Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Mergiona @ 2017 04 18, 22:57)
nea, nepraleidziu, mano visu pasisakymu esme- kad uzsidirbt ta suma N (kuri visiems skirtinga)- dirbtumem absoliutiskai bet ka (na, gal ne prie stoties ir ne samdomom zudykem), jei gali uzsidirbt daugiau nei N- is visu pasiulymu kurie uztikrina N (+ kazkas) rinkiesi jau visokius tinka-patinka-atitinka. BET nzn... jei turetum kalna babkiu- eitum i dabartini savo darba?


Tai Veluma, manau, visais jos apmąstomais atvejais ir turi sumą N, ir mąsto ką daryti su tuo +.

O į klausimą, mano pirma mintis buvo: eičiau, bet tik daliai dabar turimų funkcijų. O paskui ėmiau perrinkti, kokias gi funkcijas pasilikčiau, o kokias atmesčiau. Ir ką - neradau, ką reiktų atmesti. Nes gi visos mano funkcijos yra dviejų tipų: (1) man įdomu, (2) padėk žmogui (kas šiaip jau yra malonu). Va tik neimčiau į galvą visokių politinių intrigų ir leisčiau sau nebendradarbiauti su kai kuriais asmenimis (situacija tokia: darbas įdomus, pinigai geri, bet tą darbą reikia atlikti su konkrečiu asmeniu, kuris turi tokių įdomių savybių, kurios trukdo tą darbą atlikti taip, kaip aš įsivazduoju, kad reikėtų).
Atsakyti
San, kaip jusu reikalai? Viliuosi kad Velykinis stebuklas ivyko...

Na, taip. As jau tikrai stacia galva nepulsiu. Ne mano budui. Ir jei reiks, vel nuleidus galva ieskosiu darbo korporatyve po metu, kitu. Tik zinau, kad ir su didele patirtim, bet virs 40, mano sansai grizt bus riboti. Bet dar ne tokie menki, jei dar 10 metu lauksiu,bandysiu iseit ir nepavyks. Is tikro, yra tu variantu.

MB sako, jei ok LT, tai kodel dirbant neturetu pavykti to paties pasiekt LV, PL, UK. Ir as nerandu argumentu, kodel? Dirbti reiks, bet dirbi sau.

O kur dar politika! As jau sedziu ten, kur politika pilnu pajegumu.. ir jokia pliys suma prie N jau nebeverta... uz tai ir klausiau, uz kokia suma pinigu galetumet dirbt tokiom salygom, istvert politikas ir co?
Atsakyti
Veluma, kaip taviskis? Snd jis turejo kazka tirtis, ne?
Atsakyti
Mergiona, po operacijos su pilna narkoze. Ne per seniausiai is santariskiu grizau. Gyvens. Ir, regis, net kai kurias isvadas padares.
Beda buvo susijusi su senai darytom operacijom del musu nevaisingumo.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 19, 19:23)
Mergiona, po operacijos su pilna narkoze. Ne per seniausiai is santariskiu grizau. Gyvens. Ir, regis, net kai kurias isvadas padares.
Beda buvo susijusi su senai darytom operacijom del musu nevaisingumo.


oho blink.gif as galvojau koki krauja tirs. Na, tikiuosi i gera ir issispres ir fizines ir nefizines bedos 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 19 balandžio 2017 - 19:26
Ir as galvojau kad krauja tirs, nesake smikis. Tik kai jau isveze, tik tuomet spejo zinute parasyt.

Ale tos santariskes, kosmosas. Kodel nera niekur isejimo rodykliu. Kol radau, vaiksciojau 15 min, bet kol isejau- dar ilgiau. Dar tris zmones sutikau kurie ieskojo isejimo😄ir nei vieno personalo, kad paklaust. Milaaa, tvarkykites😄😄, tie korpusai mistiku mistika.



Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 19, 20:23)
Mergiona, po operacijos su pilna narkoze. Ne per seniausiai is santariskiu grizau. Gyvens. Ir, regis, net kai kurias isvadas padares.
Beda buvo susijusi su senai darytom operacijom del musu nevaisingumo.


o tai operacija ir narkozė buvo netikėtos?

Pas mane nieko naujo... tiek, kad medikai sako, kad eiga normali, tiesiog reikia laiko, daugiau laiko...
Bet kai dienos bėga, o progreso jokio nesimato, tai nuotaika tokia unsure.gif
Atsakyti
San, o kas yra? Insultas? bet gi ne abiem kartu unsure.gif

Laikykis bet kurio atveju 4u.gif Man tas baisus momentas irgi ne uz kalnu (ne butinai liga, bet kai supranti kad tu- vyriausia seimoje)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 19 balandžio 2017 - 19:35
san, laikykites...
na, abi buvo man netiketa. jis zinojo kad gali but, tai vaziavo su daiktais, bet tikejosi kad ne, nes ten du variantai buvo galimi. bet kai pasisake kad serga ta savo kita liga ir gauna biologine terapija, variantu nebeliko... o as nezinojau, tik po visko jau lekiau....
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 19, 20:30)
Ir as galvojau kad krauja tirs,  nesake smikis. Tik kai jau isveze, tik tuomet spejo zinute parasyt.

Ale tos santariskes, kosmosas. Kodel nera niekur isejimo rodykliu. Kol radau, vaiksciojau 15 min, bet kol isejau- dar ilgiau. Dar tris zmones sutikau kurie ieskojo isejimo😄ir nei vieno personalo, kad paklaust. Milaaa, tvarkykites😄😄, tie korpusai mistiku mistika.



as ir laukiau ax.gif pasakys- nepasakys bigsmile.gif



San, gal kazko reikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaaa: 19 balandžio 2017 - 20:01
milaaa? tu kazka zinai, ko as nezinau?
ko nepastebet?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veluma: 19 balandžio 2017 - 19:53
QUOTE(Veluma @ 2017 04 19, 20:52)
milaaa? tu kazka zinai, ko as nezinau?
ko nepastebet?


tai turbut taip 4u.gif
tai, ka gyde unsure.gif
papasakos pats 4u.gif
Atsakyti