Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

aha, nu tai du keliai- gyventi, kaip yra, arba skirtis unsure.gif
kas pasikeis, kai ji iseis is darbo? kai ''perims''? ogi nieko, bus tik blogiau...
per menesi alkoholiku nepasidarys... kokie jau ten negriztami pokyciai, tik nereikia cia...
o kas sake, kad peremus, gerti nustos?
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 04 18, 15:34)
aha, nu tai du keliai- gyventi, kaip yra, arba skirtis unsure.gif
kas pasikeis, kai ji iseis is darbo? kai ''perims''? ogi nieko, bus tik blogiau...
per menesi alkoholiku nepasidarys... kokie jau ten negriztami pokyciai, tik nereikia cia...
o kas sake, kad peremus, gerti nustos?


Manau, kad tie du klausimai yra atskiri ir nesusiję.

O jeigu žmogui ten, kur yra dabar, nepatinka, o čia patiktų. Ir tas čia nėra lygu badui. Be to yra dar ir kitų pliusų. Tai kodėl gi nebūti čia?
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 18, 11:03)
Nežinau ką daryt. Ir pykstu, ir skiriuosi...



QUOTE(san @ 2017 04 18, 16:12)
Tai kodėl gi nebūti čia?


vat todel 4u.gif
Atsakyti
Milaaa, nu skyrybu atveju vistiek 50 proc akciju mano smile.gif. Tai nesinoretu kad imone nusivaziuotu vistiek smile.gif. O jei ne mano -tai ebnt vaiku. Nera jis visiskas degredas. Bent kol kas. O jei ristusi, tada imone tikrai noreciau tureti ir bent jau parduoti.

Na, ne perimt, gal as ne visai teisingai parasiau. Jis nori kad dirbtume kartu, kartu vystytume ir net jau pasidalinom siek tiek kaip ir ka. Kad ne jam vienam reiktu vezti viska, nes vistik nera taip lengva, kaip is sono gali atrodyti su tuo verslu.... Del perspektyvu ir t.t. nu jei ne karas, turetu but gerai...

Kaip ir minejau keleta akrtu, as dabar dirbu tik del pinigu. Vis bandau Mergionos (ir mano mamos) minti prisijaukint, kad visi dirba tik del pinigu... Bet kirba pabandyt, zinot ta posaki, kad geriau gailetis kad pabandei, nei kad nebandei is vis. Ale daug ant kortos -visa mano karjera (i tokia vieta ir tokias salygas LT negrizciau niekaip ir niekad), 3 vaikai...
O bet taciau smile.gif

O del to gerimo, stebiu. Labai nelendu i akis, nes jau pasakiau ne karta ka galvoju. Bet nuotaikas zino ir jaucia, kad man nepatinka.
Papildyta:
Na, ir skyrybos tai mano akim lengviausias kelias. As gi "skiriuosi" gal vos ne nuo antros vestuviu dienos, bet jei is tikro reiktu... tai nezinau kaip butu. Ne del saves, del vaiku...

Mes tiek daug sunkumu JAU iveikem kartu. Noriu tiket, kad ir iveiksim dar ne viena kartu...
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 18, 16:30)
Milaaa, nu skyrybu atveju vistiek 50 proc akciju mano smile.gif. T

Kaip ir minejau keleta akrtu, as dabar dirbu tik del pinigu. Vis bandau Mergionos (ir mano mamos) minti prisijaukint, kad visi dirba tik del pinigu... Bet kirba pabandyt, zinot ta posaki, kad geriau gailetis kad pabandei, nei kad nebandei is vis. Ale daug ant kortos -visa mano karjera (i tokia vieta ir tokias salygas LT negrizciau niekaip ir niekad), 3 vaikai...
O bet taciau smile.gif

O del to gerimo, stebiu. Labai nelendu i akis, nes jau pasakiau ne karta ka galvoju. Bet nuotaikas zino ir jaucia, kad man nepatinka.
Papildyta:
Na, ir skyrybos tai mano akim lengviausias kelias. As gi "skiriuosi" gal vos ne nuo antros vestuviu dienos, bet jei is tikro reiktu... tai nezinau kaip butu. Ne del saves, del vaiku...

Mes tiek daug sunkumu JAU iveikem kartu. Noriu tiket, kad ir iveiksim dar ne viena kartu...


gerai, kad yra tavo akciju 4u.gif as apie tai, kaip tokiu atveju reiktu kartu dirbti, vienoj skylej sukiotis 4u.gif
savo imoneje dirbtum ne del pinigu?

zinai, as kazkaip manau, kad tas ''gerimas'' yra stipriai perdetas unsure.gif tikrai 4u.gif todel ir siulau kantriai pralaukti, kaip sakai, jis normalus zmogus, tai ilgai netruks tas periodas 4u.gif
jis ka, kasvakar po buteli degtines isgeria, kita diena i darba neina, namo negrizta, seima uzmirsta? bigsmile.gif

negalima su diedu gyvent tik del vaiku, paskui sulauksi- o kas taves prase biggrin.gif
Atsakyti
San console.gif
Buk stipri, nenuleisk ranku ir nosies 4u.gif

QUOTE(Veluma @ 2017 04 18, 11:03)
b) vyrui vėl su sveikata blogai, skauda kairį šoną (kas ten gali būt)?? Skausmą (ir spėju nežinią, neviltį, ego ir pan.) malšina alkoholiu. Dideliais kiekiais. Dažnai. Nežinau ką daryt. Ir pykstu, ir skiriuosi, ir suprast bandau. Nekalba, neprisileidžia, darosi agresyvus (žodžiais, kartais). Sako, kad turiu padėt jam su įmone, nes nežino kiek ilgai dirbt galės, nori perduot... Kita vertus -nesijaučiu saugiai. Čia tas sprendimas, kurį reik priimti.

Norisi paguosti ir pasakyti, kad viskas bus gerai, bet sava patirtis neleidzia - mano vyrui kairio sono skausmai, is pradziu visai nezymus, pasibaige reanimacija ir invalidumu. Ir jei, neduok D., taviskiam tas pats - alkoholis jam juodziausi nuodai!
Bet Milaaa teisi, padaryti tu nieko negali, jei uzsiskleide savyje - neprisibelsi. Gerai, kad pradejo judeti gydymo link, reiskia, yra sansas, kad neuzleis 4u.gif

Kas liecia imones vadeliu perdavimo - neskubek! Vel gi is savo patirties: labai gailiuosi, kad savo laiku, gailedama vyro, ikalbejau, praktiskai priverciau ji iseiti is darbo sad.gif Kai jis nusedo namuose, jo liga pradejo sparciai progresuoti ir komplikuotis, ir is druto energingo vyro per keleta metu jis tapo tikru neigaliuju. Esu tikra, kad turint dirbti/uzdirbti, jis butu dabar ir sveikesnis ir daug laimingesnis. Bet laiko atgal neatsuksi... unsure.gif
Atsakyti
Veluma, bet tu gi zinai, kas rytoj ivyks? unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
Velumai 4u.gif ištversit, situacija susitvarkys, juk ne pirmas kartas. Giurza teisingai sako, darbas vyrus palaiko, perimti visko nereikėtų, kaip suprantu, to ir neprašo, bet žinot kas kaip, kad reikalui esant būtų galima padėti - būtinai. Sunkiausias klausimas - ar padėti dabar, kiek padėti, kad nesijaustų po žmonos padu. Labai gerai, kad pasiskirstėt atsakomybės sritis, turbūt išmintingiausias sprendimas.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 18, 16:30)
Vis bandau Mergionos (ir mano mamos) minti prisijaukint, kad visi dirba tik del pinigu... Bet kirba pabandyt, zinot ta posaki, kad geriau gailetis kad pabandei, nei kad nebandei is vis.

Mes tiek daug sunkumu JAU iveikem kartu. Noriu tiket, kad ir iveiksim dar ne viena kartu...


Netiesa, ne visi. As niekada nedirbau tik del pinigu. Darbas turi teikti malonuma. Mano vaikai taip pat dirba ne tik del pinigu. Ir i dabartini darba iseinant pirmoj vietoj tikrai nebuvo pinigai. O tuo posakiu gyvenime vadovaujuosi nuolat- kai tik supratau, kad jis yra tik vienas, ir antros galimybes tiesiog nebus smile.gif

Iveiksit, tikrai 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi dirbu ne dėl pinigų. O ypač mb, jis negalėtų apskritai daryt kas jam neįdomu, vykdyt kažkokias instrukcijas, turi matyt arba prasmę arba malonumą. Aišku, būna ne itin įdomių pusių, pvz buhalterija, tada įsijungia 'reikia', bet visur gyvenime taip - praustis aš irgi dažnai tingiu, neįdomu, bet reikia, matau prasmę būt gražiai ir nešiurpinti aplinkinių. rolleyes.gif
Dar pastebėjau, kad jei dirbi kas patinka, gerai dirbi, pinigai patys ateina, net rodos beviltiškoje finansiniu požiūriu srityje.
Atsakyti
Milaaa, ta prasme, kas ryt bus? kazkas santariskese? jis cia ne pagal plana vaziuoja, o del kairio sono skausmu.

Man nuosavam versle labiausiai zavi sprendimu priemimo galimybe, biurokratijos isvengimas. Zinau, kad painiai kalbu, bet kas nesedejo korporatyve, tam sunku suprast, kas mane smaugia. As veiklus zmogus, man reikia rezultato, sprendimu, net jei jie neteisingi. o ne nosies krapstymo ir sprendeju neradimo po puse metu. Tada as nematau prasmes darbe visai.

Del finansu, yra saugikliu. del to neiseinu dabar. reikia sandeli nupirkt, tada bus matyt ar reikia ideti seimos santaupu ar ne. pradziai manem kad reiks nemazai, dabar lyg visai nereiks, tad pagalve yra. O ir zada jis kad seimos pajamos bus tos pacios. Tik as nezinau kaip patiket... nors... kita vertus, 7 metus veziau viska viena, gal dabar jam pats laikas? gal kai bus uz viska atsakingas, vel kitaip ziures?

idomios situacijos, baisu labai apsirikt.
Atsakyti
oj,Veluma, Veluma...
nu ir kaip man dabar jaustis????
Atsakyti