Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

cia Lim kaip kokia geltonoji spauda - sukele intriga "eikit ziuret masinos naujausios", o rodo kazkoki sena dieda biggrin.gif ale susprogdino intrigos bomba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KaipGyvenu: 11 gruodžio 2016 - 13:52
Seksualumo bombą biggrin.gif tos dabar populiaresnės biggrin.gif
Atsakyti
Dievaži, 19 skaitytojų temoje! Ką jie čia visi skaito? bigsmile.gif

Ir kodėl niekas nieko nerašo? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *lim->0*: 11 gruodžio 2016 - 16:38
QUOTE(*lim->0* @ 2016 12 11, 15:23)
Dievaži, 19 skaitytojų temoje! Ką jie čia visi skaito?  bigsmile.gif

Ir kodėl niekas nieko nerašo? ax.gif


matyt ta isizeidusi emigrante atsivede biggrin.gif
Atsakyti
Uj, atrodo, papuoliau į vidurį kino, tai nekomentuosiu ax.gif

Prie eglės nebuvom, dovanos nesupirktos, darbai nenudirbti. Ai. Be viso to dar ir apsirgau doh.gif

Lim, like wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vienintele: 11 gruodžio 2016 - 17:36
siandien buvom su 10meciu sunum kine. kaip uzmokesti kad sutiko dalyvauti konkurse, kuriame laimejo 1 vieta. na ok ok auklejimo klaida. bet ne apie tai. susiruosiau i "baisiausia gyvenimo filma" bet... taip nebuvo blink.gif blink.gif "fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti" visai nieko. krupciojau nuo efektu, bet sunus nuramino. rekomenduoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karra: 11 gruodžio 2016 - 18:50
O, kazkas mano karjera susirupino?😀 As manau kad temos senbuves puikiai suprato ka as rasiau ir apie kokius emigrantus. Lim,eisiu paskaityt ir as ka ten prirasei 😄

Karra, cia naujoje Hario Poterio filme buvot? Mes dar neradom laiko nueit, bet butinai eisim.
Atsakyti
Veluma, kas gi pasirūpins daugiau tavo karjera... biggrin.gif

Dovanos supirktos. Liko supakuot. Katinui tik dar nenupirkom nieko... žiauriai išrankus biggrin.gif




Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2016 12 10, 20:13)
na, kam tu taip Lim?
as niekur neminejau tokio zodzio... ir jau tikrai nenorejau izeisti nei vienos is musu temos(ir tikiuosi, kad jos ir neisizeide), o kazkokio prasalaicio netycia uzklydusio musu tema man nuomone neidomi...
as, lygiai taippat, kaip bet kuri is cia, nevaziuociau aklai, vaziuociau tik pas rimta darbdavi, jau tikrai turedama darbo vieta. ir tikrai ne i uk... ir tik tada, jei lt galimybes butu issemtos. o tai jau visai kas kita, ar ne? vaziuoti karjeros yra viena, o visai kita yra vaziuoti ieskoti ''nezinia ko''. labai gerai Mergiona parase, pirmauja visuose geruose topuose biggrin.gif o jau apie tai ka is saves stato grize i kokia palanga, tai patylesiu visai. bet gi kalbu apie tuos kaip kazkas pasake chikenfaktorius rolleyes.gif kurie visa savaite dirba, tada per savaitgali prapila tai ka uzdirbo, kurie susirinke visas imanomas pasalpas parazituotu bet kur... kurie 5iese gyvena tiek pat kv m turinciame kambary ir miega paeiliui ar 2 aukstais unsure.gif ir man nebutu svarbu kiek moka, bet nerusiuociau kazkokiu vistu ar saldytu zuvu, nedeliociau desros ant picos... kiekvienam savo...
pas mus tokiu nera, tai diskusija issemta bigsmile.gif

ale, tik nuvaziavom prie eglutes, pasitusinom, o cia tiek priplepeta biggrin.gif

Ale edi ta chikenfaktoriu pakuota vistiena ir vargo nematai:)))Ir dat paieskai kur popigiaja gauti:)))Jau tokia panieka is pacios postu dvelkia, kad baisu...Atrodo tie isvaziave kazkokie gyvuliai, nieko nemastantys ir nejauciantys..bet jusu labai laukiami:)))
Atsakyti
O, saulei nusileidus... Kaip romantiška wub.gif

Adjusk, ką manai apie mano auto apžvalgą? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*lim->0* @ 2016 12 11, 22:20)
O, saulei nusileidus... Kaip romantiška  wub.gif

Adjusk, ką manai apie mano auto apžvalgą?  rolleyes.gif

Nuorodos dar negavau:)))
Atsakyti
QUOTE(adjusk @ 2016 12 11, 21:24)
Nuorodos dar negavau:)))


Nu kaip čia taip - viską žinai, o nuorodos ne. Rašyta gi viešai buvo, nu....
Atsakyti