Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(milaaaa @ 2017 04 18, 17:25)
oj,Veluma, Veluma...
nu ir kaip man dabar jaustis????


o kaip TU turi jaustis? unsure.gif
Atsakyti
ojei vajei, ka as cia praleidau ar pamirsau?
Atsakyti
Del darbo uz pinigus- laikausi savo nuomones- dirbam uz pinigus. Nes kuri is jusu i "mylima-prasminga-vertinga" darba eitu uz aciu? Tai jau ne darbas bet labdara. Ar hobis. Turiu zmoniu, kurie hobi pabande pelna nesanciu darbu paverst, zinau kam ir pavyko. Ir ka? Ir nieko, gyvenime pradejo trukt hobio ir veiklos dushiai ir atsirado naujas hobis, prie hobio virtusio darbu. Plius visgi pirma apmastom ar uz alga N pragyvensim, o tada jau is tu darbu kurie uztinkina reikiama alga- renkames. Niekas po darbo valandu dar prie baznycios istesta ranka nestovi surinkdamas is darbo trukstama dali.
Atsakyti
Mergiona, as nesiginciju kad dirbam del pinigu. Ju reikia. Man ju reikia labai daug, as juos labai myliu ir be ju gyvent man butu sudetinga. Klausimas mano buvo, ar dirbam TIK del ju? rasai apie hobius virtusius darbu ir t.t. Tai kol darbas veza, jokiu tokiu klausimu nekyla. O kai nebeveza, kas tada? kai lieka tik pinigai?

kodel zmones keicia darbus? tik del pinigu? man cia butu darbo keitimas. Ir zinojimas, kad atgal kelio nebera, bent jau ne i ta pati lygi.
Atsakyti
Nu as kaip ir parasiau- "reikia algos N", is darbu kurie ta N duoda- gali rinkitis, tarkim vienam N bet geros darbo valandos, kitam N+500 bet komandituotes, treciam N + 200 bet toliau nuo namu, ttt, bet pirma turi ta "N" uzsitikrint. O N+500, N+1000 ar N plius masina- jau ne tiek svarbu.
Atsakyti
N plius 1000 jau tikrai svarbu.
MB sako uztikrinsiantis kad seimos pajamos liktu tos pacios.
Atsakyti
Na... jei uz N gali gerai gyvent tai +1000 neturetu buti esme jei darbas kancia ar vaiku nematai, ar dar kas.

"sako"- slovo k delu ne prish'josh (zodis nieko nereiskia)- ar matai ta pati is jo doku-buchalterijos-tt? dbr sezonas, o kitais metu laikais?
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 18, 17:53)
N plius 1000 jau tikrai svarbu.
MB sako uztikrinsiantis kad seimos pajamos liktu tos pacios.

Šaunuolis wub.gif
Atsakyti
Nezinau, netikrinau dokumentu jokiu dar. Ir ka gali zinot? versle visad lieka rizika. Del to ir buksuoju, nes as ipratus tiksliai zinoti kiek turiu pinigu ir kada vel ju gausiu. Cia greiciausiai taip nebutu. O gal butu dar geriau. Niekas negali zinoti. Bet faktas, kad skirtumas nuo to kas buvo pries 7 ar 5 metus ir yra siandien, akivaizdus.

Tiesiog jo darbuotojams teks labiau dirbti, kad mane islaikytu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veluma: 18 balandžio 2017 - 18:14
QUOTE(Veluma @ 2017 04 18, 19:13)
Nezinau, netikrinau dokumentu jokiu dar. Ir ka gali zinot? versle visad lieka rizika. Del to ir buksuoju, nes as ipratus tiksliai zinoti kiek turiu pinigu ir kada vel ju gausiu. Cia greiciausiai taip nebutu. O gal butu dar geriau. Niekas negali zinoti. Bet faktas, kad skirtumas nuo to kas buvo pries 7 ar 5 metus ir yra siandien, akivaizdus.

Tiesiog jo darbuotojams teks labiau dirbti, kad mane islaikytu  biggrin.gif  biggrin.gif


o nebus taip, kad gal si menesi gali pakenteti, reikia medziagas pirkti, kita- darko nors biggrin.gif
vien mokesciai nuo taves valstybei kokie bus bigsmile.gif
o kur dar iprasta prabangi masina, jos servisas, draudimai ir ko? o visa naujausia organizacine technika? tu ir sitai iskaiciuoji?
Atsakyti
Tai nieks man ir nemokes tokios algos kaip dabar su tokiais mokesciais. Minejau seimos pajamas😄.
Masina, telefonai bei ju prieziura ir co- viskas sutarta ir nutarta, bus valdiska, kaip ir dabar. Nera jau taip beviltiska tokioje imoneje, kad dar vienos masinos "nepaveztu"😄.

As pakenteti galiu, bet bankas, vaiku mokykla tai greiciausiai ne, tai nebus kitos iseities, kaip uzdirbt daugiau. 4u.gif

Na, bet kaip minejau, viskas palaipsniui. Pirma sandelys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veluma: 18 balandžio 2017 - 18:22
QUOTE(Veluma @ 2017 04 18, 19:21)
Tai nieks man ir nemokes tokios algos kaip dabar su tokiais mokesciais. Minejau seimos pajamas😄.
Masina, telefonai bei ju prieziura ir co- viskas sutarta ir nutarta, bus valdiska, kaip ir dabar. Nera jau taip beviltiska tokioje imoneje, kad dar vienos masinos "nepaveztu"😄.

As pakenteti galiu, bet bankas, vaiku mokykla tai greiciausiai ne, tai nebus kitos iseities, kaip uzdirbt daugiau. 4u.gif

Na, bet kaip minejau, viskas palaipsniui. Pirma sandelys.


as, aisku, nieko bendro su verslu neturiu ir turbut ne visai taip viska suprantu, kaip yra, bet...
man kazkaip atrodo yra skirtumas, kur valdiska is dabartinio darbo ir kur valdiska is seimos verslo pajamu unsure.gif
masina paveztu, bet gi tokio ''lygio'' tikrai nepirktu rolleyes.gif
Atsakyti