Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(milaaaa @ 2017 04 26, 13:01)
  ar tu vyno labai nori?


Labiausiai tai aš miego noriu. Bet gi nenupirksi...
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 04 26, 13:06)
Labiausiai tai aš miego noriu. Bet gi nenupirksi...


kodel? bigsmile.gif gali net nemokamai gauti 4u.gif
gal tau reikia kazka isoperuoti bigsmile.gif pamiegotum ramiai valandele kita wub.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 04 26, 13:09)

gal tau reikia kazka isoperuoti bigsmile.gif pamiegotum ramiai valandele kita wub.gif


Gal geriau nereikia unsure.gif
Atsakyti
Milaaa, neisisukinek.😄

Aisku, nebent koks stebuklas ivyks kompanijoje😄, bus matyt geguze.

O del vyro- cia ivertinimui ir metu keliu gali prireikti. Tuomet jauciu tikrai vyno neparduos. Mes apsitareme jau bazines taisykles, pinigu irgi. Ziuresim kaip praktikoje bus.
Atsakyti
Veluma, tu saunuole 4u.gif Viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 04 02, 20:49)
as tai kitaip pasakyciau- lazinames, kad pasigailesi isejusi, jau po pirmo konflikto su mb biggrin.gif



QUOTE(Veluma @ 2017 04 02, 21:00)
Lazinames. su abiem. 😄 Is ko?



net sena posta atkapsciau biggrin.gif taip, kad kas is musu issisukineja mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
😄😄
Atsakyti
Veluma 4u.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 04 26, 12:09)
kodel? bigsmile.gif gali net nemokamai gauti 4u.gif
gal tau reikia kazka isoperuoti bigsmile.gif pamiegotum ramiai valandele kita wub.gif


Galetum kaip draugei pamiegojima ramu uztikrint. Br operacijos bigsmile.gif

San 4u.gif
Atsakyti
Vėluma sveikinu 4u.gif bet jaučiu tavęs taip greitai nepaleis, pasiūlys ką nors įdomaus už dar didesnį atlygį tongue.gif


Šnd toks paišlaidavimas gavosi... nu ar reikėjo man sijono už 50 eu? Galėjau palaukt nuolaidos... o dar palaidinė, dar kojinės...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eufemija: 26 balandžio 2017 - 20:28
QUOTE(Eufemija @ 2017 04 26, 20:25)
Vėluma sveikinu  4u.gif bet jaučiu tavęs taip greitai nepaleis, pasiūlys ką nors įdomaus už dar didesnį atlygį  tongue.gif


aga ax.gif DAUG didesni, nes jaus kad ne blefuoja o rimtai ruosiasi eit kitur.
Atsakyti
Nu pasirasyciau uz koki plius 50 proc.😄😄😄 dar porai metu. Siaip as nelinkus blefuot. Zadu atverti visas kortas, kas, kodel ir pan. Jokiu salygu nekelsiu. Pasiulys ka nors, tada ir svarstysiu. Bet man daugiau pokyciu, aktyviu igaliojimu reiktu. Na, o su tuom automatiskai ir atlygis. Nepasiulys, gal visai net dziaugsis kai kas - irgi gerai. Jokiu nuoskaudu, nes man neitinka ne kazkoks konktretus asmuo, o sistema. Bosai mano superiniai.
Papildyta:
Eufemija, sijono aisku reikejo.
As tai jamam laukiu, reikia basuciu vaikams visiems ir man. Reik issimatuot is anksto.
Atsakyti