Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

paseriau kopijavimo aparata, tiksliau uz jo istumiau bliuda su maistu ir bliuda su vandieniu, einu miegot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 19 balandžio 2017 - 22:10
nu ir kaip kopijavimo aparatas, vanduo neskraide?
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 20, 06:14)
nu ir kaip kopijavimo aparatas, vanduo neskraide?


Po keliu val apmastymu kate nusprende kad skalbenke - geriau (saugiau? ) ir persikrauste atgal i vonia. Bet siaip kosmaras. Ka realiai su ja daryt? I lauka neisleisi nes perse lauke neisgyvens. Namuose laikyt-na visiskai laukine. Na ziuresim. unsure.gif bet na protu nesuvokiama kokiom salygom turejo but laikoma kate kad va tokia virstu blink.gif
Atsakyti
Mergiona, nesakysiu ax.gif
Buvo dailininkų, kurie netapė pagal užsakymą, mirė skurde, buvo, kur tapė. Buvo, kur nesutiko savo paveikslų parduot net už milijoną, nes nepatiko vieta, kur jie kabos (čia apie Rothko jei ką sako). Čia didieji pasirinkimai... mes irgi tokius darom. Veluma ir klausia parsidavimo kainos, už kiek ir kokiomis aplinkybėmis verta? Kur riba? Žiauriai sunkus klausimas... Aš nežinau atsakymo... Turbūt žiūrėčiau, kaip kitiems man artimiems žmonėms būtų geriau.
Atsakyti
Mane apakino - po Vilnių važinėja auksinis trulas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 04 19, 09:25)
Tai Veluma, manau, visais jos apmąstomais atvejais ir turi sumą N, ir mąsto ką daryti su tuo +.

O į klausimą, mano pirma mintis buvo: eičiau, bet tik daliai dabar turimų funkcijų. O paskui ėmiau perrinkti, kokias gi funkcijas pasilikčiau, o kokias atmesčiau. Ir ką - neradau, ką reiktų atmesti. Nes gi visos mano funkcijos yra dviejų tipų: (1) man įdomu, (2) padėk žmogui (kas šiaip jau yra malonu). Va tik neimčiau į galvą visokių politinių intrigų ir leisčiau sau nebendradarbiauti su kai kuriais asmenimis (situacija tokia: darbas įdomus, pinigai geri, bet tą darbą reikia atlikti su konkrečiu asmeniu, kuris turi tokių įdomių savybių, kurios trukdo tą darbą atlikti taip, kaip aš įsivazduoju, kad reikėtų).


drinks_cheers.gif na va wub.gif
Ne vien dėl pinigų dirbam. Dar jei gerai atsimenu alga nėra visiškai tenkinanti, bet darbo keisti turbūt nesinori. Nes yra Maslow piramidėje savirealizacijos punktas, kad būtum žmogus laimingas. Tad jei nebadauji ir gerai. O finansinių norų pabaigos niekad nebus, net milijonieriams būna negana unsure.gif
Atsakyti
Auksinis trulas?

Eufemija, teisingai kalbi. Man regis, as rizikuosiu. Nes kitaip kaip suzinoti?? Ar pasirinkimai teisingi, ar ne? Baisu, labai baisu, nors kaip viena drauge sake- cia nepamatuota ateities baime, isankstines nuostatos.
nebent vel uzgrius kas nenumatyto ant galvos...
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 04 20, 07:34)
Po keliu val apmastymu kate nusprende kad skalbenke - geriau (saugiau? ) ir persikrauste atgal i vonia. Bet siaip kosmaras. Ka realiai su ja daryt? I lauka neisleisi nes perse lauke neisgyvens. Namuose laikyt-na visiskai laukine. Na ziuresim.  unsure.gif bet na protu nesuvokiama kokiom salygom turejo but laikoma kate kad va tokia virstu  blink.gif


Apsipras ir viskas bus gerai- meilė daro stebuklus wub.gif 4u.gif

Pagaliau išsiveržiau iš tų nekenčiamų vokiškų kraštų, per Marytės plauką spėjau dar kirsti F sieną ir pagaliau nakvosiu pas prancūzus, su normaliomis higienos sąlygomis. Pirmas darbas buvo pasipildyti vandens atsargas smile.gif per ryt ir poryt reikia numinti dar pusantros stukės km smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 20 balandžio 2017 - 19:17
QUOTE(Eufemija @ 2017 04 20, 08:00)
Čia didieji pasirinkimai... mes irgi tokius darom. Veluma ir klausia parsidavimo kainos, už kiek ir kokiomis aplinkybėmis verta? Kur riba? Žiauriai sunkus klausimas... Aš nežinau atsakymo... Turbūt žiūrėčiau, kaip kitiems man artimiems žmonėms būtų geriau.

Man Velumos situacija nepanaši į "būti ar nebūti". Ir nesuprantu prie ko čia "parsidavimas". Kiekviena veikla daroma tikintis kažkokios naudos - kūnui, protui, sielai. Taip, jei pasirinkimai pereina į tokius, kai vardan didesnės naudos pradedama sąmoningai ir pastoviai kenkti sau, žaloti save fiziškai ar psichiškai, pažeisti moralines nuostatas, tai jau laikyčiau parsidavimu. Ir nesvarbu, ar taip elgiamasi dėl pinigų, ar dėl ko nors kito - valdžios, garbės. O jei kalbama apie dirbti A ar B, už xxx ar xxxx, tai tiesiog pasirinkimas. Būna sunkių pasirinkimų, bet tai tiesiog sunkūs pasirinkimai, ne daugiau.
Beja, viena iš Elzės dirbtuvių temų buvo apie minčių ir žodžių poveikį. Situacijos įvardinimas "esamam darbe parsiduodu" manyčiau neduoda jokio pozityvo - nei konstruktyviam apsisprendimui, nei savivertei.
Papildyta:
QUOTE(san @ 2017 04 20, 08:05)
Mane apakino - po Vilnių važinėja auksinis trulas blink.gif

O kokios prabos?
Nors nesvarbu, jei būsit šalia kai kas apakęs trinktels tam trolikui į bamperį, prigriebkit ir man kokį atskilusį aukso gabalėlį biggrin.gif
Papildyta:
Tiesa, atėjau gi pasidžiaugti yahoo.gif salotos, špinatai ir ridikėliai šiltnamy, o svogūnai lauke išgyveno žiemos pasispardymą. Nuo kitos savaitės pradedu kasdieninį savos "žolės" valgymą. Kadangi namiškiai pas mane ne "ožiai ir žolės negraužia", tai man užteks ilgam essen.gif
Atsakyti
Mano irgi siltnamis isgyveno salnas. Valgyt dar neuzaugo, bet bent jau nenusalo.

Mes namie vis dar apie ta pati. Jau labai norisi, bet assisukus norisi dideles oficialios algos paskoloms paimti, butams nuomai pirkti ir t.t. Nu zodziu 😄😄
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 20, 20:59)
Mano irgi siltnamis isgyveno salnas. Valgyt dar neuzaugo, bet bent jau nenusalo.

Mes namie vis dar apie ta pati. Jau labai norisi, bet assisukus norisi dideles oficialios algos paskoloms paimti, butams nuomai pirkti ir t.t. Nu zodziu 😄😄


kaip GS?
Atsakyti
Puikiai, sparnelius vakarienei kepe. Israsa paskaiciau. Kai tu klausei kaip nemaciau, nu nesimate rimtai, israse ten irgi neaprasyta kaip kad butu akivaizdziai matoma. Nu su padidinimo stiklu neziurejau 😄😄

Vyras man lexus dzipa siulo. Bet ir butu bent keliu nuomai norisi. Pagyvenus, cia parsidavimas jau? del apetito dydzio 😄😄
Atsakyti