Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti, kai gyvenimas neverčia

QUOTE(Veluma @ 2017 04 15, 18:03)
Eufemija, aisku kad galima. As budavau vasara visad, jei vaikas normaliai jausdavosi.


Mes irgi. Svarbu savijauta vaiko. Kol blogai vaikas pats nenori. O jei nori reiskia nera taip blogai.
Atsakyti
Eufemija, mažiui greit pasveikti ir tęsti atostogas 4u.gif

Apie darbo prasmės paieškas nenoriu užsivesti. Vėluma, norėčiau palinkėt lengvo apsisprendimo, bet jis jau dabar nelengvas. Tiesiog, sprendimo, nes jaučiu, kad abejonės kankina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vienintele: 15 balandžio 2017 - 21:46

Tai su kaledom, merginos. Eis tuoj vaikai sniego kiausiu ridenti. O as tikesiuos kaledinio stebuklo. Labai reikia :( 

Atsakyti
QUOTE(san @ 2017 04 16, 08:40)
<p>Tai su kaledom, merginos. Eis tuoj vaikai sniego kiausiu ridenti. O as tikesiuos kaledinio stebuklo. Labai reikia verysad.gif </p>


blink.gif pas jus ta pati rodo? As galvojau pas sese langai sugedo unsure.gif

Su Kaledom!!!

Kas nutiko? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2017 04 16, 10:06)
blink.gif pas jus ta pati rodo? As galvojau pas sese langai sugedo  unsure.gif

Su Kaledom!!!

Kas nutiko?  unsure.gif


Pas mane tai ne tą patį biggrin.gif Bet pas vokiečius irgi nėra labai šilta - negavau krovinio į ispanus, ko labai tikėjausi smile.gif Pliusas tas, kad mokamam autohofe stoviu o ne kažkur pamiškėj be tuliko ir vandens biggrin.gif Jei firma apmokės man bent dvi dienas iš tų trijų išlaidas- išvis nerealiai džiaugsiuos, 30 euriukų paklojau už tris dienas biggrin.gif

Su Šventom visas! smile.gif
Atsakyti
Visas su švente 4u.gif Linkiu džiaugsmo, vilties.

san, tau dar ir laukiamo stebuklo 4u.gif

Bet kokia Lietuvs žavi wub.gif Vakar terasoj gėriau kavą, grožėjausi tokia šviežia žaluma. Šiandien ryte viskas balta. Vaizdas nerealus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2017 04 16, 12:52)

Bet kokia Lietuvs žavi  wub.gif  Vakar terasoj gėriau kavą, grožėjausi tokia šviežia žaluma. Šiandien ryte viskas balta. Vaizdas nerealus bigsmile.gif


Šiandien aš galiu pasakyti, kad žavesnio krašto už Lietuvą nėra, kaip bebūtų gera ir gražu kitur smile.gif Dabar aš tiksliai žinau, kur mano namai smile.gif
Atsakyti
Su šv Velykom. Visoms smagios šventės. 4u.gif

Sicilijoje irgi prapliupo lietus su žaibais. Solidarizuojamės. Kam sniegas, kam lietus nebaisiai lauktas. Gatve upelis plaukia, ot neturi vandens nutekėjimo sistemos. Šeima po Sirakūzus klejoja, kažin ar išvengė debesio.
Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2017 04 16, 13:27)
Šiandien aš galiu pasakyti, kad žavesnio krašto už Lietuvą nėra, kaip bebūtų gera ir gražu kitur smile.gif Dabar aš tiksliai žinau, kur mano namai smile.gif

wub.gif
Atsakyti
San, kas atsitiko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veluma: 17 balandžio 2017 - 15:34
Bimbis (taip čia vadina vaikus, nuo bambino) jau beveik sveikas. Bet išgąsdinęs buvo unsure.gif Pervažiavom į Trapanį. Tuoj baigsis atostogos,ech.
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2017 04 17, 17:51)
Bimbis (taip čia vadina vaikus, nuo bambino) jau beveik sveikas. Bet išgąsdinęs buvo  unsure.gif Pervažiavom į Trapanį. Tuoj baigsis atostogos,ech.


jega wub.gif tik del paskutinio sakinio liudna verysad.gif

turim nauja kate (na ta, perse), vieta uz skalbenkes- paklausiausia biggrin.gif vienas pasidovanojo katinas, vel 4 pas mus bigsmile.gif
Atsakyti
Klausėt: kas atsitiko. Reikalas su ligoninėm. tiek pasakysiu...
Įvairių pirmų kartų apturėjau per praeitą savaitę. Tik kad visiškai nepasiruošus tam dar...
Jau kai drėbtelėjo, tai nepagailėjo... visiškai iš giedro dangaus...
Atsakyti