Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Veluma @ 2017 04 20, 21:30)
Puikiai, sparnelius vakarienei kepe. Israsa paskaiciau. Kai tu klausei kaip nemaciau, nu nesimate rimtai, israse ten irgi neaprasyta kaip kad butu akivaizdziai matoma. Nu su padidinimo stiklu neziurejau 😄😄

Vyras man lexus dzipa siulo. Bet ir butu bent keliu nuomai norisi. Pagyvenus, cia parsidavimas jau? del apetito dydzio 😄😄


thumbup.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaaa: 20 balandžio 2017 - 20:47
Ka as zinau... nei jis jautesi blogai labai, nei ka.. nu buvo prazuvo, tikekimes nebesikartos.

as nelabai ismanau apie juos, iki siol i tokias masinas neziurejau dar niekad. Pobaisiai ir pan, bet lexusas juk😄😄😄

dzin.
kur kas svarbiau kad sestad as su maze einam i ejimo varzybas, 15000 zingsniu bandysim iveikt. Gal kas einat, galetume grupe eit? vakare su MB i dramos teatra...❤
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 20, 21:42)
Ka as zinau... nei jis jautesi blogai labai, nei ka.. nu buvo prazuvo, tikekimes nebesikartos.

as nelabai ismanau apie juos, iki siol i tokias masinas neziurejau dar niekad. Pobaisiai ir pan, bet lexusas juk😄😄😄

dzin.
kur kas svarbiau kad sestad as su maze einam i ejimo varzybas, 15000 zingsniu bandysim iveikt. Gal kas einat, galetume grupe eit? vakare su MB i dramos teatra...❤



as irgi ne... bet lexus lyg netikras dzipas? parketinis, kaip mb sako?
dabar tavo turima labai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaaa: 20 balandžio 2017 - 20:55
parketinis, miesto. Tai vyro tikresnis, uzteks bieno tokio.
na, taip, dabar irgi nieko😄, bet per brangi jinai bus mums ispirkti. nebent vistik vyna jums statysiu ir dar tris metus pradirbsiu ten kur esu. Tada isparduoda pigiai 😄
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 20, 21:57)
parketinis, miesto. Tai vyro tikresnis, uzteks bieno tokio.
na, taip, dabar irgi nieko😄, bet per brangi jinai bus mums ispirkti. nebent vistik vyna jums statysiu ir dar tris metus pradirbsiu ten kur esu. Tada isparduoda pigiai 😄


sakyc, kad vynas mums labiau apsimoka bigsmile.gif biggrin.gif hmm.gif lotuliukas.gif
juk vien del to verta, ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
Davai darom susiejima? reik mano dilema aptart😄😄. Bet reik greit, geguzes 9 man reik but apsisprendusiai.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 20, 22:06)
Davai darom susiejima? reik mano dilema aptart😄😄. Bet reik greit, geguzes 9 man reik but apsisprendusiai.


reikia viesa balsavima suorganizuoti bigsmile.gif
gaila stripulio nebera, ji mokejo apklausas sukurti unsure.gif

gi pati suspranti, kad isejimui pritaria mazoji dalis unsure.gif bent man taip atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
Nu nenoriu as cia surasyt visu uz ir pries, kokia situacija vienur ar kitur, nes nu daug visokiu konfidencialiu dalyku. Ir taip jau perplepejau per daug😄😄

o man atrdo atvirksciai😄
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 20, 22:17)
Nu nenoriu as cia surasyt visu uz ir pries, kokia situacija vienur ar kitur, nes nu daug visokiu konfidencialiu dalyku. Ir taip jau perplepejau per daug😄😄

o man atrdo atvirksciai😄


nesiulau nieko aptarineti blink.gif
tik balsuoti bigsmile.gif

nebelabai dienu daug liko unsure.gif geguze kruva konferenciju, reikia gi but graziai ir protingai ax.gif wub.gif
siulykit dienas, as paziuresiu ar galesiu 4u.gif velnias, skolu daug turiu unsure.gif Pabirute kaili nudirs unsure.gif
Atsakyti
😄😄
Atsakyti
As balsavime susilaikau. Imho klausimas ne del darbo ir babkiu- tikiu kad Veluma bet koki versla pakels ir privers but ppelningu. Klausimas vyro saviverte, ju santykiai, seimos islikimas, o cia milionas niuansu zinomu tik dviem ir dar simtas milijonu net jiems nezinomi. Bet, taip pat manau kad net ir subirejus seimai Veluma viena neliks jei panores ir viska isspres. Taigi viskas susiveda i klausima- Veluma, ko tu nori? Daryk kaip nori, o ne kaip kazkas tikisi is taves, laukia is taves, ttt.

4u.gif 4u.gif
Atsakyti
oi, Mergiona, prakuokinai. Is manes verslininke prasta, vadove dar prastesne. Nemoku su zmonem dirbt, visiska intraverte. Taip kad....

o ko noriu.... matau kas vyrui svarbu, kas jo saviverte kelia, o tada visiems gerai. Vis labiau atsiskleidzia, vakar suzinojau si bei ta ko net neitariau esant (geraja prasme)... as noriu ismokt but paprastu zmogum ir ismokt pasikliaut kitais, nes iki siol viska pati, uzsidarius, gelezine ledi. Nebenoriu tokia but.

Ir jei taip atsitiktu- jokio vyro daugiau mano gyvenime. Na, tik sunus.
Atsakyti