kad buvom sukirte smile.gif letenom.

Sveikinu priemus lb drasu sprendima, linkiu, kad butu gerai viskas smile.gif

Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 04 26, 20:50)
tu ne issimatuok, tu kainas isidemek biggrin.gif kad per jamam daugiau nesumoketum 4u.gif

galiu tik pasidziaugti, kad mes patys jau min puse metu cia jokiu skuduru ir batu, kosmetikos neperkam smile.gif

O tai kas jums visa tai perka? unsure.gif

Ai ne taip supratau, siunčiatės turbūt. Man tai malonumas pačiupinėti, pasimatuoti, nesu jokio skuduro pirkus intiku rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eufemija: 26 balandžio 2017 - 21:04
Taip, nezadu nieko slept, nematau prasmes. Esme kad nematau kompanijoje pokyciu ir jauciuos svaistanti laika. Tik tiek. Ju teise paleist, arba igaliot bandyt tuos pokycius padaryt.
Papildyta:
Realesne, terminas juk 2018 kovas. Yra dar kabliuku su imone, bet kadangi leptelejau siandien, tai nuo pokalbio issisukt nepavyks. O tada ir matysim.
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 04 26, 21:50)
galiu tik pasidziaugti, kad mes patys jau min puse metu cia jokiu skuduru ir batu, kosmetikos neperkam smile.gif



QUOTE(Eufemija @ 2017 04 26, 22:02)
O tai kas jums visa tai perka?  unsure.gif

Ai ne taip supratau, siunčiatės turbūt. Man tai malonumas pačiupinėti, pasimatuoti, nesu jokio skuduro pirkus intiku  rolleyes.gif



4u.gif
neperku lt nei skuduru nei batu, cia kazkokios nesveikos kainos 4u.gif o per siuos puse metu ramiai supirkau viska, ko truko ar kas jau buvo keistina- ziemine avalyne, rudenine bei vasarine avalyne, basutes ir kedus kelionems, rankines, striukes ziemai ir rudeniui, apatinius, dzinsus, megstukus ir t.t. kosmetika. visai seimai 4u.gif niekada nepirkdavau vardiniu rubu, o dabar i kitus neziuriu unsure.gif
perka tarpininke biggrin.gif kita dali pati, jei is europos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 26, 20:04)
Taip, nezadu nieko slept, nematau prasmes. Esme kad nematau kompanijoje pokyciu ir jauciuos svaistanti laika. Tik tiek. Ju teise paleist, arba igaliot bandyt tuos pokycius padaryt.
Papildyta:
Realesne, terminas juk 2018 kovas. Yra dar kabliuku su imone, bet kadangi leptelejau siandien, tai nuo pokalbio issisukt nepavyks. O tada ir matysim.


Laukiam, laukiam smile.gif
Atsakyti
Tarpininke eto est' who? unsure.gif ji gi nepasimatuos
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 04 26, 22:29)
Tarpininke eto est' who?  unsure.gif ji gi nepasimatuos


nepasimatuos 4u.gif
pats matuojies, bet tik kai jau atkeliauja biggrin.gif
dar nenupirkau nei vieno netinkamo daikto bigsmile.gif 3*tfu unsure.gif
Atsakyti
Aš Lietuvoje irgi mažai perku, dažnai būnu užsieny ir nepraleidžiu progos pasisukioti prekyvietėse. Neseniai Sicilian fashion village buvo prašluotas biggrin.gif Bet intiku nedrįstu pirkti. Ypač striukių, švarkų. Mano rankos ilgos, dažnai būna per trumpos rankovės, ypač jei kolekcija pritaikyta žemaūgėms italėms ar prancūzėms. Skabdinavių rūbai man būtų pats tas, bet nežinau, ką ten iš jų būtų galima pirkti.
Atsakyti