Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

?? taigi jis ne tavo skyriui? parasyk az, gi neuzmigsiu nakti. palyginsiu su tuo ka man sake.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 19, 21:03)
?? taigi jis ne tavo skyriui? parasyk az, gi neuzmigsiu nakti. palyginsiu su tuo ka man sake.


as planuojamas proceduras matau 4u.gif
Atsakyti
aa. o tai maniau mano vyra plika nuziurejai😄😄. vistiek parasyk😄
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 19, 21:06)
aa. o tai maniau mano vyra plika nuziurejai😄😄. vistiek parasyk😄


nu laba diena blink.gif biggrin.gif
reikia cia man... ir taip pakanka unsure.gif tongue.gif irnesakyk.gif
bus labai negrazu unsure.gif
Atsakyti
niu niu😄😄. tai jis man papasakojo. nieko naujo, tiesa sakant.

ok, baigiam ta tema.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 19, 21:12)
niu niu😄😄. tai jis man papasakojo. nieko naujo, tiesa sakant.

ok, baigiam ta tema.


tai apie sona papasakojo?
drinks_cheers.gif
Atsakyti
nu galima ir taip pavadint.😄😄
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 19, 21:16)
nu galima ir taip pavadint.😄😄


biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Mane uzpuole. Kopijavimo aparatas blink.gif ijungiu, staiga lekia lapai i visas puses, na kokie 1500-2000 (neperdedu), salia sudeti buvo, tada jauciu kad lapai turi nagus blink.gif pasirodo cia ta perse buvo uz jo pasislepus ir as mat jai sutrugdziau bigsmile.gif
Atsakyti
Mergiona, tu net namie negali be nuotykiu😄😄
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 19, 20:59)
Mergiona, tu net namie negali be  nuotykiu😄😄


cia nuotykiai negali be manes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 04 18, 23:24)
Denaxa, as netikiu kad uzdirbai 700lt nesiodama lankstinukus. Kazkada ta minejai. Skamba kaip pasaka, nes ne vienas zmogus bande- lb motyvuoti, ir kuriems lb pinigu reikejo. (jei gerai pamenu 1000 reikejo ismetyt uz 70litu), 100lt- maksimumas ka uzdirbo, kiekiai nerealus. O tavo situacijoje jei jau uz lankstinukus sakem babkes vartei- iteikt panom puse kiekio galejai- smagiai isnesiotu ir turetumet kalna babkiu. Dirbau paste budama vaiku- superinis darbas.


Kodėl netiki??? Kiekiai tikrai buvo fantastiški, man užkraudavo pusę mašinos savaitei, su mašina ir vežiojau. Apsižiojau dvigubą rajoną. Ir nebuvo tokios kainos kaip 1000 už 70 eurų. Mokėjo už lankstinuką, nepamenu kiek centų už vieną buvo, o jų būdavo po kelis į vieną dėžutę. Tiesa, gal reikėjo pradėti nuo to, kad dirbau ne su prekybcentriais, o su reklamos agentūra. Pats šlykščiausias darbas turbūt...Su panom ir dalinomės, pati nebūčiau apžiojusi. Pinigais irgi. Vaikai per tas dvi savaites irgi atsikando iki soties, daugiau nei viena ndbenorėjom.
Papildyta:
Šalta... ryte šlapdriba buvo... rytoj važiuosiu ten kur šilčiau smile.gif
Atsakyti