Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(*lim->0* @ 2017 04 22, 16:09)
Kazin, o jei kruti skauda tai cia jau polnij p..? Pradejo nuo pazasties puses, o dabar jau isplito daugiau. Skauda nelabai, daugiau judant, jokiu sukietejimu nerandu...


Man gydytoja sake, kad skausmas reiskia, jog nieko blogo nera, cia tipo geras zenklas. Sake blogi dalykai neskauda. Bet pasitikrinti reiktu, gali buti koks limfmazgiu uzdegimas, arba tiesiog ciklo vidurys. mano dukrai net guzeliu buvo, istyre, nieko blogo nerado, liepe gert primrose kapsules, bet krutine taip ir liko gan jautri. Bet kuriuo atveju, nulek issitirti ir nereiks spelioti 4u.gif
Atsakyti
Just Di, man darbe pravarde dave unsure.gif "koshkina mat'" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JustDi @ 2017 04 22, 18:52)
Man gydytoja sake, kad skausmas reiskia, jog nieko blogo nera, cia tipo geras zenklas. Sake blogi dalykai neskauda.


kazkas su tavo gydytoja netvarkoj unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 04 22, 17:11)
Just Di, man darbe pravarde dave  unsure.gif "koshkina mat'"  biggrin.gif


Gerulis cia smile.gif


QUOTE(milaaaa @ 2017 04 22, 18:32)
kazkas su tavo gydytoja netvarkoj unsure.gif  biggrin.gif


Nu sake, jei krutys skauda, tikrai nebus znypliukas, paprastai buna guzeliai be skausmo. Gal ir netiesa, as ne medike.
Atsakyti
Lim, man buvo, pries pusantru metu, kai stradalinau ir jau mirti ruosiausi, jau apverkiau kaip vaikai be manes gyvens. skausmas ejo irgi is pazasties kruties link, toks ikyrokas. Nuejau echoskopijai, apziurejo, ismaige. Sake viskas ok, idealu kaip turi but tokio amziaus ir liepe pora metu nesirupint. Minejo kad gali but del ciklo ir hormonu, siule kazkokiu zoliu pagert. Bet man praktiskai nustojo skaudet iskart isejus is gyd kabineto. Matyt psicho momentas irgi. Dabar jau vel ruosiuosi eiti vasara kazkada, vel viska pasitikrinti.


Puiki diena buvo siandien, 15000 zingsniu su vaiku, vakare spektaklis su vyru, kurio pagrindinis moralas " Kokia gyvenimo prasme? Pats gyvenimas yra prasme ir daugiau jokios prasmes nera". Labai patiko, labai man i tema.

Tiesa, MB jau oarveze auto pasiulyma is salono. Sako, geguzes vidury gakiu turet, jei noriu. 😄😄
Atsakyti
Sėdžiu orouoste, skirsiu į LT cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Romy @ 2017 04 23, 06:05)
Sėdžiu orouoste, skirsiu į LT  cray.gif


Eeee... mociute?
Atsakyti
Romy, stiprybes.
Atsakyti

Romy, uzuojauta.

Sedziu "kk svecias".

Atsakyti
Romy užuojauta. 4u.gif
Atsakyti
San, Kauno kliniku?? Kaip jus?
Atsakyti
QUOTE(Romy @ 2017 04 23, 05:05)
Sėdžiu orouoste, skirsiu į LT  cray.gif


Uzuojauta Romy, stiprybes 4u.gif
Atsakyti