Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

biggrin.gif dainele ta tema. Neprisitaikyk kiekvieno zodzio, bet bendra mintis- tikrai tinka, imho, tik ne "call your dad to stop it all" o tiesiog pavargsi apsimetinet silpna moterim lb greitai. Veluma, gimes skraidyt sliauziot neismoks. Nebut tau "paprasta zmoge, prasta verslininke, baisia vadove".

"Common People"

She came from Greece, she had a thirst for knowledge
She studied sculpture at Saint Martin's College,
That's where I
Caught her eye.

She told me that her dad was loaded
I said, "In that case I'll have a rum and coca-cola."
She said, "Fine,"
And in thirty seconds time
She said,

"I want to live like common people.
I want to do whatever common people do,
I want to sleep with common people
I want to sleep with common people like you."

Well, what else could I do?
I said, "I'll see what I can do."

I took her to a supermarket
I don't know why but I had to start it
Somewhere,
So it started there.

I said, "Pretend you've got no money,"
She just laughed and said, "Oh, you're so funny."
I said, "Yeah?
Well, I can't see anyone else smiling in here."

Are you sure you want to live like common people?
You want to see whatever common people see
You want to sleep with common people,
You want to sleep with common people like me.

But she didn't understand,
She just smiled and held my hand.

Rent a flat above a shop,
Cut your hair and get a job.
Smoke some fags and play some pool,
Pretend you never went to school.

But still you'll never get it right
'Cause when you're laid in bed at night
Watching 'roaches climb the wall
If you called your dad he could stop it all.

You'll never live like common people
You'll never do whatever common people do
You'll never fail like common people
You'll never watch your life slide out of view,
And dance and drink and screw
Because there's nothing else to do.

Sing along with the common people,
Sing along and it might just get you through
Laugh along with the common people
Laugh along even though they're laughing at you
And the stupid things that you do.
Because you think that poor is cool.

I want to live with common people like you,
I want to live with common people like you [etc..]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 21 balandžio 2017 - 07:40
Hm. Nu idomu as ivaizdi sukurus tada.😄😄 jei taip atrodo😄.

Kitas variantas tada, daryt karjera. Bet tokia rimta jau😄😄, bet tai reikstu isjudejima is salies, kas musu seimai irgi netinka. Arba bent jau kompanija pakeist, nes dabrtine skrudzai😄😄😄
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 21, 08:32)
Hm. Nu idomu as ivaizdi sukurus tada.😄😄 jei taip atrodo😄.

Kitas variantas tada, daryt karjera. Bet tokia rimta jau😄😄, bet tai reikstu isjudejima is salies, kas musu seimai irgi netinka. Arba bent jau kompanija pakeist, nes dabrtine skrudzai😄😄😄


As tik apie tai kad esi nepaprasta tai apsimest paprasta nepavyks 4u.gif del karjeros ar ne-pasisakiau. Ka bepadarytum tau pavyks isskyrus ramiai gyvent biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Kažkada, jau gerokai senokai, bendravau jūsų temoje, bet paskui kažkaip laiko nebeliko.
Žiūriu čia viskas pasikeitę, tema tapo ilga labai, todėl paskaičiau tik keletą paskutinių lapų.
Grupėje gerokai pasikeitus, keletos narių nebėra, naujų nemažai...
Bet žiūriu aktualijos vis tos pačios, kaip ir prieš keletą metų smile.gif.
O aš užsukau Vėlumai pasigirti, kad nusipirkom jūsų šiltnamį, ir tikėjausi jau Vėlumą rasti šiltnamių bose smile.gif
Atsakyti
Laba, dingus buvau

Dirbti ir maža vaiką augint - ne riešutus gliaudyt biggrin.gif
Blyn sausis ir vasaris katastrofiški buvo. Vaikas ištisai prasirgo. Buvo ir anyta čia, ir mama, bet ir tos apsirgo. Jau buvau neviltyje ir žadėjau darbą mest. Nu bet jau 1.5 men kaip kukulis sveikas. Dirbu pilnu tempu ir patinka. Net nežinojau, kad darbe lengviau nei su metinuku namie. O dar prieš nėštumą darbas toks stresinis atrodė! rolleyes.gif

Atostogos suplanuotos. Belieka laukt.
Liūdnumas tik dėl močiutės. Jau pora sav slaugoje guli. Mama baisiausiai pergyveno, bet pačia slaugytoja beveik neįmanoma. Kai paguldė davė max 5 dienas pagyvent, o tempia jau 2 sav. Egzistuoja ir tiek. Kokia baisi pabaiga..Senais laikais nebutu reikėję taip kankintis..
Bet slauga mūsų provincijoje galima pagirti. Kad diena močiute perrengiama, beveik kas diena svari patalyne, palata po kelis kartus per diena plaunama. Nėr taip baisu kaip isivaizdavom, tad ir mama biski nusiramino.
Bet kokiu atveju greitu laiku teks į lt..
Atsakyti
Raskila, matai kokia as pinigu verge. Siltnamiai deja deja ne toki pelna nesa, kaip sergantys zmogai.

Romy, stiprybes. Ir del vaiko (isaugs) ir del mociutes ( mano ir panasiai, tai tas irgi skatina gyvent, o ne vergaut)...
Atsakyti
Sveika, tėvyne. Mano kieme dar boluoja sniegas unsure.gif
Atsakyti
Tik ka darbus baigiau, visa bukletuka apie nauja musu internetine parde kitos saviates parodai sukurpiau. Dar praejusios savaites terasos fotosesijos rezultata gavom, nerealios foto, prasom likinti ir sharinti fb😄😄. ir visa tai mano ideju rezultatas... uz tai galva skauda be proto siandien. Tad matyt eisiu anksti ilsetis.
Atsakyti
Romy, liūdesėlis verysad.gif

Veluma, labai gražios jūsų naujos reklaminės nuotraukos wub.gif
Atsakyti
Lim, aciu, tik kelias imeciau. Man irgi labai labai.... kita startegija, moteriska. Imsim zmones per jausma, ne per techninius parametrus (aisku, jie irgi bus).
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 21, 19:08)
Lim, aciu, tik kelias imeciau. Man irgi labai labai.... kita startegija, moteriska. Imsim zmones per jausma, ne per techninius parametrus (aisku, jie irgi bus).


Na taip... siltnamiu darzniausiai nori moterys ir reklamas po nosim vyrams pakisa moterys. O tada jie jau ziuri parametrus... stereotipiska... bet tiesa...

As siandien irgi visai issisunkiau. Su internetu kovojau 1.5 val kol blogan straipsni pakroviau... kazkoks absoliuciai nestabilus rysys siandien...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *lim->0*: 21 balandžio 2017 - 20:17
Na, cia terasoms labiau skirta. Siltnamiams turim "skaniu" pomidoru foto😄
Atsakyti