Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

San unsure.gif reikalai su ligoninėm patys baisiausi unsure.gif sveikatos 4u.gif
Atsakyti
San, laikykites. Gal kuom padeti galiu?
Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 04 18, 07:19)
Klausėt: kas atsitiko. Reikalas su ligoninėm. tiek pasakysiu...
Įvairių pirmų kartų apturėjau per praeitą savaitę. Tik kad visiškai nepasiruošus tam dar...
Jau kai drėbtelėjo, tai nepagailėjo... visiškai iš giedro dangaus...


Tevai?

Laikykis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 18, 10:36)
San,  laikykites. Gal kuom padeti galiu?


Ačiū. Jei ką, žinosiu.

QUOTE(Mergiona @ 2017 04 18, 10:37)


taip
Atsakyti
2 situacijos, gal kokių įžvalgų?

a) vienas iš mano vaikų pasvarstė, kad gimtadieniui norėtų įsigyti Mc Donalds akcijų. Padiskutavom, kad McDonalds gal ne pats geriausias pasitinkimas, bet akcijos yra gerai. Gal kuri užsiimate/ dirbate su tuo? Gal patarimų nuo ko pradėt?

b) vyrui vėl su sveikata blogai, skauda kairį šoną (kas ten gali būt)?? Skausmą (ir spėju nežinią, neviltį, ego ir pan.) malšina alkoholiu. Dideliais kiekiais. Dažnai. Nežinau ką daryt. Ir pykstu, ir skiriuosi, ir suprast bandau. Nekalba, neprisileidžia, darosi agresyvus (žodžiais, kartais). Sako, kad turiu padėt jam su įmone, nes nežino kiek ilgai dirbt galės, nori perduot... Kita vertus -nesijaučiu saugiai. Čia tas sprendimas, kurį reik priimti.
Atsakyti
Veluma alkoholikas ne zmogus. Man. Nzn. Lb uzjauciu. Labai. Skausmingiau sunku ka isivaizduot verysad.gif
Atsakyti
Mergiona, as pati su alkoholiku uzaugus. Tai man dar daug kartu baisiau.
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 18, 11:43)
Mergiona, as pati su alkoholiku uzaugus. Tai man dar daug kartu baisiau.

Matyt, jis taip pat nesijaučia saugiai... tik vyrai tokie jau- nelinkę kalbėti apie tokias problemas, ir mėgina jas slopinti negerais būdais... stiprybės tau 4u.gif

San, laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Veluma @ 2017 04 18, 11:03)
vyrui vėl su sveikata blogai, skauda kairį šoną (kas ten gali būt)?? Skausmą (ir spėju nežinią, neviltį, ego ir pan.) malšina alkoholiu. Dideliais kiekiais. Dažnai. Nežinau ką daryt. Ir pykstu, ir skiriuosi, ir suprast bandau. Nekalba, neprisileidžia, darosi agresyvus (žodžiais, kartais). Sako, kad turiu padėt jam su įmone, nes nežino kiek ilgai dirbt galės, nori perduot... Kita vertus -nesijaučiu saugiai. Čia tas sprendimas, kurį reik priimti.


skrandis, kasa, bluznis 4u.gif
palik ji ramybej 4u.gif kuo daugiau lysi i akis, tuo blogiau bus. preis umus periodas, nustos gerti. tavo lindimai i akis, prikaisiojimai ir niekam, isskyrus tave pacia, nereikalingi pokalbiai, nieko gero neduos... iskentek sita laika ir tiek 4u.gif
konfliktu metu prisnekesit vienas kitam negraziu dalyku, kaupsis dusioj nuoskaudos, kam to reikia?
pasitelk kantrybe, tvarkykis savo ir vaiku reikalus ir nekreipk demesio, amzinai taip nebus 4u.gif anksciau ar veliau situacija isaiskes smile.gif

ka ten perduot? jis gi ne proto liga serga?
gi zinojot, kad gydymo nuo jo ligos nera 4u.gif
nesuprantu, apie koki isejima tu dar galvoji????
tokia sveikata, tokia situacija...

viskas bus gerai, tik islauk 4u.gif

Atsakyti
Milaaa, laukiu. Dar jam sunku kad imone veza vienas, neturi kam ten pasidalint, o ir nenori. Nori dalintis su manim. Ir dar reik zmogaus galincio lengvai EN bendraut. Jei man mano darbe butu viskas ok,o kai tik del pinigu... nera lengva.

Pasidare tyrimus, ryt vaziuoja i Santariskes.

Nelendu, is vis nesneku.😡😀
Papildyta:
Ir dar, jei jam kas rimto atsitiktu, imonei sakes, kas viska perims? O sukurta jau daug, vien prekiu likuciu uz kelis simtus tuks, 12 darbuotoju. Negi siulot tiesiog... i viska numot ranka? Cia kur kas daugiau nei mano darbas per 10 metu sumoketu😀
Atsakyti
Veluma,

abiem klausimais neturiu patirties...
O tėvas akcijom neprekiauja?

milaaaa, o kiek būtų protinga laukt?
Gerai, jei tik truputį. O jei ilgiau - pokyčiai negrįžtami...

Iš to kiek parašyta, jei:
(1) įmonė turi perspektyvą;
(2) ta veikla, kurią reikia perimti, man nėra nekenčiama;
tai imčiaus perimti.
Atsakyti
O ko butent laukt? unsure.gif kad zmogui nusibos gert? As dar suprantu laikini sunkumai, bet kaip dera "gydymo nera" su "palauk bus geriau". unsure.gif

Veluma, gal reikia but pasiruosusiai perimt "jei vdrug kas" o kol kas samdyt koki darbu vadova ar ko ten jam truksta? Nes jei tu perimsi koks jam bus tikslas a) negert b) vawe is lovos rytais keltis?
Atsakyti